KCM Clinic

KCM Clinic Premium

(7 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Dolnośląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 8 godzin
Godziny pracy: 08:00-21:00 Poniedziałek - Piatek
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2504882
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000021013
Gabinet online: wideokonsultacje
KCM Clinic Premium
(7 Opinii)·100% poleca

Informacje

Kim jesteśmy?

KCM Clinic S.A. to prywatny szpital, przyjmujący pacjentów z całego świata, specjalizujący się w chirurgii otyłości, chirurgii plastycznej i chirurgii kręgosłupa. To również specjalistyczna klinika, centrum stomatologii i rehabilitacji. Innowacyjne operacje i zabiegi wykorzystujące najnowocześniejsze metody leczenia, a także konsultacje lekarskie prowadzone są na najwyższym światowym poziomie, gwarantując wysoką jakość i bezpieczeństwo opieki medycznej. Współpracujemy z najlepszymi chirurgami, specjalistami i personelem medycznym, szanowanym i rozpoznawalnym wśród pacjentów, jak i wśród międzynarodowych środowisk medycznych. Nie tylko oferujemy jedne z najlepszych usług medycznych, ale również edukujemy i szerzymy wiedzę na temat zdrowia i medycyny, między innymi przez organizację międzynarodowych konferencji.

Specjalizacje

Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu bariatrii (leczenia otyłości*), chirurgii plastycznej, stomatologii, leczenia endometriozy i niepłodności i małoinwazyjnej endoskopowwej chirurgii kręgosłupa.

*Jesteśmy wiodącą kliniką w Polsce specjalizującą się w nieinwazyjnym leczeniu nadwagi i otyłości z wykorzystaniem balonu kapsułkowego

KCM jako pierwszy ośrodek w Europie środkowo-wschodniej i jeden z 7 ośrodków na świecie wprowadziło zabiegi małoinwazyjne metodą endoskopową w leczeniu małoinwazyjnym szyjnej dyskopatii kręgosłupa.

KCM jest centrum referencyjnym dla światowych liderów technologii medycznych w małoinwazyjnej nowoczesnej chirurgii.

Jako jeden z nielicznych ośrodków w Europie zabiegi laparoskopowe w chirurgii bariatrycznej i ginekologii laparoskopowej wykonujemy w najnowszej technologii 3D.

KCM Clinic zdobyła I miejsce w rankingu GCR* w tegorocznej edycji spośród Klinik i Szpitali z całego świata w dziedzinie bariatrii!

Zespół

Lekarze KCM Clinic to najwyższej klasy specjaliści, którzy ze szczególną dbałością zatroszczą się o piękny i zdrowy wygląd Twojej skóry oraz sylwetki. Nasi chirurdzy plastyczni działają w oparciu o najnowocześniejszą technologię i wiedzę z zakresu chirurgii plastycznej.

Pacjenci borykający się z poważnymi wadami wrodzonymi lub skutkami nieszczęśliwych wypadków, chorób czy oparzeń, jak i ci którzy chcą dokonać zmiany w swoim wyglądzie, mogą liczyć na zadowalający i naturalny efekt końcowy. Nasi lekarze każdego dnia mają styczność z najróżniejszymi przypadkami osób pragnących dokonać zmiany w swoim wyglądzie. U nas spotkasz się ze zrozumieniem i pomocą, a nasi lekarze zrobią wszystko, aby spełnić Twoje wszystkie oczekiwania.

Gwarantujemy specjalistyczną opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Zapewniamy dyskrecję, miłą atmosferę i kompleksową opiekę podczas całego okresu rekonwalescencji.

Lokalizacja

Klinika posiada jedno- i dwuosobowe pokoje dla pacjentów. Pacjenci w komfortowych warunkach zostają otoczeni należytą opieką, która istotnie wspomaga proces operacji i leczenia.

Szpital KCM Clinic spełnia najwyższe standardy obsługi pacjenta i jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dysponujemy własnym parkingiem i podjazdem dla karetek, a dzięki położeniu w centrum miasta, dogodną komunikacją miejską. Wszystkie procedury medyczne odbywają się w miłej i możliwie bezstresowej atmosferze.

Posiadamy najnowszy sprzęt medyczny i diagnostyczny. Wykonujemy liczne zabiegi w bardzo nowocześnie wyposażonym szpitalu i komfortowych warunkach. Zapewniamy standardy Unii Europejskiej, bezpieczeństwo i wysoką jakość świadczonych usług.

GCR = Global Clinic Rating – Światowy, największy ranking dedykowany porównywaniu placówek medycznych. KCM Clinic zajęło pierwsze miejsce w rankingu GCR spośród 217 klinik bariatrycznych na całym świecie, oraz 14 wśród 7941 klinik plastycznych na całym świecie.

Opcja wideokonsultacji:

 • Tak

Doświadczenie:

 • 18 lata

Konsultacje w języku:

 • ﺔﯿﻴﺑﺮﻌﻟاﺍ
 • Deutsch
 • English
 • Español
 • Français
 • Italiano
 • Polski
 • pусский язык

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

NIP:

 • 611 272 20 32

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
 • Certyfikat jakości ISO 9001
 • Inne

Członkostwo:

 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • ponad 50 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Szpital

Doświadczenie:

 • >10 lat

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Tak

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Godziny pracy:

 • 08:00-21:00 Poniedziałek - Piatek

Informacje wymagane do sporządzenia wyceny:

 • Kwestionariusz medyczny, Zdjęcia

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 200

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Flebologia

Stomatologia

Operacje bariatryczne

Zmniejszenie biustu

Zmniejszenie piersi zwane również jako mammaplastyka redukcyjna, to procedura usuwania nadmiaru tłuszczu piersi, tkanki gruczołowej i skóry, która pomaga osiągnąć rozmiar piersi bardziej proporcjonalny do ciała i złagodzić dyskomfort związany z nadmiernie dużymi piersiami (makromastia). Nieproporcjonalnie duże piersi mogą powodować u pacjentów ból zarówno fizyczny, jak i emocjonalny. Pacjenci z makromastią mogą odczuwać dyskomfort fizyczny wynikający z ciężaru piersi.
Od: 24.000 zł

Lifting podbródka

Chirurg wykonuje niewielkie nacięcia w okolicach podbródka i uszu. Następnie przy użyciu kaniuli, która jest rodzajem pustej w środku igły, pod ciśnieniem odsysa nadmiar tłuszczu z podbródka i modeluje go na nowo. Na koniec zakładane są szwy i maska elastyczno-uciskowa. Po liposukcji zostają niewielkie blizny.
Od: 7.600 zł

Licówki porcelanowe

KCM Clinic Centrum Stomatologii oferuje nowoczesną protetykę, która pozwala nie tylko uzupełniać braki w uzębieniu, ale także w znacznym stopniu poprawia estetykę uśmiechu. W protetyce stomatologicznej wyróżniamy dwa podstawowe typy uzupełnień protetycznych: uzupełnienia stałe i ruchome. Wykonujemy najwyższej klasy uzupełnienia stałe, odbudowujące: Utracone tkanki zęba – uzupełnienia typu Inlay/Onlay; Utracone zęby – korony i mosty; Uzupełnienia oparte na implantach; Różnego rodzaju protezy
Od: 1.200 zł do 1.800 zł

Implanty zębowe

Implanty stomatologiczne to najlepsze rozwiązanie na utrzymanie zdrowego uzębienia, które mogło ucierpieć w wyniku urazu, nieleczenia lub procesu starzenia się. Implanty to zęby, które wyglądają, są odczuwane oraz funkcjonują dokładnie tak jak zęby naturalne. Mają pozytywny wpływ na poczucie pewności siebie – mogą przywrócić wysoką jakość życia, wygodę oraz estetykę. W KCM Clinic korzystamy z implantów Straumann – to światowy lider w dziedzinie implantów stomatologicznych.
Od: 3.300 zł

Korony porcelanowe

Implanty stomatologiczne to najlepsze rozwiązanie na utrzymanie zdrowego uzębienia, które mogło ucierpieć w wyniku urazu, nieleczenia lub procesu starzenia się. Implanty to zęby, które wyglądają, są odczuwane oraz funkcjonują dokładnie tak jak zęby naturalne. Mają pozytywny wpływ na poczucie pewności siebie – mogą przywrócić wysoką jakość życia, wygodę oraz estetykę. W KCM Clinic korzystamy z implantów Straumann – to światowy lider w dziedzinie implantów stomatologicznych.
Od: 1.300 zł

Wybielanie zębów

Ozonoterapia polega na kontrolowanym wykorzystaniu silnych właściwości utleniających ozonu, który eliminuje bakterie powodujące zmiany w zębach. Ozonator pobiera tlen z powietrza i zamienia go w ozon, który podawany jest specjalnym rękawem na chory ząb.
Od: 400 zł do 1.000 zł

Połącz się z nami w mediach społecznościowych

Social pack

Opinie (7)

5.0
7 Opinii · 100% poleca
Zmniejszenie żołądka

KCM Jelenia Gora wybralam ze wzg na lokalizacje jak rowniez doskonale opinie. Kontakt z koordynatorem super- uzyskalam szybko odpowiedz po wypelnieniu ankiety. Badania dzien prze operacja poszly szybko i w sumie bez problemow- mimo ze jest to caly d...Czytaj więcej

Zmniejszenie żołądka

Od samego początku super kontakt z koordynatorem - odpowiedział na wszystkie moje pytanie i rozwiał wszelkie wątpliwości. Bezstresowo przeprowadzony zabieg - Dr Kazanowski w bardzo przemiły sposób podchodził do pacjenta 😊 super lekarz jak i cały pers...Czytaj więcej

Lifting twarzy

Długo wahałem się nad Tym zabiegiem , ale już od kontaktu z koordynatorką i po wypełnieniu wniosku przez internet obawy zaczęły topnieć . Podejście do pacjenta ( i osoby towarzyszącej) całego personelu jest wyśmienite , coś niewiarygodnego. Wszyscy...Czytaj więcej

KCM Clinic · 21 wrz 2023

Panie Krzysztofie!

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że podjęcie decyzji o zabiegu przyniosło Panu ulgę i nową jakość życia!
To dla nas ogromna motywacja i potwierdzenie, że nasz zespół pracuje w sposób, który pomaga naszym Pacjentom osiągnąć zdrowie i szczęście.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy długiego i zdrowego życia.

Jeśli kiedykolwiek będzie Pan potrzebować naszej pomocy lub wsparcia, jesteśmy tutaj, aby Panu pomóc.

Pozdrawiamy,

Zespół KCM Clinic.

Zmniejszenie żołądka

Długo wahałem się aby zmniejszyć żołądek , ale już od kontaktu z opiekunem po wypełnieniu wniosku przez internet obawy zaczęły topnieć . Podejście do pacjenta ( i osoby towarzyszącej) całego personelu to jest bajka , coś niewiarygodnego , żądło spo...Czytaj więcej

KCM Clinic · 21 wrz 2023

Panie Pawle!

Dziękujemy serdecznie za podzielenie się swoim doświadczeniem związanym z zabiegiem zmniejszenia żołądka w naszej klinice.

Twoje słowa bardzo nas cieszą. To dla nas motywacja do ciągłego doskonalenia usług i dbania o komfort naszych Pacjentów.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy długiego i zdrowego życia.

Jeśli kiedykolwiek będzie Pan potrzebować naszej pomocy lub wsparcia, jesteśmy tutaj, aby Panu pomóc.

Równocześnie zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej.
W "Aktualnościach" oraz w "Poradniku pacjenta" znajdzie Pan wiele interesujących treści.
Zapraszamy również na nasze kanały społecznościowe:
FB (oraz grupy wsparcia), IG, TikTok oraz YouTube.

https://www.kcmclinic.pl/
instagram.com/kcmclinic_hospital
instagram.com/kcmclinic_bariatria
instagram.com/kcmclinic_bariatricsurgery
instagram.com/kcmclinic_plasticsurgery
facebook.com/kcmhospital
https://www.youtube.com/@KCMClinicHospital
TikTok > kcm clinic poland


Pozdrawiamy,

Zespół KCM Clinic.

Zobacz więcej opinii
KCM Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (72)

Filmy (16)

KCM Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Specjaliści z tej kliniki

dr Aleksandra Łuniewska

Dr Aleksandra Łuniewska

dr Mariola Popko Zagor

Dr Mariola Popko Zagor

Lek. med. Michał Łabul

Lek. med. Michał Łabul

Prof. dr hab. n. med. Piotr Major

Prof. dr hab. n. med. Piotr Major

dr n. med. Artur Raiter

Dr N. Med. Artur Raiter

KCM Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!