dr Krzysztof Biegański

(1) 100 % poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w rejonie Wielkopolskie
Cena od: 13.000 zł
Dr Krzysztof Biegański to specjalista chirurgii plastycznej, mogący się pochwalić międzynarodowym doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem dwóch krajowych stowarzyszeń, skupiających chirurgów plastycznych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) i Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC). Przynależy także do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej... (augmentacja piersi Poznań)

Mandala Beauty Clinic

(10) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 16.000 zł do 27.000 zł
Mandala Beauty Clinic to klinika chirurgii plastycznej założona w 2010 roku w Poznaniu przez chirurga plastyka dr Samira Ibrahima. Od 2019 roku mieści się w nowej siedzibie na Osiedlu Botanicznym w Poznaniu. Swoim pacjentom oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, flebologii, medycyny estetycznej oraz bariatrii dbając o zachowanie balansu ciała i ducha zgodnie z myślą przewodnią Kliniki... (operacja plastyczna piersi Poznań)

dr n. med. Michał Chalcarz

(14) 100 % poleca
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Dr n. med. Michał Chalcarz to wybitny specjalista chirurgii ogólnej i estetycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, jest związany z Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, prowadzi także własną Klinikę Chalcarz Clinic w Poznaniu. Jego doświadczenie obejmuje ponad dziesięć lat pracy w zawodzie lekarza. Zakres działań dr n. med. Michała Chalcarza jest bardzo szeroki. Wykonuje operacje plastyki odstających uszu, korekcji powiek... (powiększenie piersi Poznań)

dr Samir Ibrahim

(4) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 16.000 zł do 27.000 zł
Lek. med. Samir Ibrahim jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Jest także specjalistą w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń – polskich i międzynarodowych. Należy do: European Society of Hair Restoration Surgery – ESHRS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), International Society of Hair Restoration... (powiększenie piersi Poznań)

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

(85) 100 % poleca
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 16.000 zł do 18.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz specjalistą chirurgii ogólnej. Współpracuję z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Poznaniu, jestem również zatrudniona jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala w Polanicy Zdroju. W Poznaniu prowadzę własną specjalistyczna praktykę lekarską, gdzie zajmuję się estetyczną chirurgią plastyczną. Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów... (operacja plastyczna piersi Poznań)

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

(7) 100 % poleca
Poznań
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski to jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w kraju. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Pacjenci mogą poddać się plastyce okolic twarzy (korekta uszu, powiek, lifting twarzy)... (powiększenie piersi Poznań)

dr Włodzimierz Rosiński

(6) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 12.000 zł do 17.000 zł
Moją wiedzę medyczną poszerzam na bieżąco biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz sympozjach naukowych. W Gabinecie Medycyny Estetycznej AESTETIK  www.wrosinski.pl, którego jestem właścicielem stosuję najwyższe standardy leczenia pacjentów. Wykonuję tylko te zabiegi, które są sprawdzonymi i uznawanymi na świecie procedurami w medycynie estetycznej. Zabiegi te są wykonywane wyłącznie przy użyciu materiałów i środków, które... (operacja plastyczna biustu Poznań)

Lek. med. Piotr Skupin

(6) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 12.000 zł do 14.000 zł
   Dr Piotr Skupin to specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalista chirurgii ogólnej. W Poznaniu prowadzi własną Klinikę Chirurgii Plastycznej i Estetycznej lek. med. Piotra Skupina. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.W naszej Klinice wykonujemy zabiegi chirurgiczne twarzy - litingi, korekcje nosa, korekcje powiek górnych i dolnych, uszu. Ponadto oferujemy... (powiększenie piersi Poznań)

Dr n. med. Tomasz Dydymski

(1) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 14.000 zł do 17.000 zł
Doktor Tomasz Dydymski jest specjalisą chirurgi ogólnej oraz chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu. Doktor Tomasz Dydymski jest specjalistą chirurgii plastycznej, w trakcie swojej wieloletniej pracy na oddziałach chirurgicznych wykonał szereg zabiegów z chirurgii ogólnej, onkologicznej, mikrochirurgii, chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Wśród zabiegów jakie wykonuje wymienić... (augmentacja biustu Poznań)

Dr Mikołaj Kubasik

(18) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 14.500 zł
Doktor Mikołaj Kubasik jest specjalistą chirurgii plastycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu w klinice przy ulicy Złotowskiej.Doktor Mikołaj Kubasik wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii piersi (powiększanie piersi implantami i własnym tłuszczem, modelowanie i podnoszenie piersi, zmniejszanie piersi), chirurgii twarzy (korekcja powiek, lifting twarzy, lifting... (augmentacja piersi Poznań)

Klinika MedKorekta - dr Wiesława Ratajczak

(2) 100 % poleca
Poznań
Klinika MedKorekta znajduje się w Poznaniu i jest prowadzona przez cenioną specjalistkę chirurgii plastycznej, lek. med. Wiesławę Ratajczak. Swoim pacjentom oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wśród nich wyróżnić można zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne metody poprawy wyglądu.Klinika MedKorekta to specjalistyczna placówka lek. med. Wiesławy Ratajczak. Oferuje swoim pacjentom nieinwazyjne zabiegi... (augmentacja biustu Poznań)

ESTIME Centrum Medycyny Estetycznej

(2) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 10.000 zł
Centrum Medycyny Estetycznej Estime znajduje się w Poznaniu. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających, rewitalizujących i upiększających. Działa na dwóch płaszczyznach: medycyny estetycznej twarzy i ciała oraz stomatologii.Centrum Medycyny Estetycznej Estime jest miejscem, które działa wielopłaszczyznowo w celu odmłodzenia i przywrócenia piękna swoim pacjentom. Jedną z głównych płaszczyzn ich działania jest medycyna estetyczna, w ramach których... (augmentacja piersi Poznań)

Dr Joanna Kurmanow

(10) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 11.000 zł
Jestem chirurgiem plastykiem, absolwowałam Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Posiadam pierwszy stopień specjalizacji chirurgia ogólna, który uzyskałam w Klinice Chirurgii Urazowej i Leczenia Oparzeń w Poznaniu oraz drugi stopień specjalizacji chirurgia plastyczna. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Polskiego Towarzystwa Oparzeń oraz międzynarodowego stowarzyszenia IPRAS. Od 2002... (operacja plastyczna biustu Poznań)

SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii

(3) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 13.000 zł do 16.000 zł
Profesjonalizm i doświadczenie najlepszych lekarzy specjalistów, a także w pełni bezpieczne, najnowsze technologie potwierdzone skutecznością – oto filary, na których opiera się klinika SOLUMED. Doświadczeni eksperci oferują usługi w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej.  Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii znajduje się w Poznaniu.Wiodącą dziedziną medycyny, w której specjalizuje... (operacja plastyczna biustu Poznań)

dr n. med. Sławomir Stępniewski

(1) 100 % poleca
Poznań
Cena od: 11.000 zł do 14.000 zł
Doktor Sławomir Stępniewski jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. W 2002 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskał w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2010 roku. Staż specjalizacyjny odbywał w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy... (powiększenie piersi Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Zabieg był 27.02. dzisiaj miałam zdjęty bandaż. Piersi miseczka A, nierówne, puste, po karmieniu dwójki dzieci i dodatkowym ubytku wagi. Teraz miseczka C/D. Implanty Eurosilicone 320, pod mięsień cięcie pod piersiowe. Byłam u kilku (trzech) polecanych lekarzy ale wybrałam dr Kubasika. Każde pytanie było spokojnie i powoli nawet kilka razy omawiane, bez pośpiechu i nacisku na ustalenie terminu operacji. Wiem że doktor nie każdej pacjentce proponuje implanty tej samej firmy wiec byłam pewna że dobiera je odpowiednio dla każdej pani. Rano godz 8.00 przyjecie na oddział. Prysznic i ubranie koszulki i czepka. wenflon, kroplówka. po Wizyta doktora pomierzenie, ostateczne ustalenia, wizyta Lekarza Anastezjologa (nazwiska nie pamietam ale bardzo dziekuje ze to był Pan;)). No i jazda na łóżku na sale. Ułożenie na łóżku operacyjnym. Maska i dalej nie wiem ;). Przebudzenie. Ból niewielki a nawem brak. Tylko uczucie ściskania na klatce (bandaż). Z każdej piersi (pod nią) wystaje dren zakonczony butelka tam spływa krew z płynami)-wyciągany przed wyjściem do domu. Pielegniarka co godz sprawdza samopoczucie. Ból był ale środki p/bólowe pomagały. W porównaniu z pierwszym cesarskim cięciem i dochodzeniem do siebie po nim to było o wiele lepiej teraz. Miałam mdłości wic leżałam z przytuloną nerką (miska na wymioty). Wieczorem spionizowanie z rehabilitantka. Nieudane. Zawroty głowy, mdłości, wymioty. Po ok 1,5 godz musiałam do toalety. Kolejna próba wstania. Mdłości i wymioty. I przeszło. Wstałam i do toalety z pielegniarką. Potem juz powoli sama wstawałam, bez mdłości. Kolacja. Ale tylko herbate popijałam. Kolejne dni i noce były ok. Z kazdym coraz lepiej. W piatek wyjecie drenow i do domu. Ból nie był bardzo silny ale przyznaje brałam tabletki profilaktycznie. No i konieczne na noc bo kregosłup boli od spania w wymuszonej pozycji. Piersi są jeszcze opuchnięte. Ale sa równe, czego się bałam (mam nadzieję że to się nie zmieni po zejsciu opuchlizny). No i nadal muszę uważać i ograczać ruchy rąk, żeby implant się nie przekrecił.

Szczerze polecam CMB w Bydgoszczy, w szczególności Pana doktora Michała Chalcarza, który przeprowadzał moja operacje. Cudowny człowiek. Od zabiegu mija dopiero dwa tygodnie, a efekt już przerósł moje oczekiwania. Podczas konsultacji zostałam o wszystkim szczegółowo poinformowana. Implanty które pomógł dobrać mi Pan doktor są idealne (motiva 450ml), nic tylko podziwiać :) Opieka przed operacja, jak i po całej załogi na najwyższym poziomie. Jestem mega zadowolona ❤️❤️ Dziękuje i pozdrawiam :)

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Powiększanie biustu Poznań. Możecie polecić jakiegoś specjalistę od powiększania biustu w Poznaniu? Wybór chirurga plastycznego to jedna z najpoważniejszych decyzji w życiu. Z Powiększanie biustu to też jedna z najpopularniejszych operacji plastycznych, dlatego też w Polsce znajdziemy wielu specjalistów. Jeżeli jesteś z Poznania lub okolic i szukasz specjalisty blisko Twojego miejsca zamieszkania, masz wiele opcji. Użytkownicy Estheticon najwyżej ocenili następujących chirurgów: dr Michał Chalcarz, dr Małgorzata Kuźlan i dr Samir Ibrahim.
  • Czy warto wykonać operację powiększania biustu w Poznaniu? Powiększanie piersi to według danych ISAPS (Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej) najczęściej wykonywana operacja plastyczna na świecie. Zabieg cieszy się także ogromną popularnością w Polsce. Jeżeli jesteś z Poznania i okolic i zastanawiasz się, do jakiej kliniki się udać, na naszym portalu znajdziesz cieszące się dobrymi opiniami i chętnie wybierane przez pacjentki z wielkopolski ośrodki medyczne: Klinika dr Osadowska czy Mandala Beauty Clinic.
  • Powiększanie biustu wielkopolskie. Gdzie w województwie wielkopolskim wykonują zabieg powiększania piersi? Jeżeli jesteś z Wielkopolski i szukasz specjalisty od powiększania piersi na miejscu, najwięcej opcji oferuje stolica regionu, czyli Poznań. W Poznaniu znajdziesz polecanych specjalistów jak na przykład dr Krzysztof Biegański, dr Joanna Kurmanow albo dr Piotr Skupin.

Ostatnie zapytania

Proszę o kontakt w celu umówienia konsultacji. Interesuje mnie operacja powiększenia biustu. · 22 paź 2020

Dzień dobry. Proszę o informację na mój adres mailowy jaka jest cena powiększenia piersi zarówno implantami anatomicznymi jak i okrągłymi. Dziękuję,. · 15 lis 2020

Witam serdecznie Chciałbym poddać się zabiegowi powiększenia piersi, proszę o umówienie mnie na wizytę, jestem z Poznania. Podaje numer xxxx · 13 sty 2021