Powiększanie piersi (Augmentacja) Poznań

Znajdź chirurga plastyka: powiększanie piersi w mieście Poznań

Na Estheticon znajdziesz 12 chirurgów i 3 klinik Poznań, które wykonują zabieg powiększania piersi. Na temat zabiegu powiększanie piersi Poznań znajdziesz u nas 63 opinii z czego 25 opinii, w których pacjentki podają cenę powiększenia piersi Poznań. Według nich średnia cena powiększenia piersi Poznań wynosi 13 620 zł.

sortuj:  znaczenie  |  najlepsza opinia
TOP 5
TOP 5
Lek. med. Piotr Skupin
Chirurgia Plastyczna – Poznań
16 lat praktyki
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.2
6 rekomendacji
Cena od
12 000 zł
Cena do
14 000 zł
dr Włodzimierz Rosiński
Chirurgia Ogólna – Poznań
22 lat praktyki
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
5.0
6 rekomendacji
Cena od
12 000 zł
Cena do
17 000 zł
Dr n. med. Tomasz Dydymski
Chirurgia Plastyczna – Poznań
9 lat praktyki
5.0
Cena od
14 000 zł
Cena do
17 000 zł
Dr Ilona Osadowska
Chirurgia Ogólna – Szczecin, Poznań, Warszawa
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
5.0
4 rekomendacji
Dr Joanna Kurmanow
Chirurgia Plastyczna – Poznań, Grodzisk Wielkopolski
Odpowiada w : 100%, < 22 dni
5.0
6 rekomendacji
Cena od
11 000 zł
dr n. med. Sławomir Stępniewski
Chirurgia Plastyczna – Poznań
Odpowiada w : 100%, < 3 dni
Cena od
11 000 zł
Cena do
14 000 zł
Dr Andrzej Bielecki
Chirurgia Plastyczna – Poznań
Cena od
9 000 zł
Cena do
14 800 zł
Kolejne wyniki dla zabiegu Powiększanie piersi z okolicy miasta Poznań.

Jak wybrać najlepszego chirurga plastycznego, który wykona powiększanie biustu Poznań?

Powiększanie piersi jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Decyzję o powiększeniu biustu podejmij po konsultacji ze specjalistą chirurgii plastycznej. Zastanów się, czego spodziewasz się po operacji biustu i wyjaśnij to chirurgowi. Specjalista będzie mógł określić, czy twoje oczekiwania można zrealizować, a jeśli tak jaką techniką. W Polsce zabiegi powiększania piersi wykonują chirurdzy plastycy oraz chirurdzy ogólni. Warto jednak poddać się temu zabiegowi u doświadczonego specjalisty chirurgii plastycznej, listę specjalistów chirurgii plastycznej, członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej można znaleźć na stronie tej organizacji.

Doświadczony chirurg plastyczny

Operacje powiększania piersi przeprowadza się przy zastosowaniu implantów lub własnego tłuszczu. Implanty mają różne kształty (okrągłe, anatomiczne, inteligentne) i wielkość, co umożliwia kształtowanie piersi zgodnie z wolą i życzeniem pacjentki po rzeczowej konsultacji z operującym. W zależności od predyspozycji, oczekiwanego efektu końcowego zabiegu i oceny lekarza implant jest wkładany pod gruczoł mleczny lub mięsień piersiowy, co nie wyklucza ewentualnego karmienia piersią w przyszłości. Kobieta, która pragnie chirurgicznej korekcji piersi powinna pamiętać, że jest to operacja wykonywana w narkozie. Podczas wywiadu lekarskiego należy powiedzieć o wszystkich chorobach przewlekłych, na które się choruje, o przyjmowanych lekach – nawet tych dostępnych bez recepty, czy też o tym czy pali się papierosy. Przed zabiegiem lekarz powinien natomiast poinformować pacjentkę o możliwych ryzykach, o tym jakich zaleceń będzie musiała przestrzegać po zabiegu powiększenia piersi oraz zlecić komplet potrzebnych badań przedoperacyjnych.

Powiększanie biustu Poznań

Jeśli jesteś z Poznań najlepiej wybierz lekarza, który wykonuje powiększenie piersi w Poznań. Przed zabiegiem musisz wybrać się na konsultację, czasem nawet kilka. Po zabiegu natomiast czekają Cię wizyty kontrolne, dobrze jest więc mieć lekarza blisko miejsca zamieszkania by w razie jakichkolwiek wątpliwości, problemów czy komplikacji po zabiegu powiększania piersi móc się z nim skonsultować.

Specjaliści w Twojej okolicy