Lekarze oferujący zabieg Powiększanie biustu w: Poznań

Premium

dr Samir Ibrahim

(2 Opinie)
·5 Historii
Poznań
Od 20.000 zł
Odpowiada w ciągu 10h
Premium

Mandala Beauty Clinic

(8 Opinii)
·10 Historii
Poznań
Od 20.000 zł
Odpowiada w ciągu 23h
Premium

dr n. med. Michał Chalcarz

(29 Opinii)
·10 Historii
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Odpowiada w ciągu 44h

MediArt Clinic

(1 Opinia)
Poznań
Odpowiada w ciągu 6h

Dr Ilona Osadowska

(9 Opinii)
·4 Historie
Poznań
Odpowiada w ciągu +72h

Dr Joanna Kurmanow

(8 Opinii)
·8 Historii
Znaleźliśmy 3 ośrodki w rejonie Wielkopolskie
Od 11.000 zł
Odpowiada w ciągu +72h

Dr Mikołaj Kubasik

(16 Opinii)
·14 Historii
Poznań
Od 14.500 zł
Odpowiada w ciągu +72h

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Powiększanie biustu Poznań. Możecie polecić jakiegoś specjalistę od powiększania biustu w Poznaniu? Wybór chirurga plastycznego to jedna z najpoważniejszych decyzji w życiu. Z Powiększanie biustu to też jedna z najpopularniejszych operacji plastycznych, dlatego też w Polsce znajdziemy wielu specjalistów. Jeżeli jesteś z Poznania lub okolic i szukasz specjalisty blisko Twojego miejsca zamieszkania, masz wiele opcji. Użytkownicy Estheticon najwyżej ocenili następujących chirurgów: dr Michał Chalcarz, dr Małgorzata Kuźlan i dr Samir Ibrahim.
  • Czy warto wykonać operację powiększania biustu w Poznaniu? Powiększanie piersi to według danych ISAPS (Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej) z 2021 roku najczęściej wykonywana operacja plastyczna na świecie. Zabieg cieszy się także ogromną popularnością w Polsce. Jeżeli jesteś z Poznania i okolic i zastanawiasz się, do jakiej kliniki się udać, na naszym portalu znajdziesz cieszące się dobrymi opiniami i chętnie wybierane przez pacjentki z wielkopolski ośrodki medyczne: Klinika dr Osadowska czy Mandala Beauty Clinic.
  • Powiększanie biustu wielkopolskie. Gdzie w województwie wielkopolskim wykonują zabieg powiększania piersi? Jeżeli jesteś z Wielkopolski i szukasz specjalisty od powiększania piersi na miejscu, najwięcej opcji oferuje stolica regionu, czyli Poznań. W Poznaniu znajdziesz polecanych specjalistów jak na przykład dr Krzysztof Biegański, dr Joanna Kurmanow albo dr Piotr Skupin.