Lekarze oferujący zabieg Korekta nosa w: Poznań

Premium

dr Samir Ibrahim

(3 Opinie)
· 6 Historii
Poznań
Korekta nosa od 16.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 8h
Premium

Mandala Beauty Clinic

(8 Opinii)
· 10 Historii
Poznań
Korekta nosa od 16.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 13h

SOLUMED

(2 Opinie)
Wyrzyska 18, Poznań, Wielkopolskie
Odpowiada w ciągu 48h

Specjaliści w pobliżu Poznań

Specjaliści, oferujący zabieg Medycyny estetycznej w innych miastach w pobliżu Poznań:

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Korekta nosa Poznań. Gdzie wykonać korektę nosa w Poznaniu? Użytkownicy Estheticon najwyżej ocenili następujących chirurgów plastycznych z Poznania: dr Małgorzata Kuźlan, dr Samir Ibrahim i dr Mikołaj Kubasik. Oferują oni zabieg korekty nosa.
  • Korekta nosa wielkopolskie. Kogo polecacie od korekty nosa w Poznaniu i okolicach? W województwie wielkopolskim 13 chirurgów plastycznych i klinik ma w swojej ofercie zabieg korekty nosa. Większość z nich znajduje się w Poznaniu, gdzie możesz udać się na przykład do dra Samira Ibrahima czy dra Sławomira Stępniewskiego. Poza Poznaniem na Estheticon znajdziesz specjalistów z Grodziska Wielkopolskiego (dr Joanna Kurmanow) i Swarzędza (Dr n. med. Szymon Kołacz).
  • Jakie kliniki w Poznaniu oferują korektę nosa? Korekta nosa, prefsjonalnie zwana rhinoplastyką, to według danych ISAPS piąta najczęściej wykonywana operacja plastyczna na świecie. Jeżeli jesteś z Poznania i szukasz kliniki, aby wykonać ten zabieg, możesz udać się na przykład do Mandala Beauty Clinic, SOLUMED czy Chalcarz Clinic.