dr Samir Ibrahim

(4) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Wielkopolskie
Cena od: 12.000 zł do 14.000 zł
Lek. med. Samir Ibrahim jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Jest także specjalistą w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń – polskich i międzynarodowych. Należy do: European Society of Hair Restoration Surgery – ESHRS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), International Society of Hair Restoration... (całkowita korekcja nosa Poznań)

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

(83) 100% poleca
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 7.500 zł do 14.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz specjalistą chirurgii ogólnej. Współpracuję z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Poznaniu, jestem również zatrudniona jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala w Polanicy Zdroju. W Poznaniu prowadzę własną specjalistyczna praktykę lekarską, gdzie zajmuję się estetyczną chirurgią plastyczną. Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów... (korekta nosa Poznań)

Mandala Beauty Clinic

(6) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Wielkopolskie
Cena od: 12.000 zł do 14.000 zł
Mandala Beauty Clinic to klinika chirurgii plastycznej założona w 2010 roku w Poznaniu przez chirurga plastyka dr Samira Ibrahima. Od 2019 roku mieści się w nowej siedzibie na Osiedlu Botanicznym w Poznaniu. Swoim pacjentom oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, flebologii, medycyny estetycznej oraz bariatrii dbając o zachowanie balansu ciała i ducha zgodnie z myślą przewodnią Kliniki.Naszą... (operacja plastyczna nosa Poznań)

dr n. med. Sławomir Stępniewski

(1) 100% poleca
Poznań
Cena od: 6.000 zł do 9.500 zł
Doktor Sławomir Stępniewski jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. W 2002 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskał w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2010 roku. Staż specjalizacyjny odbywał w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy... (całkowita korekcja nosa Poznań)

Lek. med. Piotr Skupin

(5) 100% poleca
Poznań
Cena od: 6.000 zł do 11.500 zł
   Dr Piotr Skupin to specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalista chirurgii ogólnej. W Poznaniu prowadzi własną Klinikę Chirurgii Plastycznej i Estetycznej lek. med. Piotra Skupina. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.W naszej Klinice wykonujemy zabiegi chirurgiczne twarzy - litingi, korekcje nosa, korekcje powiek górnych i dolnych, uszu. Ponadto oferujemy... (całkowita korekcja nosa Poznań)

dr Włodzimierz Rosiński

(6) 100% poleca
Poznań
Cena od: 2.500 zł
Moją wiedzę medyczną poszerzam na bieżąco biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz sympozjach naukowych. W Gabinecie Medycyny Estetycznej AESTETIK  www.wrosinski.pl, którego jestem właścicielem stosuję najwyższe standardy leczenia pacjentów. Wykonuję tylko te zabiegi, które są sprawdzonymi i uznawanymi na świecie procedurami w medycynie estetycznej. Zabiegi te są wykonywane wyłącznie przy użyciu materiałów i środków, które... (całkowita korekcja nosa Poznań)

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

(7) 100% poleca
Poznań
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski to jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w kraju. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Pacjenci mogą poddać się plastyce okolic twarzy (korekta uszu, powiek, lifting twarzy)... (całkowita korekcja nosa Poznań)

SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii

(3) 100% poleca
Poznań
Cena od: 4.000 zł do 10.000 zł
Profesjonalizm i doświadczenie najlepszych lekarzy specjalistów, a także w pełni bezpieczne, najnowsze technologie potwierdzone skutecznością – oto filary, na których opiera się klinika SOLUMED. Doświadczeni eksperci oferują usługi w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej.  Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii znajduje się w Poznaniu.Wiodącą dziedziną medycyny, w której specjalizuje... (operacja plastyczna nosa Poznań)

Dr Mikołaj Kubasik

(18) 100% poleca
Poznań
Cena od: 8.500 zł
Doktor Mikołaj Kubasik jest specjalistą chirurgii plastycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu w klinice przy ulicy Złotowskiej.Doktor Mikołaj Kubasik wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii piersi (powiększanie piersi implantami i własnym tłuszczem, modelowanie i podnoszenie piersi, zmniejszanie piersi), chirurgii twarzy (korekcja powiek, lifting twarzy, lifting... (całkowita korekcja nosa Poznań)

Dr n. med. Tomasz Dydymski

(1) 100% poleca
Poznań
Cena od: 9.000 zł do 12.000 zł
Doktor Tomasz Dydymski jest specjalisą chirurgi ogólnej oraz chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu. Doktor Tomasz Dydymski jest specjalistą chirurgii plastycznej, w trakcie swojej wieloletniej pracy na oddziałach chirurgicznych wykonał szereg zabiegów z chirurgii ogólnej, onkologicznej, mikrochirurgii, chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Wśród zabiegów jakie wykonuje wymienić... (całkowita korekcja nosa Poznań)

Dr Joanna Kurmanow

(10) 100% poleca
Poznań
Cena od: 5.000 zł
Jestem chirurgiem plastykiem, absolwowałam Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Posiadam pierwszy stopień specjalizacji chirurgia ogólna, który uzyskałam w Klinice Chirurgii Urazowej i Leczenia Oparzeń w Poznaniu oraz drugi stopień specjalizacji chirurgia plastyczna. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Polskiego Towarzystwa Oparzeń oraz międzynarodowego stowarzyszenia IPRAS. Od 2002... (rhinoplastyka Poznań)

ESTIME Centrum Medycyny Estetycznej

Brak rekomendacji
Poznań
Cena od: 600 zł
Centrum Medycyny Estetycznej Estime znajduje się w Poznaniu. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających, rewitalizujących i upiększających. Działa na dwóch płaszczyznach: medycyny estetycznej twarzy i ciała oraz stomatologii.Centrum Medycyny Estetycznej Estime jest miejscem, które działa wielopłaszczyznowo w celu odmłodzenia i przywrócenia piękna swoim pacjentom. Jedną z głównych płaszczyzn ich działania jest medycyna estetyczna, w ramach których... (korekta nosa Poznań)

Klinika MedKorekta - dr Wiesława Ratajczak

(2) 100% poleca
Poznań
Klinika MedKorekta znajduje się w Poznaniu i jest prowadzona przez cenioną specjalistkę chirurgii plastycznej, lek. med. Wiesławę Ratajczak. Swoim pacjentom oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wśród nich wyróżnić można zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne metody poprawy wyglądu.Klinika MedKorekta to specjalistyczna placówka lek. med. Wiesławy Ratajczak. Oferuje swoim pacjentom nieinwazyjne zabiegi... (rhinoplastyka Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Doktor Piotr Skupin - mój cudotwórca :) Od zawsze miałam nieładny nos i mimo, iż jestem osobą towarzyską, energiczną i otwartą, nie czułam się w pełni sobą. Nie znosiłam zdjęć profilowych i musiałam się gimnastykować, żeby odpowiednio ustawić się do obiektywu. Ponieważ jestem prawnikiem i powinnam wzbudzać zaufanie, to przez ten szpecący nos nie byłam zbyt pewna siebie. Do pełnego szczęścia brakowało mi delikatnego noska. Podjęłam więc decyzję o korekcji nosa i wybrałam specjalistę - Piotra Skupina. Teraz wiem, że dokonałam najwspanialszego i najbardziej trafnego wyboru. Ten lekarz nie tylko okazał się sympatycznym, ciepłym i wysokiej klasy człowiekiem, ale też rzeczowym profesjonalistą! Początkowo próbowałam pokazywać przykładowe zdjęcia doktorowi, jednakże ostatecznie postanowiłam w pełni zdać się na doświadczenie doktora i cieszę się, że mu zaufałam, ponieważ idealnie dobrał mi kształt nosa do mojej twarzy. Miałam przeprowadzoną całkowitą korekcję nosa i dosyć skomplikowaną operację: skrócenie i wyszczuplenie nosa, korekcję skrzydełek, prostowaną przegrodę, usunięcie graba i przeszczep chrząstki w grzbiet nosa. Pobyt w klinice wspominam bardzo dobrze, świetny zespół specjalistów, wspaniała opieka na najwyższym poziomie i pomoc pacjentowi w tych trudnych chwilach. Co istotne, po wypisie z kliniki nadal jest bardzo dobry kontakt z doktorem, niezwłocznie odbiera telefony i odpisuje na wiadomości. Po ściągnięciu gipsu, byłam wzruszona, z niedowierzaniem spoglądałam na swoje odbicie w lustrze. Doktor Piotr Skupin używając swojego talentu dokonał cudu - z dużego, krzywego i garbatego nosa wyczarował piękny, zgrabny i delikatny nosek. Od wczoraj jestem pewną siebie osobą i z uśmiechem spoglądam w lustro. Nie sądziłam, że nos tak znacząco wpływa na rysy twarzy. W chwili obecnej wyglądam o 5 lat młodziej, a to dopiero 2 dzień po ściągnięciu gipsu. Już mogę sobie wyobrazić, jaki będzie ostateczny efekt po całkowitym zagojeniu się noska. Panie doktorze, jeszcze raz bardzo dziękuję za tą niesamowitą przemianę. Jest Pan niezwykle utalentowaną osobą i na każdym kroku będę Pana polecała.Możliwe, że jeszcze skorzystam z Pana umiejętności. Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w karierze zawodowej. Z wyrazami szacunku, Agnieszka Wnuk

Jestem jeden dzień po zabiegu całkowitej korekty nosa z przegroda. Co do efektów wizualnych jeszcze nie mogę wypowiedzieć się, ale dr Kuzlan powiedziała, ze jest zadowolona z przebiegu operacji wiec myśle, ze będzie Ok :) Nie mam żadnych siniaków, nic mnie nie boli. Jezeli ktoś zastanawia się czy poddać sie takiej operacji ale boi sie bólu to tego absolutnie nie należy sie bać. Ja ścisłe przestrzegałam zaleceń byc może dlatego tak dobrze sie czuje. Nie przszkadza mi oddychanie przez usta bo jestem do tego przyzwyczajona. Jedyny ból to wkłucie wenflonu (nico większy jak podczas badań krwi). Bałam sie narkozy a to chyba był najfajniejszy moment w całej operacji :) tylko jedna rzecz mnie zastanawia, podpisałam jakis dokument po wybudzeniu z narkozy a nie wiem co to było Heh, pózniej zapomniałam o to zapytać, mam nadzieje, ze nie zgoda na usunięcie nerki ;)) pobyt w klinice wspominam dobrze, jedyny minus to nieco sucha bułka na śniadanie ale po całym dniu Głodówki i tak smakowała jak danie z 5* restauracji. Pielęgniarki bardzo miłe,zwłaszcza Pani Agnieszka (pozdrawiam :) Pani doktor moim zdaniem jest bardzo dobrym profesjonalistą z dużym doświadczeniem, trzeba jej zaufać, z tego co zauważyłam ma wielu pacjentów przez co przynajmniej w moim przypadku sprawiała wrażenie jakby ciagle była w pośpiechu. Szybko tłumaczy zalecenia a gdy człowiek jest zestresowany to mózg pracuje trochę gorzej i trudno wszystko zapamiętać. Jednaj pod względem merytorycznym bez żadnych zastrzeżeń. Poza tym intuicyjnie sprawia wrażenie wyjątkowego człowieka i chciałoby sie spędzać w jej towarzystwie jak najwiecej czasu, wiec może dlatego mam pod tym względem niedosyt ;)teraz z niecierpliwością czekam do 25 na zdjęcie opatrunku :) jezeli jest ktoś zainteresowany to napisze jak oceniam efekt wizualny.

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Korekta nosa Poznań. Gdzie wykonać korektę nosa w Poznaniu? Użytkownicy Estheticon najwyżej ocenili następujących chirurgów plastycznych z Poznania: dr Małgorzata Kuźlan, dr Samir Ibrahim i dr Mikołaj Kubasik. Oferują oni zabieg korekty nosa.
  • Korekta nosa wielkopolskie. Kogo polecacie od korekty nosa w Poznaniu i okolicach? W województwie wielkopolskim 13 chirurgów plastycznych i klinik ma w swojej ofercie zabieg korekty nosa. Większość z nich znajduje się w Poznaniu, gdzie możesz udać się na przykład do dra Samira Ibrahima czy dra Sławomira Stępniewskiego. Poza Poznaniem na Estheticon znajdziesz specjalistów z Grodziska Wielkopolskiego (dr Joanna Kurmanow) i Wrześni (Estime).
  • Jakie kliniki w Poznaniu oferują korektę nosa? Korekta nosa, prefsjonalnie zwana rhinoplastyką, to według danych ISAPS piąta najczęściej wykonywana operacja plastyczna na świecie. Jeżeli jesteś z Poznania i szukasz kliniki, aby wykonać ten zabieg, możesz udać się na przykład do Mandala Beauty Clinic, Kliniki MedKorekta czy Solumed.