Lekarze oferujący zabieg Korekta nosa w: Poznań

Premium

dr Samir Ibrahim

(2 Opinie)
·5 Historii
Poznań
Od 16.000 zł
Odpowiada w ciągu 23h
Premium

dr n. med. Michał Chalcarz

(30 Opinii)
·11 Historii
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Odpowiada w ciągu 10h
Premium

Mandala Beauty Clinic

(8 Opinii)
·10 Historii
Poznań
Od 16.000 zł
Odpowiada w ciągu 15h

Dr Mikołaj Kubasik

(16 Opinii)
·14 Historii
Poznań
Od 8.500 zł
Odpowiada w ciągu +72h

Dr Joanna Kurmanow

(8 Opinii)
·8 Historii
2 lekarzy/kliniki w Poznań i 1 lekarz/klinika w Wielkopolskie
Od 5.000 zł
Odpowiada w ciągu +72h

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Korekta nosa Poznań. Gdzie wykonać korektę nosa w Poznaniu? Użytkownicy Estheticon najwyżej ocenili następujących chirurgów plastycznych z Poznania: dr Małgorzata Kuźlan, dr Samir Ibrahim i dr Mikołaj Kubasik. Oferują oni zabieg korekty nosa.
  • Korekta nosa wielkopolskie. Kogo polecacie od korekty nosa w Poznaniu i okolicach? W województwie wielkopolskim 13 chirurgów plastycznych i klinik ma w swojej ofercie zabieg korekty nosa. Większość z nich znajduje się w Poznaniu, gdzie możesz udać się na przykład do dra Samira Ibrahima czy dra Sławomira Stępniewskiego. Poza Poznaniem na Estheticon znajdziesz specjalistów z Grodziska Wielkopolskiego (dr Joanna Kurmanow) i Wrześni (Estime).
  • Jakie kliniki w Poznaniu oferują korektę nosa? Korekta nosa, prefsjonalnie zwana rhinoplastyką, to według danych ISAPS piąta najczęściej wykonywana operacja plastyczna na świecie. Jeżeli jesteś z Poznania i szukasz kliniki, aby wykonać ten zabieg, możesz udać się na przykład do Mandala Beauty Clinic, Kliniki MedKorekta czy Solumed.