dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(12) 100 % poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem estetycznej chirurgii plastycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający... (całkowita korekcja nosa Gdańsk)

Dr hab. n. med. Jerzy Jankau

(3) 100 % poleca
Gdańsk
Cena od 8.000 zł do 14.000 zł
Dr hab.n.med. Jerzy Jankau jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z wieloletnim doświadczeniem. Doktor Jerzy jankau wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W tym operacje w zakresie piersi (powiększanie, redukcja, modelowanie), operacje w zakresie twarzy i głowy (korekcja odstających uszu, plastyka powiek, plastyka nosa, lifting twarzy, odsysanie tłuszczu z podbródka), operacje... (rhinoplastyka Gdańsk)

PERFECT MEDICA

(6) 100 % poleca
Gdańsk
Cena od 4.000 zł do 7.000 zł
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT MEDICA, jest istniejącą od 1998 roku lat kliniką zdrowia, położoną w Starej Oliwie - jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej oraz okulistycznej. Swoje usługi wykonujemy nie tylko komercyjnie, ale również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Decydując się na powierzenie nam misji poprawy swojego... (rhinoplastyka Gdańsk)

dr n. med. Karolina Kondej

(1) 100 % poleca
Gdańsk
Doktor Karolina Kondej jest specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) Wydziału Lekarskiego. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Naczelnej... (rhinoplastyka Gdańsk)

Specjaliści w pobliżu Gdańsk

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

11 marca 2014r. miałam wykonaną korekcję nosa przez dr. W. Bieńkowskiego. Dzisiaj jestem po zdjęciu gipsu i nareszcie zobaczyłam swój nowy nosek. Jest piękny zgrabny i mój!!! Dodam jeszcze, że bardzo się bałam tej operacji a tu nic nie bolało!!! Tylko pierwsze dwa dni po operacji był lekki dyskomfort w oddychaniu. Poza tym nie ma czego się bać. Bardzo się cieszę, że się zdecydowałam. Szkoda, że tak długo zwlekałam...

ecka13

Mam duzy i krzywy nos i jest to moj najwiekszy kompleks i jak najszybciej chcialabym go naprawić do tego mam okropną cerę i malutkie piersi jednakze w tej chwili najwazniejszy jest moj nos. Nienawidzę zdjęc i nie moge na siebie patrzec z profilu.

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Korekta nosa Gdańsk i okolice. Kogo polecacie? Korekta nosa wymaga dużego doświadczenia specjalisty i uznawana jest za jedną z trudniejszych operacji plastycznych. Wśród specjalistów z Gdańska użytkownicy Estheticon wyróżnili dra Wiesława Bieńkowskiego i dra Pawła Szychtę.
  • Operacja plastyczna nosa Sopot. Czy mogę wykonać korektę nosa w Sopocie? Sopot to najbardziej turystyczna część Trójmiasta, gdzie znajdziesz wiele salonów kosmetycznych, ośrodków spa, a także klinik medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Korektę nosa w Sopocie możesz wykonać w Centrum Zdrowia i Urody Orchid lub w ESTETICA STUDIO.
  • Gdzie w Trójmieście mogę wykonać korektę nosa kwasem hialuronowym? Modelowanie nosa kwasem hialuronowym to minimalnie inwazyjny zabieg, pozwalający na usunięcie drobnych defektów nosa, takich jak na przykład garb. W Trójmieście możesz się na niego udać na przykład do Centrum Medyczne Bieńkowski w Gdyni lub Dermedica w Gdańsku.
Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje
Doctors
Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (4)