dr n. med. Daniel Maliszewski

(1) 100 % poleca
Znaleźliśmy 3 ośrodki w rejonie Pomorskie
Dr n. med. Daniel Maliszewski jest chirurgiem ogólnym specjalizującym się w operacjach plastycznych oraz rekonstrukcyjnych piersi. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz American Society of Breast Surgeons (pol. Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów Piersi). Pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku, na Oddziale Chirurgii Onkologicznej Szpitala... (pomniejszenie piersi u mężczyzn Gdańsk)

dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(12) 100 % poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem estetycznej chirurgii plastycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający... (usuwanie ginekomastii Gdańsk)

dr n. med. Karolina Kondej

(1) 100 % poleca
Gdańsk
Doktor Karolina Kondej jest specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) Wydziału Lekarskiego. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Naczelnej... (pomniejszenie piersi u mężczyzn Gdańsk)

PERFECT MEDICA

(6) 100 % poleca
Gdańsk
Cena od 5.000 zł
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT MEDICA, jest istniejącą od 1998 roku lat kliniką zdrowia, położoną w Starej Oliwie - jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej oraz okulistycznej. Swoje usługi wykonujemy nie tylko komercyjnie, ale również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Decydując się na powierzenie nam misji poprawy swojego... (usuwanie ginekomastii Gdańsk)

Dr hab. n. med. Jerzy Jankau

(3) 100 % poleca
Gdańsk
Dr hab.n.med. Jerzy Jankau jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z wieloletnim doświadczeniem. Doktor Jerzy jankau wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W tym operacje w zakresie piersi (powiększanie, redukcja, modelowanie), operacje w zakresie twarzy i głowy (korekcja odstających uszu, plastyka powiek, plastyka nosa, lifting twarzy, odsysanie tłuszczu z podbródka), operacje... (redukcja męskich piersi Gdańsk)

Specjaliści w pobliżu Gdańsk

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

danel

Trafiłem na rzeczywiście bardzo dobrego chirurga, który zna się w temacie. Nic dziwnego, że na forach tak dużo pozytywnych historii leczenia i rekomendacji. Zresztą to właśnie dzięki nim, ja również znalazłem się u doktora w gabinecie. Kilka słów na temat doktora: duża wiedza, ale przy tym bardzo normalne podejście do pacjenta, tłumaczy to co pacjent powinien wiedzieć, reszta mnie nie interesowała :) Jeśli chodzi o opiekę po zabiegu to Pani Ola fizjotererapeutka jest niesamowita. Także opieka na szóstkę. Jestem zadowolony z efektów, opieki i podjąłbym taka samą decyzję również i dziś. Opinię piszę, bo wiem, że kiedy się ma dylemat, to warto zasięgnąć opinii innych, jeśli ona komuś pomoże to będę zadowolony. Pozdrawiam

polecam szybko, sprawnie i fachowo bez zbednych dopłat za niepotrzebne "dodatki" jak w przypadku innych "klinik" w których bylem tylko na konsultacji (całe szczescie ty były tylko konsultacje)..zabieg usuniecia ginekomastii gruczołowej trwał zaledwie 40 minut i tego samego dnia mogłem udac sie do domu bez zadnych zbednych drenow i pobytu na noc w klinice. teraz jestem miesiac po zabiegu i juz prawie wcale nie widac sladów ze cos było robine.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje
Doctors
Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (5)