dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(12) 100 % poleca
Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem estetycznej chirurgii plastycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający... (face lifting Gdańsk)

PERFECT MEDICA

(10) 100 % poleca
Gdańsk
Cena od: 12.000 zł
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT MEDICA, jest istniejącą od 1998 roku lat kliniką zdrowia, położoną w Starej Oliwie - jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej oraz okulistycznej. Swoje usługi wykonujemy nie tylko komercyjnie, ale również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Decydując się na powierzenie nam misji poprawy swojego... (face lifting Gdańsk)

dr n. med. Karolina Kondej

(2) 100 % poleca
Gdańsk
Doktor Karolina Kondej jest specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) Wydziału Lekarskiego. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Naczelnej Izby Lekarskiej... (face lifting Gdańsk)

Dr hab. n. med. Jerzy Jankau

(4) 100 % poleca
Gdańsk
Dr hab.n.med. Jerzy Jankau jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z wieloletnim doświadczeniem.Doktor Jerzy jankau wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W tym operacje w zakresie piersi (powiększanie, redukcja, modelowanie), operacje w zakresie twarzy i głowy (korekcja odstających uszu, plastyka powiek, plastyka nosa, lifting twarzy, odsysanie tłuszczu z podbródka), operacje w... (face lifting Gdańsk)

Specjaliści w pobliżu Gdańsk

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

piotr655127

witam chciałem zapytac o mozliwosc korekty opadającej powieki , chciałem podniesc powieki wraz z brwiami w bocznej czesci prosze o cene z terminem na maj pozdrawiam Piotr ps .zasyłam fotografie

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu wykonanego 2 tygodnie temu przez Dr. Darie Dobaczewska. Byl to zabieg, mini-lifting twarzy. Szukalam odpowiedniego chirurga w calej Polsce. Jednak zdecydowalam sie na zabieg w klinice Dr. Dobaczewskiej, poniewaz juz od pierwszego maila relacja pacjent-lekarz byla bardzo profesjonalna. Ponadto, podczas wizyty konsultacyjnej zabieg zotal szczegolow objasniony i zrozumialy nawet dla laika. Sam zabieg odbyl sie bardzo pomyslnie. Po zabiegu opuchlizna zeszla bardzo szybko i po 5 dniach moglam juz wrocic do pracy. Jestem bardzo usatysfakcjonowana rowniez i z atrakcyjnej ceny. Polecam serdecznie. Agnieszka