ESDERM Specjalistyczne Centrum Medyczne Matwiejczyk

ESDERM Specjalistyczne Centrum Medyczne Matwiejczyk

Brak opinii
Dodaj opinię
Powstańców Śląskich 121, lokal 212, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
ESDERM Specjalistyczne Centrum Medyczne Matwiejczyk
ESDERM Specjalistyczne Centrum Medyczne Matwiejczyk
Brak opinii

Informacje

  • 13 wizyt na profilu

ESDERM – Specjalistyczne Centrum Medyczne Matwiejczyk to prywatna klinika we Wrocławiu, oferująca usługi w zakresie dermatologii, dermatologii estetycznej i laseroterapii. 

Klinika ESDERM działa we Wrocławiu już od 2008 roku. Od początku działalność kliniki skupiała się na diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry, a także na zabiegach z zakresu pielęgnacji i anti-aging. W ESDERM pacjenci znajdą profesjonalną pomoc, dzięki którym w bezpieczny sposób zadbają o skórę.

W ofercie ESDERM są konsultacje, diagnoza i leczenie chorób skóry (np. łojotokowe czy atopowe zapalenie skóry, łuszczyca czy trądzik pospolity i różowaty), a także badania diagnostyczne, w tym nowoczesna dermatoskopia skóry. W centrum wykonywane są też interwencje dermatologiczne z zakresu dermatochirurgii, kriochirurgii i elektrochirurgii. Oferta centrum obejmuje szeroki zakres zabiegów dermatologii estetycznej, w tym m.in. iniekcje toksyny botulinowej, osocze bogatopłytkowe, mezoterapię, leczenie łysienia, peeling chemiczny i nieinwazyjne metody redukcji tkanki tłuszczowej. Wśród zabiegów laserowych wymienić możemy depilację laserową, usuwanie przebarwień i zmian skórnych, laserowe zaykanie naczynek oraz resurfacing laserowy. 

Założycielem i właścicielem kliniki jest lek. Sebastian Jacek Matwiejczyk, specjalista dermatologii i wenerologii oraz lekarz medycyny estetycznej, od ponad 20 lat pracujący w zawodzie. Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, a doświadczenie zdobywał podczas staży i pracy w klinikach i szpitalach w Polsce (Łódź, Wrocław) i Niemczech. Jest członkiem prestiżowych stowarzyszeń skupiających lekarzy dermatologów i medycyny estetycznej, działających w Polsce i za granicą, w tym:  Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) i European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD).

Zapraszamy do umówienia się na wizytę lub zabieg do ESDERM we Wrocławiu – możesz skorzystać z formularza na tym portalu.

ESDERM Specjalistyczne Centrum Medyczne Matwiejczyk udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!