dr n. med. Diana Kupczyńska

(119) 100% poleca
Wrocław
Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, lekarzem medycyny estetycznej związanym z Kliniką Ars Estetica, gdzie zajmuję się zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej, flebologii oraz ginekologii estetycznej. Wykonuję zabiegi nie tylko z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej, ale i ultrasonografii, chirurgii ogólnej i naczyniowej.  W Ars Estetica powiększam usta najwyższej klasy wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego, wypełniam zmarszczki... (leczenie zmian skórnych Wrocław)

dr Maciej Antkiewicz

(6) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 200 zł
Lek. med. Maciej Antkiewicz jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Na co dzień pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w chirurgii naczyniowej.Lek. med. Maciej Antkiewicz zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną. Poza tym wykonuje zabiegi skleroterapii i laserowego zamykania naczynek. Leczy również... (zabiegi dermatologiczne Wrocław)

dr n. med. Agnieszka Burkacka

(10) 100% poleca
Wrocław
Dr n. med. Agnieszka Burkacka jest chirurgiem ogólnym. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii urologicznej, rekonstrukcyjnej oraz plastycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka we Wrocławiu oraz we wrocławskim oddziale prywatnej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica... (zabiegi dermatologiczne Wrocław)

ARS ESTETICA – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

(60) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 100 zł
Ars Estetica jest kliniką medycyny estetycznej, laseroterapii, flebologii i chirurgii plastycznej. Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze specjalizujący się w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii, flebologii, proktologii oraz kosmetologii. Pacjentom, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonywanych zabiegów. Odpowiednio dopasowane procedury pozwalają na opóźnienie procesów... (dermatochirurgia Wrocław)

ClinicForYou

(2) 100% poleca
Wrocław
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 70 zł
ClinicForYou oferuje światowej jakości opiekę medyczną zgodną z standardami jakości o bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Współpracujemy tylko z doświadczonymi oraz wykwalifikowanymi chirurgami oraz lekarzami. Wszyscy specjaliści korzystają z najnowszych metod leczenia, podążając za nowoczesnymi technologiami. Wszystkie kliniki to nowoczesne placówki, wyposażone w najlepszy sprzęt. Personel ClinicForYou stawia na indywidualne podejście do pacjenta... (zabiegi dermatologiczne Wrocław)

Dr n. med. Jakub Kratochwil

(17) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Dolnośląskie
Cena od: 350 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i od wielu lat poprawiam naturę – osobiście wykonuję operacje oraz prowadzę opiekę pooperacyjną – powiększam, zmniejszam, koryguję, odmładzam. Przywracam urodę, by pomóc swoim pacjentom pozbyć się kompleksów, dodać piękna i pomóc odnaleźć radość życia. Jak powiedział kiedyś projektant Giorgio Armani, kobieta nie musi szokować, ma wyglądać tak, by ją zapamiętano, ja mogę jeszcze dodać – ma wyglądać... (zabiegi dermatologiczne Wrocław)

dr n. med. Wojciech Rybak - ARS ESTETICA

(74) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 200 zł
Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, posiadam również certyfikat lekarza medycyny estetycznej, który uzyskałem w grupie pierwszych certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Założyłem i prowadzę prywatną Klinikę Ars Estetica oraz Klinikę Rybak Clinics, które obecnie posiadają dwa oddziały - we Wrocławiu i w Warszawie. Jestem członkiem wielu stowarzyszeń branżowych w Polsce - Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa... (usuwanie przebarwień Wrocław)

KNACK CLINIC - Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz

(30) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 400 zł do 1.000 zł
Knack Clinic to wrocławska klinika chirurgii plastycznej oferująca szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Jest tworzona przez bardzo zgrany zespół specjalistów i profesjonalnego personelu medycznego. Satysfakcja pacjentów jest ich misją, dlatego gwarantują usługi na najwyższym poziomie i dokładają wszelkich starań, aby efekty operacji były jak najbardziej zadowolające. W Knack Clinic wykonywane są... (dermatochirurgia Wrocław)

dr n. med. Ireneusz Siewiera

(3) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 400 zł
Dr n. med. Ireneusz Siewiera jest specjalistą chirurgii plastycznej i lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W 2001 roku zdobył dyplom i tytuł lekarza medycyny na wrocławskiej Akademii Medycznej. W 2007 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju. W 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.Z usług dr. n. med. Ireneusz Siewiera można skorzystać w klinice Ars Estetica... (dermatologia Wrocław)

Lek.med. Ryszard Nawrocki

(16) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 500 zł do 1.000 zł
Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów przyjmuję w prywatnej klinice chirurgii plastycznej NawMed we Wrocławiu.Doktor Nawrocki w swojej wrocławskiej klinice wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i estetycznej, wśród nich między innymi plastyczne operacje nosa (poprawa wyglądu i funkcji nosa), lifting twarzy i szyi, operacje powiększania (implantami okrągłymi i anatomicznymi), modelowania... (leczenie zmian skórnych Wrocław)

Dr n.med. Ahmed Elsaftawy

(6) 100% poleca
Wrocław
Doktor Ahmed Elsaftawy to chirurg ogólny, specjalizuje się w chirurgii ręki, wykonuje również zabiegi medycyny estetycznej.Główną pasją doktora Ahmeda Elsaftawy jest chirurgia ręki oraz chirurgia estetyczna i rekonstrukcyjna. Jest również pasjonatem medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi pobariatryczne takie jak np. plastyka powłok brzusznych. Jest szkoleniowcem w zakresie medycyny estetycznej oraz liposukcji Vaser Lipo.  Do najcześciej prze... (zabiegi dermatologiczne Wrocław)

dr Aleksandra Łuniewska

Brak rekomendacji
Wrocław
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 600 zł
Doktor Aleksandra Łuniewska ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach na Wydziale Lekarskim. Związana zawodowo z Oddziałem Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu od roku 2006 przez wiele lat, tam zdobywała wiedzę i ukończyła specjalizację z chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr. Jacka Jarlińskiego i dr. Marka Węgrzyna. Zajmowała stanowisko zastępcy ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej wrocławskiego Szpitala im. T. Marciniaka. Odbywała... (zabiegi dermatologiczne Wrocław)

Dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

(2) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 500 zł
Dr hab. n. med. Andrzej Bieniek - jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem.Główny profil jego działalności stanowi chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna oraz chirurgia dermatologiczna ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych metod laseroterapii.Doktor Andrzej Bieniek od roku 1990 prowadzi prywatną praktykę lekarską w zakresie chirurgii estetycznej, dermatologicznej i laserowej. Swoich pacjentów konsultuje w językach... (leczenie zmian skórnych Wrocław)

AW-DERMA Gabinet Dermatologii Leczniczej i Estetycznej

(21) 100% poleca
Wrocław
Gabinet Dermatologii Leczniczej i Estetycznej,,AW - Derma” mieści się we Wrocławiu przy ulicy Boya Żeleńskiego, został założony i jest prowadzony przez doktor Agnieszkę Wąsik-Kurpianowicz specjalistkę dermatologii i wenerologii. Gabinet AW - Derma jest placówką specjalizującą się w zabiegach medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Pacjenci odwiedzający wrocławski gabinet AW - Derma, którzy chcieliby zniwelować niedoskonałości swojej urody... (leczenie zmian skórnych Wrocław)

dr n. med. Ewa Kaniowska

Brak rekomendacji
Wrocław
Cena od: 150 zł
Doktor Ewa Kaniowska jest specjalistką dermatologii i wenerologii, od ponad trzydziestu pięciu lat pracuje jako lekarz. Jest założycielką Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Derma Puls (obecnie Kaniowscy Clinic). Jest współzałożycielką i wiceprezeską Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz jedną z fundatorek fundacji Medycyny Estetycznej Anti-Aging i członkinią rady tejże fundacji. Prowadzi wykłady oraz zajęcia praktyczne dla... (dermatochirurgia Wrocław)

Wellderm Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii

(21) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 300 zł do 600 zł
Centrum Wellderm to jedna z pierwszych klinik medycyny estetycznej w Polsce. Swoją działalność prowadzi w gabinetach w Warszawie i Wrocławiu. Zespół ekspertów pracujący w klinice dysponuje specjalistyczną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Za priorytet uznaje bezpieczeństwo zabiegów i terapii przy jednoczesnym zapewnieniu ich optymalnego efektu.W ofercie Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Wellderm... (usuwanie przebarwień Wrocław)

Aestetica Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak rekomendacji
Wrocław
Prywatna klinika AESTETICA została otwarta w 2007 roku w lokalu przy ulicy Żelaznej 54/2 we Wrocławiu. Klinika przeprowadza wszelkiego rodzaju zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i kosmetycznej, jak również zabiegi laserowego usuwania owłosienia. Gabinet prowadzony jest przez specjalistę chirurgii plastycznej doktora Jacka Jarlińskiego.W klinice Aestetica pacjenci mogą poddać się zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej... (dermatochirurgia Wrocław)

lek. Joanna Stoch-Stój

Brak rekomendacji
Wrocław
Lek. med. Joanna Stoch-Stój jest specjalistą medycyny rodzinnej, pediatrii oraz dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Medicus Self we Wrocławiu.Doświadczona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów odmładzających. W swojej pracy wykonuje... (zabiegi dermatologiczne Wrocław)

dr Łukasz Duda-Barcik

Brak rekomendacji
Wrocław
Cena od: 200 zł
Lek. med. Łukasz Duda-Barcik jest chirurgiem lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz laseroterapii. Pracuje we Wrocławiu, w Klinice Medycyny Estetycznej, sygnowanej własnym nazwiskiem.Doświadczony specjalista w zakresie małoinwazyjnych terapii przeciwstarzeniowych. Wykonuje zabiegi redukcji zmarszczek. Stosuje głównie wypełniacze – kwas hialuronowy oraz toksynę botulinową. Przeprowadza tzw. wampirzy... (dermatologia Wrocław)

dr Tomasz Kolka

(11) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 100 zł
Lek. med. Tomasz Kolka jest w trakcie specjalizacji z zakresu otolaryngologii na Oddziale Otolaryngologii z Pododdziałem Laryngologii Dziecięcej. Zajmuje się dolegliwościami pojawiającymi się u dorosłych i dzieci. Jednocześnie jest specjalistą z zakresu medycyny estetycznej i właśnie takie zabiegi proponuje swoim pacjentom. Przyjmuje ich w trzech Placówkach we Wrocławiu: w Centrum Medycznym Magnolia Park, w Centrum Medycznym ProClinic oraz... (leczenie zmian skórnych Wrocław)

dr Łukasz Bełza

Brak rekomendacji
Wrocław
Lek. med. Łukasz Bełza jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa. Jest również ekspertem medycyny estetycznej i ginekologii plastycznej. Otworzył własny gabinet ginekologii i medycyny estetycznej Nowa Estetyka we Wrocławiu.Będąc z wykształcenia specjalistą ginekologii i położnictwa, lek. med. Łukasz Bełza oferuje swoim pacjentkom możliwość prowadzenia przez niego ciąży, a także wykonania wszystkich niezbędnych badań z zakresu ginekologii... (usuwanie przebarwień Wrocław)

Dr n. med. Maria Rybak

Brak rekomendacji
Wrocław
Dr n. med. Maria Rybak jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, gastroenterologiem i specjalistą chorób wewnętrznych. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. Zawodowo związana z Katedrą i Kliniką Gastroenterologii i Hepatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz prywatną kliniką ARS ESTETICA.Specjalistka medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem... (dermatochirurgia Wrocław)

DermaMed

(17) 100% poleca
Wrocław
Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DermaMed swoją działalność prowadzi w dwóch placówkach we Wrocławiu. Misją DermaMed jest zapewnienie wyspecjalizowanej opieki dla każdego pacjenta. Umożliwia to zespół specjalistów różnych dziedzin oraz bogate portfolio najnowocześniejszych technologii medycznych. W 2019 roku DermaMed zdobył tytuł Najlepszego Miejsca Beauty w kategorii “Gabinety medycyny i dermatologii estetycznej”. Plebiscyt corocznie... (dermatochirurgia Wrocław)

Dr n. med. Agnieszka Wąsik-Kuprianowicz

Brak rekomendacji
Wrocław
Dr n. med. Agnieszka Wąsik-Kuprianowicz jest specjalistą dermatologii i wenerologii, prowadzi prywatny gabinet AW-Derma we Wrocławiu.Doktor Agnieszka Wąsik-Kurpianowicz specjalizuje się w leczeniu chorób skóry oraz w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Jej pacjenci zgłaszają się do niej po pomoc gdy doskwierają im dolegliwości takie jak trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, brodawki... (dermatochirurgia Wrocław)

dr Agnieszka Bliżanowska

Brak rekomendacji
Wrocław
Lek. med Agnieszka Bliżanowska jest dermatologiem, wenerologiem i znaną w Polsce ekspertką w dziedzinie medycyny estetycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest założycielką Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm we Wrocławiu (2007) i Warszawie (2011). Jako ekspert udziela się na łamach wielu gazet, magazynów i portali internetowych. W klinice WellDerm lek. med. Agnieszka Bliżanowska pełni funkcję tzw. beauty... (leczenie zmian skórnych Wrocław)

Centrum Dermatologii i Laseroterapii URODA - dr Monika Lelonkiewicz

(2) 100% poleca
Wrocław
Centrum Dermatologii Zabiegowej i Laseroterapii URODA znajduje się we Wrocławiu. Specjalizuje się w bezinwazyjnych i małoinwazyjnych terapiach odmładzających. W ofercie placówki znajdziecie duży wybór zabiegów na twarz i na ciało oraz zabiegi kosmetyczne.Wizytówką kliniki są małoinwazyjne zabiegi odmładzające na twarz. Kadra wykwalifikowanych specjalistów stosuje zarówno wypełniacze, jak i nowoczesne nici liftingujące. Na szczególną uwagę zasługują... (zabiegi dermatologiczne Wrocław)

DERMATICA Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna

Brak rekomendacji
Wrocław
Dermatica - Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna mieści się w zabytkowej kamienicy w centrum Wrocławia, gdzie w komfortowych warunkach i intymnej atmosferze wykonywane są wszystkie zabiegi. Dobrze rozwinięta baza hotelowa stwarza możliwości pobytu dwudniowego lub dłuższego, połączonego ze zwiedzaniem stolicy Dolnego Śląska.Wrocławska Dermatica to nowoczesny gabinet, w którym najważniejsze są dwie sprawy: zdrowie oraz dobre samopoczucie pacjenta. Dermatolog... (leczenie zmian skórnych Wrocław)

dr n. med. Piotr Knast

(6) 100% poleca
Wrocław
Doktor Piotr Knast jest specjalistą chirurgii plastycznej, wykonuje także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Swoich pacjentów przyjmuje w prywatnych gabinetach we Wrocławiu.Doktor Piotr Knas wykonuje szerokie spekrtum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej - operacje odmładzające twarzy (lifting twarzy, liftinh czoła, podniesienie brwi, plastyka powiek, liposuckja podbródka), operacje nosa (korekcja przegrody nosowej, poprawa estetyki nosa)... (zabiegi dermatologiczne Wrocław)

Centrum Dermatologii Estetycznej BAGŁAJ

Brak rekomendacji
Wrocław
Cena od: 350 zł do 500 zł
Centrum Dermatologii Estetycznej Bagłaj znajduje się we Wrocławiu. Ośrodek specjalizuje się w wykonywaniu małoinwazyjnych zabiegów odmładzających oraz modelujących sylwetkę, a także w terapiach z zakresu dermatochirurgii.Centrum Dermatologii Estetycznej Bagłaj to miejsce przyjazne pacjentowi. O miłą i swobodną atmosferę w czasie zabiegów dba wykwalifikowany personel. Uczuciu odprężenia i relaksu sprzyjają przestronne wnętrza kliniki, pozostawiające... (zabiegi dermatologiczne Wrocław)

Kaniowscy Dermapuls – Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej

Brak rekomendacji
Wrocław
Cena od: 150 zł
Jesteśmy profesjonalnym gabinetem lekarskim, przyjmującym pacjentów już od 1990 roku. Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu dermatologii ogólnej, estetycznej oraz medycyny przeciwstarzeniowej.   Specjalizujemy się w terapiach łączonych. Proponujemy naszym pacjentom sprawdzone, najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne terapie nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, dla których praca stanowi prawdziwą pasję Nasi specjaliści: ... (zabiegi dermatologiczne Wrocław)

Dr n. med. Tadeusz Myczkowski

(2) 100% poleca
Wrocław
Dr n. med. Tadeusz Myczkowski jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Zajmuje stanowisko Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu. Pacjentów przyjmuje także w prywatnym gabinecie we Wrocławiu. Jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej.Dr n. med. Tadeusz Myczkowski jest wybitnym ekspertem chirurgii plastycznej. Swoim pacjentom zapewnia... (leczenie zmian skórnych Wrocław)

dr n.med. Beata Wiśnicka

Brak rekomendacji
Wrocław
 Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem, doktorem nauk medycznych oraz lekarzem medycyny estetycznej z ponad 15 letnim stażem pracy. Moją największą pasją są zabiegi upiększające z zakresu medycyny estetycznej. Uważam że nie ma brzydkich ludzi - są ludzie chorzy którzy nie więdzą nawet,  że można i należy leczyć ich przypadłości skórne oraz ludzie którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niewiele potrzeba aby być atrakcyjnym... (dermatochirurgia Wrocław)

Dr Adam Kaleciński

(2) 100% poleca
Wrocław
   Dr Adam Kaleciński jest specjalistą chirurgii ogólnej. Prowadzi we Wrocławiu własny ośrodek chirurgii plastycznej i estetycznej pod nazwą Noa Clinic. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatochirurgii i Dermatologii Estetycznej oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. W Noa Clinic gwarantujemy wszystkim pacjentom bezpieczną, szybką i trwałą poprawę wyglądu.W Noa Clinic oferujemy szeroki zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej -... (dermatochirurgia Wrocław)

dr Michał Kaniowski

(1) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 150 zł
Lek. med. Michał Kaniowski to jeden z najbardziej renomowanych ekspertów w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej w kraju. Wspólnie z dr n. med. Ewą Kaniowską prowadzi prywatną klinikę Kaniowscy Clinic. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia LED Academy.Specjalizuje się w wykonywaniu... (dermatochirurgia Wrocław)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Zabieg u Dr Michała Kowalczewskiego zmienił we mnie bardzo dużo, usunięcie dwóch pieprzyków z twarzy przebiegło bardzo szybko i bezboleśnie. Doktor wytłumaczył mi wszystko od a do z, odpowiedział na wszystkie moje pytania upewniając się że rozumiem o czym on mówi. Miejsca po usunięciu bardzo ładnie się goją (co mnie bardzo cieszy) i dzięki temu człowiekowi znów chodzę z uśmiechem na twarzy :) serdecznie polecam!

Włókniaki starcze
Anonymous50395

Pan Doktor usunął mi tzw. włókniaki starcze (10 szt) bezboleśnie i fachowo (trwało to tylko kilka minut). Po dwóch dniach nie było śladu. Zabieg kosztował tylko 50 zł. Polecam wszystkim. Ponieważ włókniaki rosną ciągle - na pewno skorzystam z usług Pana doktora A. Kalecińskiego. Super lekarz - bardzo miły, rzeczowy, punktualny, zdecydowany w ocenie sytuacji i działaniu. Poleca wdzięczna pacjentka - H. Walkowiak

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje