dr n. med. Beata Wiśnicka

dr n. med. Beata Wiśnicka

Brak opinii
Dodaj opinię
Biskupia 11, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr n. med. Beata Wiśnicka
dr n. med. Beata Wiśnicka
Brak opinii

Informacje

  • 1688 wizyty na profilu

Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem, doktorem nauk medycznych oraz lekarzem medycyny estetycznej z ponad 15-letnim stażem pracy. Moją największą pasją są zabiegi upiększające z zakresu medycyny estetycznej. Uważam, że nie ma brzydkich ludzi– są ludzie chorzy, którzy nie wiedzą nawet, że można i należy leczyć ich przypadłości skórne, oraz ludzie, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak niewiele potrzeba, aby być atrakcyjnym. Z powodzeniem pomagam pacjentom uwierzyć w siebie, odnaleźć radość życia, spojrzeć na siebie z innej perspektywy.

W 1998 roku ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, a w 2006 roku ukończyłam specjalizację z dziedziny dermatologii i wenerologii pod kierunkiem prof. dr hab. Jacka Szepietowskiego w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Zajmowałam się pracą dydaktyczną ze studentami IV roku Wydziału Lekarskiego wrocławskiej Akademii Medycznej; obroniłam pracę doktorską na temat „Wybrane aspekty patogenezy świądu u chorych na łuszczycę”.

Specjalizacje

Specjalizuję się w leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci oraz w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Leczenie dermatologiczne oraz upiększanie to moja pasja, którą z sukcesami realizuję od ponad piętnastu lat.

Najważniejsze dla mnie jest całościowe podejście do problemów pacjenta. Zawsze zwracam uwagę na kwestie zdrowotne (nie tylko z dziedziny dermatologii), a dopiero potem na upiększanie, czyli medycynę estetyczną. Uważam, że piękny człowiek to zdrowy i szczęśliwy człowiek. Duży nacisk kładę na uzyskanie naturalnego efektu zabiegów, jak również zachęcam moich pacjentów do podejmowania aktywności fizycznej w celu uzyskania tzw. ogólnego dobrostanu organizmu (zalecam diety, aktywność fizyczną, leczenie innych schorzeń). Współpracuję z najlepszymi specjalistami z zakresu implantologii stomatologicznej, ortodoncji, chirurgii ortognatycznej, chirurgii plastycznej, podologii oraz wizażu, stylizacji i treningu personalnego.

W moim gabinecie każdy poczuje się komfortowo, zostanie wysłuchany z najwyższą uwagą i potraktowany zgodnie z najnowszymi zaleceniami z zakresu leczenia dermatologicznego oraz przeciwstarzeniowego. W celu utrzymania najwyższej jakości usług, które proponuję moim pacjentom. Regularnie uczestniczę w kongresach naukowych krajowych, jak i zagranicznych, czego dowodem są uzyskane przeze mnie certyfikaty.

Należę do kilku towarzystw naukowych, w tym do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Regularnie uczestniczę w zjazdach, kongresach i sympozjach naukowych, jak też kursach praktycznych z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii.

Lokalizacja

Przyjmuję w moim prywatnym gabinecie medycyny estetycznej i dermatologii Dermatica we Wrocławiu.

Każdy pacjent, który trafi do mojego gabinetu, może mieć pewność, że nigdy nie zostanie pozostawiony sam ze swoim problemem. W razie niejasności organizuję konsylia lekarskie (spotkanie najlepszych lekarzy specjalistów), w trakcie których mam możliwość porównania opinii innych lekarzy oraz rozwiązania problemu.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2006

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
  • Inne:
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Zdjęcia (20)

dr n. med. Beata Wiśnicka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (43)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
dr n. med. Beata Wiśnicka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!