dr n. med. Wiktor Paskal
dr n. med. Wiktor Paskal

dr n. med. Wiktor Paskal Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
Czechowicka 11, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 28 godzin
dr n. med. Wiktor Paskal
dr n. med. Wiktor Paskal Premium
Brak opinii

Informacje

Dr n. med. Wiktor Paskal to specjalizant chirurgii plastycznej, a także specjalista medycyny estetycznej.

Dr n. med. Wiktor Paskal ukończył studia na kierunku lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie jest specjalizantem na Oddziale Chirurgii Plastycznej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

W 2019 roku obronił z rozprawę doktorską dotyczącą badań z zakresu gojenia ran i uzyskał stopień doktora nauk medycznych. Kontynuuje działalność naukową w zakresie gojenia ran, wykorzystania komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej i regeneracji nerwów obwodowych. Jest uczestnikiem licznych konferencji i kongresów naukowych z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Stale rozwija swoje umiejętności i zakres oferowanych zabiegów przez udział w szkoleniach i stażach. Jest członkiem rezydentem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych i Estetycznych (ISAPS) oraz członkiem kandydatem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTCHPRiE).

Prywatnie lubi grać w squasha, brać udział w rozgrywkach ASG oraz nurkować z akwalungiem.

Specjalizacje 

Dr n. med. Wiktor Paskal specjalizuje się w procedurach z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej, a także chirurgii plastycznej. W Bieniek Clinic wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W szczególności wykonuje resekcje guzów skóry z wykorzystaniem indywidualnie dobranych technik rekonstrukcyjnych, leczenie niechirurgiczne i chirurgiczne blizn. Ponadto oferuje plastykę powiek, otoplastykę, lipofilling i gamę innych zabiegów z chirurgii plastycznej.

Lokalizacja

Dr n. med. Wiktor Paskal współpracuje z Bieniek Clinic, które oferuje pacjentom usługi w zakresie chirurgii plastycznej, szczękowo-twarzowej i ogólnej, a także dermatologii, medycyny estetycznej, przeszczepu włosów i ortopedii. Aby umówić się na konsultację z dr. n. med. Wiktorem Paskalem, zadzwoń pod wskazany numer lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Konsultacje w języku:

  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Członkostwo:

  • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Zdjęcia (26)

dr n. med. Wiktor Paskal udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (7)

Implanty piersi a pircing sutka
Odpowiedź specjalisty · 13 gru 2023
Dzień dobry, jeżeli doszło już do pełnego zagojenia ran, nie ma już zalecenia noszenia specjalistycznych biustonoszy uciskowych to nie ma istotnych przeciwwskazań do piercingu.
Higiena po laserze frakcyjnym?
Odpowiedź specjalisty · 16 lis 2023

Dzień dobry, należy stosować się do zaleceń lekarza-operatora. Jeśli nie było to szczegółowo opisane, to zazwyczaj swoim pacjentom zalecam normalną kąpiel, unikanie wycierania tych miejsc ręcznikiem do pozostałych części ciała, następnie odkażenie...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

Miejsca pracy

dr n. med. Wiktor Paskal udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!