dr n. med. Aleksandra Gołębiowska

dr n. med. Aleksandra Gołębiowska

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Wąwozowa 21, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
dr n. med. Aleksandra Gołębiowska
dr n. med. Aleksandra Gołębiowska
Brak opinii

Informacje

  • 263 wizyty na profilu

Dr n. med. Aleksandra Gołębiowska jest specjalistką dermatologii i wenerologii. Swoich pacjentów przyjmuje w czterech warszawskich placówkach: w Lecznicy Specjalistyczno-Zabiegowej Omed-Kabaty, w Centrum Medycznym Damiana, w Klinice Ambroziak oraz Centrum Laryngologii Mille Medica. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie oraz International Society for Dermatologic Surgery (ISDS, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Dermatologicznej).

Dr n. med. Aleksandra Gołębiowska specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oraz zmian dermatologicznych. Szczególną uwagę przykłada do szybkiej i trafnej diagnozy zmian skórnych, między innymi dzięki dermatoskopii. Zajmuje się usuwaniem powstałych zmian barwnikowych, a także znamion, brodawek czy włókniaków.

Zajmuje się profilaktyką nowotworów skóry, na przykład czerniaka. Diagnozuje i leczy także inne zmiany nowotworowe skóry. W swojej pracy wykorzystuje między innymi elektrokoagulację i kriochirurgię. Usuwa także zmiany naczyniowe.

Specjalistka kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta, lecząc i poprawiając wygląd jego skóry jednocześnie. Uważa przy tym, iż lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego ogromną wagę przykłada do szybkiej i trafnej diagnozy, pozwalającej usuwać jej zmiany w stanie przednowotworowym. Stara się jednocześnie, by każdy zabieg był małoinwazyjny i niebolesny.

Dr n. med. Aleksandra Gołębiowska przyjmuje w czterech warszawskich placówkach medycznych. W każdym z nich dysponuje nowoczesnym, doskonale wyposażonym gabinetem, który pozwala jej na dogłębną diagnostykę, w tym dermatoskopię z cyfrową archiwizacją obrazu. Jednocześnie gabinety zostały tak przygotowane, aby mogła wykonywać w nich zabiegi dermatochirurgiczne.

Dr n. med. Aleksandra Gołębiowska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalizację II stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii uzyskała w 1988 roku. W 1987 roku otrzymała stopień doktora nauk medycznych.

Doświadczenie zdobywała w Katedrze i Klinice Dermatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, a także w stołecznych poradniach dermatologicznych.

Obecnie ekspertka przyjmuje w czterech klinikach w Warszawie: w Lecznicy Specjalistyczno-Zabiegowej Omed-Kabaty, w Centrum Medycznym Damiana, w Klinice Ambroziak oraz Centrum Laryngologii Mille Medica.

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Zabiegi kosmetologiczne

dr n. med. Aleksandra Gołębiowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!