dr n. med. Daria Charytonowicz

dr n. med. Daria Charytonowicz Premium

(3 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Waflowa 7a, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 10 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2525309
dr n. med. Daria Charytonowicz Premium
(3 Opinie)·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Daria Charytonowicz jest chirurgiem plastykiem. Specjalizuje się w mastopeksji oraz w zabiegach modelowania sylwetki. Wykonuje także operacje plastyczne twarzy. Członkini dwóch prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (ang. International Confederation for Plastic, Reconstructiwe and Aesthetic Surgery – IPRAS). Pracuje na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt w Warszawie.

Dr n. med. Daria Charytonowicz jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2015 roku w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej tejże uczelni. Pasja, jaką jest dla niej chirurgia plastyczna, sprawiła, że odbyła liczne staże zagraniczne. Włochy, USA czy Belgia to tylko nieliczne z krajów, w których szlifowała swoje umiejętności pod okiem największych autorytetów w tej dziedzinie.

Pomimo bardzo szerokiej wiedzy nadal poszukuje najnowocześniejszych technik, pozwalających jej bezpiecznie przeprowadzać operacje i uzyskiwać świetne rezultaty estetyczne. Uczestniczy nieustannie w sympozjach i konferencjach naukowych na całym świecie. Autorka wielu publikacji naukowych i doniesień zjazdowych z zakresu chirurgii plastycznej. Pracuje jako nauczyciel akademicki. Jest lekarzem na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. 

Specjalizacje

Ceniona ekspertka w zakresie chirurgii plastycznej piersi. Wykonuje operacje redukcji i powiększania, a także rekonstrukcji piersi. Jej specjalnością są chirurgiczne zabiegi modelowania ciała (ud, pośladków, ramion). Przeprowadza też abdominoplastykę oraz operacje plastyczne w obrębie twarzy – chirurgiczną korektę kształtu uszu, nosa oraz powiek.

Lokalizacja 

Dr n. med. Daria Charytonowicz jest zawodowo związana z Kliniką Dr Szczyt w Warszawie

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt w Warszawie to nowoczesna placówka, w której wykonuje się pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej. W ofercie kliniki znajdziecie zabiegi redukcji i rekonstrukcji piersi, a także operacje powiększania piersi implantami i własnym tłuszczem. To miejsce, w którym wymodelujecie sylwetkę. Wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi odsysania tłuszczu, plastykę brzucha oraz operacje przeszczepu tłuszczu. Dodatkowo w placówce możecie poddać się operacjom z zakresu ginekologii estetycznej (waginoplastyka, labioplastyka, perineoplastyka).

Udając się do Kliniki chirurgii Plastycznej Dr Szczyt, możecie poddać się operacjom plastycznym w obrębie twarzy. Lekarze wykonują chirurgiczny lifting twarzy oraz zabiegi korekcji kształtu nosa, uszu i powiek. Jeśli jednak chcecie uzyskać piękny wygląd bez użycia skalpela, powinniście przyjrzeć się ofercie małoinwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Największą popularnością wśród nich cieszą się terapie redukujące zmarszczki za pomocą wypełniaczy (botoks, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe) oraz mezoterapia igłowa.

Klinika dysponuje też zaawansowanym technologicznie sprzętem do laseroterapii. Za pomocą nowoczesnych urządzeń lekarze przeprowadzają małoinwazyjne terapie odmładzające i ujędrniające skórę. Wykonują również zabiegi usuwania przebarwień, blizn i niedoskonałości skórnych. Co więcej, w placówce możecie poddać się depilacji laserowej.

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Data uzyskania uprawnień:

 • 2014

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Inne:
 • International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Opinie (3)

5.0
3 Opinie · 100% poleca
Zmniejszenie biustu

Zmniejszenie piersi Warszawa - opinia po zabiegu u dr Darii Charytonowicz

dr n. med. Daria Charytonowicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (3)

Operacja zmniejszenia piersi

Pani Doktor Daria Charytonowicz przeprowadziła u mnie operację w profesjonalny sposób. Zostałam obdarzona dużym wsparciem podczas konsultacji i podczas całego etapu gojenia się ran pooperacyjnych. Przez cały czas jest dostępna telefonicznie....

Czytaj więcej

Zdjęcia (71)

Filmy (7)

dr n. med. Daria Charytonowicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (22)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
dr n. med. Daria Charytonowicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!