Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

24 kwi 2019

Opinia po zabiegu redukcji piersi

Warto

O lekarzu

2 ośrodki w Mazowieckie
Ocena:
Opinia po zabiegu redukcji piersi
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Na początku marca Pani doktor Daria Charytonowicz przeprowadziła u mnie zabieg redukcji piersi .Bardzo długo dojrzewałam do podjęcia decyzji - mając dużo wątpliwości. Do Pani doktor trafiłam z polecenia znajomej. Pierwsza wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor udziela konkretnych i wyczerpujących informacji. Zabieg został wykonany w sposób fachowy i profesjonalny. Piersi są kształtne, mają odpowiednią wielkość - idealne. Efekt jest zgodny z moimi oczekiwaniami. Pani doktor to osoba kompetentna , rzetelna , ciepła i serdeczna , z życzliwym podejściem do każdego pacjenta .Człowiek oddany swej profesji .Specjalistka godna polecenia .Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję .

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.