Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

24 kwi 2019 · Zaktualizowano: 8 paź 2023

Opinia po zabiegu redukcji piersi

Warto

O lekarzu

Ocena:
Opinia po zabiegu redukcji piersi
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Na początku marca Pani doktor Daria Charytonowicz przeprowadziła u mnie zabieg redukcji piersi .Bardzo długo dojrzewałam do podjęcia decyzji - mając dużo wątpliwości. Do Pani doktor trafiłam z polecenia znajomej. Pierwsza wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor udziela konkretnych i wyczerpujących informacji. Zabieg został wykonany w sposób fachowy i profesjonalny. Piersi są kształtne, mają odpowiednią wielkość - idealne. Efekt jest zgodny z moimi oczekiwaniami. Pani doktor to osoba kompetentna , rzetelna , ciepła i serdeczna , z życzliwym podejściem do każdego pacjenta .Człowiek oddany swej profesji .Specjalistka godna polecenia .Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję .

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Zmnierjszenie piersi

Pan dr w maju zmniejszył mi piersi z rozmiaru 70J na miseczkę D. Jestem pozytywnie zaskoczona wyglądem i nadal nie mogę uwierzyć, że można tak pięknie na nowo uformować piersi:). Moje marzenie się spełniło! Strach był niepotrzebny. Ból tylko...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.