Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

3 mar 2020

Laserowa plastyka warg sromowych u dr Serafina to najlepszy wybór w moim życiu

Warto
Średnia cena: 8.000 zł

O lekarzu

dr Dawid Serafin Serafin Clinic
3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...
Ocena:
Laserowa plastyka warg sromowych u dr Serafina to najlepszy wybór w moim życiu
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

W listopadzie 2019 dr Serafin wykonywał u mnie zabieg plastyki warg sromowych mniejszych przy użyciu lasera. Wybrałam pana Doktora po pozytywnych opiniach w internecie i muszę przyznać, że opinie się nie mylą. Zabieg wykonany po mistrzowsku. Po moim gigantycznym przeroście nie ma śladu. Pierwsza konsultacja zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie. Weszłam do gabinetu o czasie, lekarz przywitał się ze mną, dokładnie zebrał wywiad. Zbadał mnie i szczegółowo opisał, krok po kroku, jak będzie mnie operował swoją techniką operacji. Kiedy pokazał mi zdjęcia przed i po nie mogłam uwierzyć, że pokazuje mi jedną i tą samą pacjentkę. Powiedziałam, że też tak chcę, Pan doktor odpowiedział, że tak będzie i dotrzymał słowa. W trakcie operacji miła atmosfera, lekarz cały czas troszczył się o mnie pytając czy u mnie wszytko w porządku. Nie ukrywam, znieczulenie miejscowe to coś, czego długo nie zapomnę :) Kiedy usłyszałam laser wiedziałam, że właśnie to jest ten moment kiedy zmienia się moje życie i tak się właśnie stało. Teraz po zabiegu śmiało mogę stwierdzić, że Pan doktor to niekwestionowany artysta i cudotwórca, cudowny specjalista i lekarz. Dokonał u mnie metamorfozy o której nawet nie śniłam. Trudno jest mi sobie wyobrazić w jaki sposób wykonał u mnie operację, osiągając taki efekt. Jest pięknie, zgrabnie, symetrycznie, równo, seksownie i atrakcyjnie dla mojego męża( nie mówi mi tego ale ja to widzę) . Dzięki temu, że w trakcie operacji korygował też łechtaczkę, odczuwam dużo większą przyjemność w trakcie seksu. Panie Doktorze, proszę przyjąć moje szczere podziękowania, będzie Pan na zawsze o Panu pamiętać za to co Pan dla mnie zrobił i jaką wykazał się Pan dla mnie cierpliwością w trakcie rekonwalescencji. Warto było pokonać kilka tysięcy kilometrów by Panu zaufać i pozwolić Panu zmienić w taki sposób moje życie. Jest Pan niesamowicie utalentowanym lekarzem, tego nie da się nauczyć, z tym trzeba się urodzić. Bardzo dziękuję.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.