Dr hab. n. med. Artur Pasternak

Dr hab. n. med. Artur Pasternak

Brak opinii
Dodaj opinię
Królewicza Jakuba 37, Wilanów, Warszawa, Mazowieckie
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2294657
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Dr hab. n. med. Artur Pasternak
Dr hab. n. med. Artur Pasternak
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Drhab. n. med. Artur Pasternak t ospecjalista chirurgii plastycznej i ogólnej, a także certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTCHPRiE),Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP) i Polskiego Towarzystwa Anatomicznego (TPA).

Drhab. n. med. Artur Pasternak ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim UniwersytetuJagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii ogólnej ukończył w I Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej iGastroenterologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Z kolei tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii plastycznej uzyskał w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Wiedzę i doświadczenie wzakresie chirurgii plastycznej estetycznej zdobywał zarówno w Polsce (w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt), jak i za granicą (w Stanach Zjednoczonych, Francji i Szwajcarii). Ponadto ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego TowarzystwaLekarskiego w Warszawie, zdobywając tytuł lekarza medycyny estetycznej.

Obecnie jest adiunktem habilitowanym i profesorem UJ w Katedrze Anatomii – gdzie prowadzi wykłady z anatomii klinicznej – oraz w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Jego dorobek naukowy tworzy ponad 100 publikacji zamieszczonych w recenzowanych czasopismach krajowych i zagranicznych. Co więcej, jest autorem i współautorem rozdziałów poświęconych chirurgii, a także recenzentem naukowym pism medycznych.

Specjalizacje

Dr hab. n. med. Artur Pasternak oferuje pełen zakres zabiegów chirurgii estetycznej, w tym międzyinnymi: plastykę powiek (górnych i dolnych), korekcje odstających uszu, plastykę nosa, operacje odmładzające twarz (lifting twarzy), operacje piersi (powiększanie, redukcję i podniesienie), plastykę powłok brzusznych, lifting ramion i ud oraz odsysanie tłuszczu (liposukcję).

W codziennej praktyce dąży do tego, aby zapewnić pacjentom poczucie bezpieczeństwa, najwyższą jakość usług oraz troskliwą opiekępodczas procesu rekonwalescencji. Fundamentami jego działalności są szeroka wiedza i doświadczenie oraz doskonała znajomość anatomii.

Lokalizacja

Drh ab. n. med. Artur Pasternak swoich pacjentów konsultuje i operuje w KliniceDr Szczyt Wilanów w Warszawie. Na konsultację można umówić się korzystając z formularzakontaktowego, drogą mailową lub telefonicznie.

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna
 • Chirurgia Ogólna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Towarzystwo Chirurgów Polskich
 • Polskie Towarzystwo Anatomiczne

Rodzaj działalności

 • Inne
 • Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski

Cena konsultacji:

 • 350 zł
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.