Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

4 sty 2017 · Zaktualizowano: 6 sty 2017

Opadnięte powieki - blizn praktycznie nie widać

Warto

O lekarzu

dr n. med. Aldona Stachura
5 ośrodki w Małopolskie, Mazowieckie...
Ocena:
Opadnięte powieki - blizn praktycznie nie widać
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Doktor Stachura robiła mi korektę opadniętych powiek i zrobiła to po mistrzowsku.W ogóle się nie bałam, bo słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o Pani Doktor więc poszłam na zabieg na tzw. luzie :) I rzeczywiście nie było powodu do strachu- zabieg trwał ok 30 min, na miejscowym znieczuleniu, powieki zagoiły się bardzo szybko, a blizn praktycznie nie widać. Mało tego, że efekt jest dokładnie taki jaki chciałam, to jeszcze Pani Doktor potrafi wszystko pięknie wytłumaczyć i podejść do pacjenta "po ludzku". Polecam!

1

Komentarz (1)

Witaj magda.z,<br />
po jakim czasie od zabiegu mogłaś umalować oczy? <br />
Pozdrawiam<br />
Zuza
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Opadajace powieki, worki od oczami

Zrobiłam operacje w listopadzie 2013r . Niestety wybrałam innego lekarza.Powieki górne moim zdaniem wyszły super, natomiast mam zastrzezenia co do usuniecia worków po oczami . Moim zdaniem jedno oko rózni sie od drugiego . Mysle ze bede to jeszcze...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.