Korekcja powiek w wieku 62 lat w Katowicach - piękna sprawa

Sabcia

05 lutego 2018r. została przeprowadzona u mnie (lat 62) korekta powiek górnych przy znieczuleniu dożylnym – piękna sprawa nic mnie nie bolało, później opatrunek uciskowy, doba w klinice, na drugi dzień już mi się oczy bardzo podobały, nic nie bolało, żadnych siniaków, żadnej opuchlizny, jutro jadę na ściągniecie szwów- polecam wszystkim Paniom- warto zrobić ten zabieg.
Dr Anna Olender jest chirurgiem na najwyższym poziomie godnym polecenia. Doskonały specjalista, fachowiec i jednocześnie wspaniały, opiekuńczy człowiek Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tej kliniki- klinika w Żarkach Letnisko. Kontakt rewelacyjny, jakość usług na najwyższym poziomie. Przede wszystkim bardzo fachowy, profesjonalny, ale i sympatyczny personel, komfortowy szpital, doskonała opieka. Cały zespół rozpieszcza wręcz pacjenta- za co dziękuję Zostałam wyposażona w pełną instrukcję co do pielęgnacji i zażywania zaleconych leków przez Panią dr Annę Olender. Pani doktor dziękuje za piękne oczy.

Więcej opinii na ten temat

Oczy o 10 lat młodsze

Plastyka powiek górnych
  Warto
Plastyka powiek górnych. Oczy o 10 lat młodsze. Druga doba po operacji, brak opuchlizny, maleńkie siniaki. Jestem bardzo zadowolona. Więcej 
Specjaliści w Twojej okolicy