dr Anna Olender
dr Anna Olender

dr Anna Olender Premium

(51 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 4715703
dr Anna Olender
dr Anna Olender Premium
(51 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Jestem specjalistą drugiego stopnia w dziedzinie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz pierwszego stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. Od 2012 roku prowadzę własny ośrodek - Klinikę Olender w Żarkach Letnisku.

W naszym szpitalu wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W pracy kierujemy się jasno określonymi priorytetami takimi jak: profesjonalizm, indywidualne podejście, bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Dlatego zapewniamy całodobową opiekę pooperacyjną, zarówno pielęgniarską, jak i lekarską.

Naszym działaniom przyświeca jasny cel – chcemy, by wizyta w klinice Olender była chwilą relaksu i wspaniałym początkiem czegoś nowego. Za sukcesem naszego szpitala stoją ludzie – personel medyczny z doświadczeniem nabytym w znanym na świecie ośrodku chirurgii plastycznej w Polanicy-Zdroju, członkowie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wiemy, jak ważne jest wsparcie od chwili wejścia do kliniki do momentu pełnej rekonwalescencji. Każdy z nas jest inny, ma różne obawy i wątpliwości, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego przypadku. Opiekujemy się naszymi pacjentami, służymy pomocą także po zabiegu.

Nasza Klinika gwarantuje bezpieczeństwo, komfort, dyskrecję oraz najwyższą jakość zabiegów. Pacjent pozostaje pod stałą opieką lekarską i pielęgniarską w ciągu całego pobytu. Czas przebywania uzależniony jest od rodzaju przebytego zabiegu i stanu ogólnego pacjenta. Posiadany sprzęt zapewnia wykonywanie zabiegów w pełnym znieczuleniu. Klinika wyposażona jest w:

 • trakt operacyjny (sala operacyjna, sala zabiegowa)
 • gabinety lekarskie
 • pokoje wypoczynkowe dla pacjentów
 • oferuje wykonanie badań laboratoryjnych

O lekarzu:

Doktor Anna Olender jest lekarzem specjalistą chirurgii plastycznej, wykonała ponad trzy tysiące zabiegów operacyjnych, w tym więcej niż połowa to zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. 

Ukończyła wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 1994 roku. Już w początkach swojej kariery zawodowej zajmowała się chirurgią. Pierwszy stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej zdobyła na Oddziale Chirurgicznym katowickiego Szpitala MSWiA. W roku 1999 rozpoczęła pracę i kolejną specjalizację w Sosnowcu na Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego oraz w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Rok później rozpoczęła doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności zawodowych w najstarszym na terenie kraju ośrodku chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Polanicy Zdroju. Specjalizację z tego zakresu zyskała pod kierownictwem prof. dr hab. doktora h.c. Kazimierza Kobusa w 2004 r. 

Doktor Olender w 2007 r. objęła funkcję ordynatora na oddziale chirurgii plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu. W latach 2008-2012 kierowała oddziałem chirurgii plastycznej prywatnej kliniki "Weiss Klinik" w Chorzowie. Od 2012 r. przyjmuje pacjentów we własnej Klinice Olender,

Swoje kwalifikacje nieustannie podnosi poprzez regularne uczestnictwo w specjalistycznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej, chirurgii piersi, mikrochirurgii i chirurgii ręki. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Jak umówić się na konsultacje?

W celu rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją kliniki od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00- 19:00. O terminie konsultacji przypominamy pacjentom w tygodniu poprzedzającym termin wizyty. W przypadku rezygnacji prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją kliniki.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2004

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Inne:
 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery
 • Inne:
 • Międzynarodowe Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2012

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Szpital

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 150

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Zaliczka

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Opinie (51)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Z czystym sumieniem polecam klinikę jak i Panią doktor. Minął prawie rok od powiększenia piersi, więc mogę wystawić rzetelną ocenę. Jestem zadowolona. Piersi są ładne, wyglądają bardzo naturalnie jak i blizny są już nie widoczne. Czytałam opinie...Czytaj więcej

Serdecznie polecam Panią Doktor jak i cały personel kliniki. Jestem po operacji- implanty piersi pój. 440 ml. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie i bez jakichkolwiek powikłań. Jestem 4 tygodnie po operacji i dochodzę do siebie, dokładnie po dwó...Czytaj więcej

Świetny specjalista. Jeśli ktoś z Was szuka chirurga plastycznego na Śląsku, w okolicach Katowic, to najlepszym wyborem będzie właśnie dr Anna Olender i klinika w Żarkach Letnisko.

Też dołączam do szczęśliwych pacjentów Pani dr Anny Olender. Jestem po plastyce brzucha. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobrze, śmiem twierdzić, że mój brzuch wygląda lepiej niż przed ciążą i wahaniem wagi ;) Naprawdę polecam dr Olender.

Zobacz więcej opinii
dr Anna Olender udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (40)

Nie jestem zadowolona z efektów

Ja niestety nie polecam operacji u dr O. Mój nos był długi z garbkiem, opadający na czubku. Teraz po dwóch latach nie dość, że mój nos jest długi to jeszcze szeroki. Wygląda fatalnie. Jak się uśmiecham to koszmarnie. Jak wystrugany nos pinokia....

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Skontaktuj się z nami

Zdjęcia (165)

Filmy (5)

dr Anna Olender udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (49)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
dr Anna Olender udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!