133 5

dr Anna Olender

(4.9) 100 % poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Śląskie
Zobacz mapę
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 4715703
Zobacz telefon
50
Otrzymane opinie
49
Odpowiedzi na pytania
51
Historie pacjentów

Opinie (50)

4.9
ogólna ocena
100 % poleca
Napisz opinię
Serdecznie polecam Panią Doktor jak i cały personel kliniki. Jestem po operacji- implanty piersi pój. 440 ml. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie i bez jakichkolwiek powikłań. Jestem 4 tygodnie po operacji i dochodzę do siebie, dokładnie po dwóch tygodniach wróciłam do pracy. Jestem w stałym kontakcie z Panią doktor (wymiany opatrunków). Efekt operacji jest taki o jakim marzyłam. Polecam bardzo :)
Świetny specjalista. Jeśli ktoś z Was szuka chirurga plastycznego na Śląsku, w okolicach Katowic, to najlepszym wyborem będzie właśnie dr Anna Olender i klinika w Żarkach Letnisko.
Też dołączam do szczęśliwych pacjentów Pani dr Anny Olender. Jestem po plastyce brzucha. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobrze, śmiem twierdzić, że mój brzuch wygląda lepiej niż przed ciążą i wahaniem wagi ;) Naprawdę polecam dr Olender.
Moja opinia jest pozytywna i polecam zarówno dr Olender i jej klinikę w Żarkach Letnisko również cały jej personel. Brzuch wygląda rewelacyjnie, nie spodziewałam się, że będę miała taki po dwóch ciążach.
Historia ukończona (Plastyka brzucha): Brzuch po 2 ciążach wygląda rewelacyjnie
Poproś dr Anna Olender o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Historie (51)

Powiększanie piersi u dr Olender - polecam
Powiększanie biustu

Dwa tygodnie temu przeszłam operację powiększenia piersi w klinice pani doktor Anny Olender. Pani doktor jest doskonałym i konkretnym specjalistą. Sama podjęła decyzję o dobraniu implantów, wow! To jest...

czytaj więcej
Brzuch po 2 ciążach wygląda rewelacyjnie
Plastyka brzucha

Polecam dr Olender i jej klinikę w Żarkach Letnisko. Jestem po 2 ciążach i nie spodziewałam się, że efekt abdominoplastyki może być aż tak dobry. Próbowałam samodzielnie poradzić sobie z nadmiarem skóry,...

czytaj więcej

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Poniedziałek 17/05 Wtorek 18/05 Środa 19/05 Czwartek 20/05 Piątek 21/05

Zdjęcia (133)


Filmy (5)

Poproś dr Anna Olender o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (49)

Pieczenie piersi z implantami a ciąża
Odpowiedź specjalisty · 7 lut 2021

Witam , należy udać się do lekarza który Panią operował , najlepiej z USG piersi i dołów pachowych.Pozdrawiam , Anna Olender

Poproś dr Anna Olender o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!
dr Anna Olender
(4.9) 50 opinie
- Dodaj opinię