Dr Katarzyna Lepska
Dr Katarzyna Lepska

Dr Katarzyna Lepska Premium

(32 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Saloniego 1/2, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2896703
Dr Katarzyna Lepska
Dr Katarzyna Lepska Premium
(32 Opinie)·100% poleca

Informacje

Lek. Katarzyna Lepska to specjalistka okulistyki i medycyny estetycznej. Współpracuje z Kliniką Medycyny Estetycznej Skórna.pl w Katowicach.

Lek. Katarzyna Lepska ukończyła wydział lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, uzyskując prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku. Następnie rozpoczęła specjalizację z okulistyki na oddziale Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu, którą ukończyła w 2022 roku, europejski egzamin specjalizacyjny z okulistyki organizowany przez Europejską Radę Okulistyki (EBOD). Jest także absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego (GSHW) w Katowicach, gdzie ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej.

Specjalizacje

Lek. Katarzyna Lepska zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń przedniego i tylnego odcinka oka; specjalizuje się w chorobach powierzchni oka. W centrum jej zainteresowań znajduje się chirurgia okuloplastyczna. Z tego względu w 2021 roku odbyła sześciomiesięczny staż pod okiem najwybitniejszych specjalistów chirurgii okuloplastycznej i chirurgii plastycznej oka w Warszawie, a także staż i szkolenie w tej samej dziedzinie w renomowanej klinice w Rio de Janeiro, w Brazylii.

W Klinice Skórna.pl w Katowicach łączy pracę specjalisty chirurgii okuloplastycznej, oferując zabiegi plastyki oka, z pracą lekarza medycyny estetycznej, anti-aging i regeneracyjnej. Regularnie uczestniczy w sympozjach, konferencjach i szkoleniach dotyczących chirurgii plastycznej oka oraz medycyny estetycznej, aby poszerzać swoją wiedzę i móc zaoferować pacjentom optymalne rozwiązania. W swojej codziennej praktyce dąży do uzyskania możliwie jak najbardziej naturalnych efektów.

Lokalizacja

Klinika Medycyny Estetycznej Skórna.pl w Katowicach, z którą współpracuje lek. med. Katarzyna Lepska, to nowoczesny, prywatny ośrodek w Katowicach, którego oferta obejmuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, okuloplastyki, kosmetologii oraz ginekologii plastycznej i estetycznej. Aby umówić się na konsultację z lek. Katarzyną Lepską w Klinice Skórna.pl, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń pod wskazany numer.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Rodzaj działalności

  • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Główne zabiegi

Blefaroplastyka

Plastyka powiek górnych i dolnych wykonywana laserem CO2, nożem radiofrekwencyjnym lub klasycznie skalpelem dodatkowo łączona z restrukturyzacją skóry okolicy powiek laserem frakcyjnym CO2.

Opinie (32)

5.0
32 Opinie · 100% poleca
Blefaroplastyka

Z czystym sumieniem polecam. Efekt po ściągnięciu szwów mnie zachwycił. Jak teraz myslę, że tyle czasu się zastanawiałam, to trochę żałuję, bo już dawno mogłam wyglądać o wiele lepiej.

Blefaroplastyka

plastyka powiek dolnych wykonana przez panią doktor wyszła perfekcyjnie

Blefaroplastyka

Gorąco polecam blefaroplastykę u pani doktor Lepskiej. Nie ma się czego bać. Przede wszystkim bardzo dobre podejście do pacjenta i duża wiedza. Po zabiegu stały kontakt.

Blefaroplastyka

Korekta wrodzonej ptozy u DR Lepskiej 5/5. Gdybym wiedział, że tak szybko można się tego pozbyć, to zdecydowałbym się wcześniej. Jestem bardzo zadowolony.

Zobacz więcej opinii
Dr Katarzyna Lepska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (2)

Miejsca pracy

Dr Katarzyna Lepska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!