dr n. med. Artur Sandelewski

(41) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Znaleźliśmy 3 specjalistów w Śląskie
Cena od: 200 zł
Dr n. med. Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce należy do prestiżowej organizacji International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), która zrzesza lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów.Dr n. med. Artur Sandelewski specjalizuje się głównie w profesjonalnym przeszczepie włosów. Leczy... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

Say WOW! Medycyna Estetyczna

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 80 zł
Say WOW! to innowacyjne miejsce na estetycznej mapie nie tylko Katowic, ale całego kraju. Klinika jest oddziałem New Horizons Center for Cosmetic Surgery, prestiżowej placówki z Chicago, która zajmuje się świadczeniem usług w zakresie medycyny estetycznej. Polsko-amerykańska filia została uznana za „Najlepszą Klinikę Medycyny i Dermatologii Estetycznej w Polsce 2019” przez czytelników i ekspertów magazynu Gala. Say WOW! od początku swojej... (dermatologia laserowa Katowice)

Dr Izabela Lenartowicz

(26) 100% poleca
Katowice
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 200 zł
Jestem Certyfikowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Od kilkunastu lat prowadzę w Katowicach własną Klinikę Medycyny Estetycznej Lenartowicz Clinic. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerzam zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Uczestniczę na... (dermatologia laserowa Katowice)

Centrum Estetyki Ciała

(7) 100% poleca
Katowice
Cena od: 300 zł do 1.200 zł
W Centrum Estetyki Ciała, znajdującym się w Katowicach-Ligocie, zajmujemy się chirurgią kosmetyczną, proktologią, medycyną estetyczną, dermatologią, podologią. Oferujemy zabiegi, które poprawiają sylwetkę, odmładzają twarz i ciało, usuwamy zmiany skórne z użyciem nowoczesnych technik zabiegowych, w szczególności laserowych. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii i dermatologii.Naszą główną specjalizacją jest "rzeźbienie" sylwetki z... (dermatologia laserowa Katowice)

Klinika Beauty Medica Katowice

(4) 100% poleca
Katowice
Cena od: 400 zł
Klinika kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii Beauty Medica w Katowicach oferuje zabiegi pielęgnacyjne z dziedziny kosmetologii. Jest miejscem, w którym możesz poddać się małoinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej na twarz i ciało. Placówka specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz leczeniu zmian związanych z upływem czasu.W ofercie kliniki Beauty Medica możecie znaleźć duży wybór małoinwazyjnych zabiegów z zakresu... (dermatologia laserowa Katowice)

lek. med. Alina Skrzypek Salamon

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 400 zł
Lek. med. Alina Skrzypek-Salamon specjalizuje się w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Pełni funkcję rezydentki na Oddziale Klinicznym Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Przyjmuje również w Klinice Medycyny Estetycznej Magnuccy w Katowicach.Lek. med. Alina Skrzypek-Salamon poświęca bardzo dużo uwagi zgłębianiu wiedzy na temat chorób owłosionej skóry głowy, w tym łysienia bliznowatego i androgenowego. Zajmuje się... (dermatologia laserowa Katowice)

lek. med. Irmina Janicka

Brak rekomendacji
Katowice
Lek. med. Irmina Janicka jest lekarzem dermatologiem oraz specjalistą medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim zabiegi laseroterapii. Pracuje w Centrum Medycznym DER-MED znajdującym się w Katowicach.Ceniona specjalistka w zakresie dermatologii ogólnej. Jej prawdziwą pasją jest także medycyna estetyczna. Wykonuje przede wszystkim zabiegi z użyciem lasera ablacyjnego i frakcyjnego. W jej gabinecie możecie poddać się terapii liftingującej... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

Nzoz Euroklinika

(14) 100% poleca
Katowice
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (dermatologia laserowa Katowice)

lek. med. Agata Zielonka Kucharzewska

(1) 100% poleca
Katowice
Lek. med. Agata Zielonka-Kucharzewska jest specjalistą dermatologii i wenerologii. Swoich pacjentów przyjmuje w Katowicach, oferując im szeroki wachlarz konsultacji dermatologicznych i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.Specjalistka dermatologii i wenerologii lek. med. Agata Zielonka-Kucharzewska oferuje swoim pacjentom przede wszystkim pełną diagnostykę z zakresu chorób skóry, w tym badania wideodermatoskopowe. Następnym krokiem po zdiagnozowaniu... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

Derma VIP

(1) 100% poleca
Katowice
Derma VIP znajduje się w Katowicach. Klinika specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie możecie również poddać się laseroterapii lub nieinwazyjnym zabiegom upiększającym wykonywanym przez profesjonalne kosmetyczki.Najważniejsze miejsce w ofercie Derma VIP zajmują nieinwazyjne oraz małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. Możecie poddać się terapiom na twarz i ciało. W pierwszym przypadku dużą popularnością... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

dr n. med Katarzyna Mierzwińska

(1) 100% poleca
Katowice
Dr n. med. Katarzyna Mierzwińska jest dermatologiem i wenerologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz transplantacji włosów. Pracuje w gabinecie medycyny estetycznej Dermapoint w Gliwicach. Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów odmładzających twarzy. Przeprowadza terapie redukcji zmarszczek wypełniaczami – botoksem oraz kwasem hialuronowym. Ten ostatni stosuje także... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

dr Krystyna Lubelska

(5) 100% poleca
Katowice
Cena od: 800 zł
W Skin Laser Lubelscy łączymy wieloletnie doświadczenie oraz najwyższe kompetencje z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się Państwo do nas zwrócicie, dzięki doświadczeniu naszych specjalistów pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszą metodę leczenia.Możemy pochwalić się niezwykle bogatą ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.Przygoda, w którą zabieramy naszych Pacjentów... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

dr Grażyna Walkowicz

Brak rekomendacji
Katowice
Lek. med. Grażyna Walkowicz jest lekarzem chorób wewnętrznych i specjalistą medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL). Pracuje we własnym Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Med-Beauty w Katowicach.Doświadczona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów anti-aging. W swojej... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

lek. med Agnieszka Nowak

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 400 zł
Lek. med. Agnieszka Adamowska jest specjalistką z zakresu medycyny estetycznej, a także ginekologii i położnictwa. Swoich pacjentów przyjmuje w placówkach medycznych w Bielsku-Białej i Ustroniu. Jest członkiem International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG, Międzynarodowe Towarzystwo Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii), European Society of Aesthetic Gynecology (ESAG, Europejskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej)... (dermatologia laserowa Katowice)

AtenaClinic

Brak rekomendacji
Łaziska Górne
Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej Atena Clinic znajduje się w Łaziskach Górnych. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Zatrudnieni w niej specjaliści wykonują też operacje plastyczne piersi, brzucha oraz twarzy. Kluczowe miejsce w ofercie Atena Clinic zajmują małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. To miejsce, w którym możecie poddać się terapii redukcji zmarszczek wypełniaczami... (dermatologia laserowa Katowice)

lek. med. Leszek Kostrz

(1) 100% poleca
Katowice
Lek. med. Leszek Kostrz jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej. Swoich pacjentów przyjmuje w Klinice Derma VIP w Katowicach, gdzie oferuje zabiegi m.in. z zakresu dermatochirurgii.Lek. med. Leszek Kostrz wraz z zespołem z kliniki Derma VIP oferuje pacjentom szereg zabiegów z zakresu dermatochirurgii i chirurgii plastycznej. Specjalizuje się przede wszystkim w diagnozowaniu i usuwaniu zmian skórnych i podskórnych, między... (dermatologia laserowa Katowice)

Angelius Medycyna Estetyczna

(1) 100% poleca
Katowice
Angelius Medycyna Estetyczna należ do Centrum Medycznego Angelius. Specjalizuje się ona w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób skóry, a także zabiegach medycyny estetycznej. Ta mieszcząca się w Katowicach placówka oferuje również usługi kosmetologiczne oraz konsultacje z dietetykiem. Centrum Medycyny Estetycznej Angelius przygotowało także specjalną ofertę dla mężczyzn.Angelius Medycyna Estetyczna proponuje szeroki pakiet zabiegów dla kobiet oraz... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

dr n. med. Ewa Pierzchała

Brak rekomendacji
Katowice
Dr n. med. Ewa Pierzchała jest specjalistką z zakresu dermatologii i wenerologii. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i funkcjonującej przy nim Sekcji Dermatochirurgii. Jest też członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Obrazowania Skóry (MTOS) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMiAA). Pacjentów przyjmuje w Prywatnym Gabinecie w Katowicach.Dr n. med. Ewa Pierzchała specjalizuje się w diagnostyce... (dermatologia laserowa Katowice)

dr Zygmunt Mackiewicz

Brak rekomendacji
Warszawa
Lek. med. Zygmunt Mackiewicz to specjalista ginekolog, praktykujący od 2002 roku. Członek prestiżowych polskich stowarzyszeń medycznych: Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG), a także Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU). Zawodowo związany jest głównie z Katowicami, jednak przyjmuje pacjentów także w Krakowie. Jako specjalista położnictwa i ginekologii lek. med. Zygmunt Mackiewicz wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej... (dermatologia laserowa Katowice)

lek. med. Małgorzata Szedel

Brak rekomendacji
Katowice
Lek med. Małgorzata Szedel to niezwykle wysoko wykwalifikowany ekspert w zakresie dermatologii, dermatologii estetycznej oraz wenerologii. Zawodowo związana z miastem Katowice.Specjalizuje się w wykonywaniu szeregu zabiegów z dermatologii i dermatologii estetycznej. Doskonale zdaje sobie sprawę jak ważne dla pacjentów jest rozwiązanie ich uciążliwych problemów skórnych. Pomaga pozbyć się objawów lub znacznie je zmniejszyć, sprawiając, że komfort... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

DER-MED Kraków

(3) 100% poleca
Kraków
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Salon DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Europie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii sprawia, że każdy może tutaj... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

lek. med. Jakub Sazanów-Lubelski

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 200 zł
Doktor Jakub Sazanów-Lubelski - lekarz i współwłaściciel kliniki medycyny estetycznej Skin Laser Lubelscy w Bielsku-Białej i Katowicach.Lek. Jakub Sazanów-Lubelski specjalizuje się w zabiegach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, takich jak: usuwanie zmarszczek, przeszczep tłuszczu, laserowe zabiegi odmładzające, mezoterapia igłowa, zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych, dermatoskopia, wycinanie znamion, laserowe leczenie trądziku... (dermatologia laserowa Katowice)

Dr n. med. Barbara Rygoł

(1) 100% poleca
Katowice
Dr n. med. Barbara Rygoł jest lekarzem chorób wewnętrznych oraz onkologii klinicznej, jak również cenionym ekspertem medycyny estetycznej, specjalizującym się w zabiegach odmładzających.  Członkini wielu renomowanych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Polskiego Towarzystwa Onkologi Klinicznej, Polskiego Towarzystwa Internistów oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Zawodowo jest związana ze Śląską Akademią... (dermatologia laserowa Katowice)

dr Zbigniew Łucki

Brak rekomendacji
Będzin
Cena od: 150 zł
Dr Zbigniew Łucki Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

Body Care Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

(25) 100% poleca
Katowice
Cena od: 180 zł do 1.800 zł
Body Care Clinic to wyjątkowe miejsce powstałe z pasji do piękna. Stworzone z myślą o wszystkich, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych oraz cenią sobie profesjonalizm, komfort i obsługę na najwyższym poziomie. Klinika to wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na elegancki wystrój i kameralną aranżację wnętrz, ale przede wszystkim dzięki współpracującemu zespołowi najlepszych specjalistów w zakresie Medycyny Estetycznej, Dermatologii... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

lek. med. Katarzyna Wrześniewska

Brak rekomendacji
Katowice
Lek. med. Katarzyna Wrześniewska to doświadczony specjalista dermatolog-wenerolog. Jest członkinią dwóch ważnych w świecie polskiej dermatologii organizacji: Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Obecnie przyjmuje pacjentów w klinice DermaVIP w Katowicach. Lek. med. Katarzyna Wrześniewska specjalizuje się nie tylko w dermatologii ogólnej, ale też estetycznej. Udziela porad pacjentom zarówno dorosłym... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

lek. med. Irena Warniełło-Wasylewska

Brak rekomendacji
Katowice
Lek. med. Irena Warniełło-Wasylewska jest specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii oraz medycyny naturalnej i środowiskowej. Przynależy do Deutsche Gesellschaft für Mesotherapie (DGM, Niemieckiego Towarzystwa Mezoterapii) i Schweizerische Gesellschaft für Mesotherapie (SGM, Szwajcarskiego Towarzystwa Mezoterapii). Pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie w Siemianowicach Śląskich.Ekspertka wyspecjalizowała się w zabiegach mezoterapii igłowej... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

Ordon Beauty Center - lek. med. Małgorzata Ordon

(6) 100% poleca
Chorzów
Cena od: 600 zł do 1.500 zł
Doktor Małgorzata Ordon jest lekarzem medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie Ordon Beauty Center w Chorzowie. Doktor Małgorzata Ordon specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej, wykonuje miedzy innymi zabiegi takie jak karboksyterapia, wypełnienie zmarszczek,redukcja blizn i przebarwień,  lipoliza iniekcyjna, modelowanie ust, osocze bogatopłytkowe, peelingi medyczne, radiofrekwencja... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

Raciborskie Centrum Medyczne

(6) 100% poleca
Racibórz
Cena od: 199 zł do 1.499 zł
Raciborskie Centrum Medyczne jest nowoczesną placówką medyczną, która oferuje swoim pacjentom najwyższej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kardiologii, chirurgii naczyniowej oraz radiologii. Dowodem na wysoką jakość usług świadczonych przez RCM jest certyfikat ISO 9001. Klinika szczyci się udziałem w ogólnopolskim programie telemedycyny ratunkowej Lifenet.Lekarze w Raciborskim Centrum Medycznym wykonują najbardziej... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

lek. med. Sybilla Piekarska

(2) 100% poleca
Katowice
Lek. med. Sybilla Piekarska to ekspert niezwykle doświadczona specjalistka w dziedzinie chirurgii plastycznej. Kieruje Oddziałem Chirurgii Plastycznej Weiss Klinik w Chorzowie. Jest członkiem Polskich Towarzystw Leczenia Oparzeń, Chirurgii Ogólnej oraz Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Lek. med. Piekarska to niekwestionowany fachowiec w obrębie chirurgii plastycznej. Szeroka oferta wykonywanych zabiegów obejmuje korekcję nosa... (leczenie laserem laser w dermatologii Katowice)

Wyróżnione historie

Prawie 3 tygodnie po laserowym odmładzaniu twarzy, efekty NAPRAWDĘ widać-skóra bardziej jędrna, a przebarwienia i pory zdecydowanie mniej widoczne. Wszystko wykonane bardzo professjonalnie,w miłej,kameralnej atmosferze. Jestem pod wrazeniem fachowosci lekarza wykonujacego zabieg i jego umiejętności komunikacji z pacjentem.Dziękuję:)

W klinice wykonywałam kilka zabiegów laserowych. Zdecydowałam się na usuwanie popękanych naczynek, rozstępów i zabiegi odmładzający. Skuteczność zabiegów bardzo dobra, lekarze kompetentni, znają się na rzeczy. Nie wiem, jak z innym zabiegami, ale na laser warto do nich pójść.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje