Say WOW!

Say WOW!

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Kościuszki 229, Katowice, Śląskie
Opcje płatności w ratach
Say WOW!
Say WOW!
Brak opinii

Informacje

Say WOW! to innowacyjne miejsce na estetycznej mapie nie tylko Katowic, ale całego kraju. Klinika jest oddziałem New Horizons Center for Cosmetic Surgery, prestiżowej placówki z Chicago, która zajmuje się świadczeniem usług w zakresie medycyny estetycznej. Polsko-amerykańska filia została uznana za „Najlepszą Klinikę Medycyny i Dermatologii Estetycznej w Polsce 2019” przez czytelników i ekspertów magazynu Gala.

Zespół

Priorytetem zespołu medycznego Say WOW! jest bezpieczeństwo, samopoczucie i satysfakcja pacjentów. Mocną stroną kliniki są doświadczeni lekarze, nowości kosmetologiczne oraz innowacje technologiczne. W ośrodku wykonywane są nowoczesne metody zabiegowe przy użyciu innowacyjnych urządzeń medycznych oraz produktów najbardziej renomowanych na świecie marek kosmetycznych. To dzięki klinice Say WOW! na polskim rynku zawitały niektóre najnowocześniejsze zabiegi modelujące sylwetkę.

Zespół kliniki Say WOW! tworzą doświadczeni lekarze medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, dermatolodzy, trycholodzy, kosmetolodzy oraz eksperci z zakresu laseroterapii. To nie tylko profesjonaliści z wieloletnią praktyką, ale pasjonaci, dzięki którym każdy pacjent może poczuć się wyjątkowo. Ośrodek Say WOW! powstał z inicjatywy Grzegorza Turowskiego – uznanego amerykańskiego chirurga plastycznego. Po 20 latach prowadzenia praktyki lekarskiej w USA oraz tysiącach przeprowadzonych operacji plastycznych postanowił przenieść swoje doświadczenie na polski grunt – do Katowic. Lek. med. Grzegorz Turowski specjalizację z chirurgii plastycznej uzyskał w harwardzkim Brigham and Women’s Hospital, jednym z największych centrów medycznych, które zajmuje się problemami zdrowotnymi kobiet w USA.

Specjalizacje

Say WOW! od początku swojej działalności definiuje poczucie estetyki i kobiecego piękna. Polscy i amerykański eksperci opracowali kompleksową ofertę zabiegów estetycznych, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów. W ofercie kliniki znajduje się wiele zabiegów z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej oraz kosmetyki twarzy i ciała. Doświadczeni specjaliści świadczą też usługi modelowania sylwetki, liposukcji oraz powiększania pośladków i piersi własnym tłuszczem. Klinika oferuje wiele najpopularniejszych i najnowocześniejszych technologii, które pomagają uzyskać niesamowite efekty.

Lokalizacja

Klinika Say WOW! znajduje się w Katowicach.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (6)

Filmy (2)

Miejsca pracy

Dr Turowski Hair Restoration Clinic

Dr Turowski Hair Restoration Clinic

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.