Say WOW! Medycyna Estetyczna

Say WOW! Medycyna Estetyczna

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Kościuszki 229, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Say WOW! Medycyna Estetyczna
Say WOW! Medycyna Estetyczna
Brak opinii

Informacje

  • 855 wizyt na profilu

Say WOW! to innowacyjne miejsce na estetycznej mapie nie tylko Katowic, ale całego kraju. Klinika jest oddziałem New Horizons Center for Cosmetic Surgery, prestiżowej placówki z Chicago, która zajmuje się świadczeniem usług w zakresie medycyny estetycznej. Polsko-amerykańska filia została uznana za „Najlepszą Klinikę Medycyny i Dermatologii Estetycznej w Polsce 2019” przez czytelników i ekspertów magazynu Gala.

Specjalizacje

Say WOW! od początku swojej działalności definiuje poczucie estetyki i kobiecego piękna. Polscy i amerykański eksperci opracowali kompleksową ofertę zabiegów estetycznych, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów. W ofercie kliniki znajduje się wiele zabiegów z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej oraz kosmetyki twarzy i ciała. Doświadczeni specjaliści świadczą też usługi modelowania sylwetki, liposukcji oraz powiększania pośladków i piersi własnym tłuszczem. Do najpopularniejszych i najnowocześniejszych technologii, po które chętnie sięgają specjaliści ośrodka, należą: CoolSculpting, BTL EMSCULPT, Dermapen 4.0, MiraDry, Alma Harmony Pro. CoolSculpting to nowoczesna metoda kriopolizy. Z kolei EMSCULPT to alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu, które jednocześnie buduje mięśnie.

Zespół

Priorytetem zespołu medycznego Say WOW! jest bezpieczeństwo, samopoczucie i satysfakcja pacjentów. Mocną stroną kliniki są doświadczeni lekarze, nowości kosmetologiczne oraz innowacje technologiczne. W ośrodku wykonywane są nowoczesne metody zabiegowe przy użyciu innowacyjnych urządzeń medycznych oraz produktów najbardziej renomowanych na świecie marek kosmetycznych. To dzięki klinice Say WOW! na polskim rynku zawitały najnowocześniejsze zabiegi modelujące sylwetkę, czyli EMSCULPT i CoolSculpting.

Zespół kliniki Say WOW! tworzą doświadczeni lekarze medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, dermatolodzy, trycholodzy, kosmetolodzy oraz eksperci z zakresu laseroterapii. To nie tylko profesjonaliści z wieloletnią praktyką, ale pasjonaci, dzięki którym każdy pacjent może poczuć się wyjątkowo. Ośrodek Say WOW! powstał z inicjatywy Grzegorza Turowskiego – uznanego amerykańskiego chirurga plastycznego. Po 20 latach prowadzenia praktyki lekarskiej w USA oraz tysiącach przeprowadzonych operacji plastycznych postanowił przenieść swoje doświadczenie na polski grunt – do Katowic. Lek. med. Grzegorz Turowski specjalizację z chirurgii plastycznej uzyskał w harwardzkim Brigham and Women’s Hospital, jednym z największych centrów medycznych, które zajmuje się problemami zdrowotnymi kobiet w USA.

Lokalizacja

Klinika Say WOW! znajduje się w Katowicach.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Zdjęcia (20)

Filmy (2)

Say WOW! Medycyna Estetyczna udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Artykuł (1)

Miejsca pracy

Dr Turowski Hair Restoration Clinic

Dr Turowski Hair Restoration Clinic

Say WOW! Medycyna Estetyczna udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!