Dr Turowski Hair Restoration Clinic
Dr Turowski Hair Restoration Clinic

Dr Turowski Hair Restoration Clinic

 • 3 odpowiedzi
 • 100% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
Kontakt

Skontaktuj się z nami — zarezerwuj konsultację

Adresy

Adres
Żelazna 1
40-851 Katowice
Polska

Adres
9843 Gross Point Road Skokie IL, 60076
Chicago
USA

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Dr Turowski Hair Restoration Clinic ? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil

Profil

O nas

Dr Turowski Hair Restoration Center oferuje leczenie łysienia i wypadania włosów. Mieszcząca się w Katowicach placówka to druga klinika doktora – pierwsza, zlokalizowana w Chicago, jest uważana za jeden z najlepszych w USA ośrodków medycznych wykorzystujących metodę ARTAS – Robotic Hair Transplant. Z jego usług skorzystały tysiące amerykańskich pacjentów, a teraz innowacyjna metoda transplantacji włosów dostępna jest również w Polsce.

Dyrektor medyczny placówki, dr Grzegorz Turowski, to ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyk specjalizujący się w małoinwazyjnych przeszczepach włosów.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Specjalizujemy się w przeszczepie włosów metodą FUE – ARTAS. Jesteśmy pierwszym w Europie ośrodkiem oferującym transplantację włosów tą techniką. W Stanach Zjednoczonych wykonujemy te zabiegi od 2012 roku, a nasza klinika jest pierwszą w środkowo-zachodniej części kraju oferującą przeszczep włosów metodą FUE – ARTAS. Zabieg charakteryzuje się minimalną inwazyjnością. Dzięki zautomatyzowaniu całego procesu udało się ograniczyć liczbę uszkodzonych pojedynczych unitów oraz znacząco skrócić czas trwania pojedynczego zabiegu.

Nie wykonujemy inwazyjnego przeszczepu włosów metodą FUT.

Filozofia zawodowa

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do pacjentów cierpiących z powodu klasycznego łysienia, ale także do osób, które utraciły włosy w wyniku wypadku czy chemioterapii. Kandydatem do zabiegu jest niemal każdy pacjent borykający się z problemem łysienia. Na miejscu przeprowadzamy kwalifikacje do przeszczepu. Oferta Dr Turowski Hair Restoration Center jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się leczeniem łysienia i wypadania włosów u pań – przypadłości stanowiącej wstydliwy i przykry problem. Efekty transplantacji włosów są naturalne, a nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby przywrócić pacjentkom pierwotną linię włosów. W ofercie kliniki znajduje się laserowe leczenie łysienia. Dr Turowski Hair Restoration Center dysponuje systemem laserowym uważanym za jeden z najskuteczniejszych na świecie laserów wykorzystywanych w leczeniu łysienia. Zabiegi przeprowadzane są w trybie ambulatoryjnym, a pacjent szybko wraca do pełnej sprawności.

Nasza klinika

Dr Turowski śledzi na bieżąco nowości w zakresie transplantacji włosów i sukcesywnie podnosi jakość świadczonych usług. Uważa, że najwyższy standard opieki medycznej zapewnia współpraca z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem medycznym, co przełożyło się na staranny dobór kadry kliniki – zarówno w Chicago, jak i w Katowicach. Pacjenci Dr Turowski Hair Restoration Center mają dostęp do najnowocześniejszych metod transplantacji włosów.

W klinice doktora Turowskiego wykorzystywane są najnowocześniejsze techniki transplantacji włosów. Placówka dysponuje sprzętem uważanym współcześnie za najskuteczniejszy we wspomaganiu leczenia łysienia. Posiada m.in.: ARTAS ® – robot stosowany przez personel doktora Turowskiego w Stanach Zjednoczonych od 2012 roku. Urządzenie pozwoliło wyeliminować niedogodności wynikające z natury przeszczepu FUE (długi czas zabiegu i ryzyko uszkodzenia pojedynczych graftów). Robot składa się z ramienia, mechanicznej igły, układu przetwarzania obrazu oraz interfejsu. System nakłuwania umożliwia dokładne pobieranie przeszczepów, minimalizując ryzyko ich uszkodzenia. Unity są starannie oddzielane od otaczających je tkanek, co znacząco poprawia komfort i bezpieczeństwo procedury.

Ciekawe informacje

Metoda ARTRAS jest najnowocześniejszą spośród zrobotyzowanych technik transplantacji włosów. Urządzenie automatycznie pobiera grafty do przeszczepu oraz wykonuje nacięcia skórne, tworzące przyszłe mieszki włosowe. Wykorzystuje system wspomagania i naprowadzania komputerowego, co zapewnia jeszcze większą precyzję i lepsze efekty zabiegu. Po leczeniu nie pozostają widoczne blizny, a pacjent może strzyc się krótko bez obaw o aspekty estetyczne. Metoda z powodzeniem może być stosowana również u osób, u których widoczne blizny po leczeniu w przeszłości metodą FUT nie pozwalają nosić krótkiej fryzury.

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Zabiegi
Leczenie wypadania włosów
Przeszczep włosów - transplatacja włosów

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Przed/po

Przed/po

Odpowiedzi na Forum
 • 100% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi