• 4 odpowiedzi

Dr Turowski Hair Restoration Clinic

  • 100% < 1 dnia
  • odpowiedzianych pytań czas
    odpowiedzi

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Dr Turowski Hair Restoration Clinic? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - Dr Turowski Hair Restoration Clinic

Motto:

Perfekcja w zakresie przeszczepu włosów

O nas

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic specjalizuje się w kompleksowych terapiach łysienia oraz zabiegach transplantacji włosów.

Współzałożycielem kliniki jest dr Gregory Turowski, ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyk polskiego pochodzenia. Dr Turowski jest pionierem w zakresie robotycznej transplantacji włosów. To on jako jeden z pierwszych na świecie, wykonał przeszczep włosów za pomocą robota ARTAS. Kliniki dr Turowskiego w Chicago i Katowicach są uznanymi ośrodkami przeszczepu włosów w Stanach Zjednoczonych i Europie.

W DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki leczenia łysienia i transplantacji włosów. Stosujemy małoinwazyjną metodę transplantacji włosów - FUE (Follicular unit extraction). Technika ta polega na pobieraniu i wszczepianiu pojedynczych mieszków włosowych. Przeszczepy wykonujemy manualnie oraz za pomocą robota ARTAS.

Metoda FUE-ARTAS jest obecnie najnowocześniejszą zrobotyzowaną techniką transplantacji włosów stosowaną na świecie.


Specjalizacja i preferowany zakres działalności

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic specjalizuje się w diagnostyce przyczyn wypadania włosów, kompleksowych terapiach łysienia oraz zabiegach transplantacji włosów metodą FUE – manualną oraz FUE – ARTAS.

Oferta kliniki skierowana jest zarówno do mężczyzn, jak i kobiet zmagających się z problemem łysienia androgenowego, osób z pourazowym ubytkiem włosów oraz po przeszczepach skóry głowy, a także pacjentów po terapiach przeciwnowotworowych.

Pomagamy osobom, u których nastąpił znaczny i nieodwracalny ubytek owłosienia oraz tym, którzy chcą zagęścić przerzedzone włosy.


Nasza klinika

W DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic stosujemy małoinwazyjną metodę transplantacji włosów – FUE (Follicular unit extraction). Metoda ta polega na precyzyjnym pobraniu pojedynczych mieszków włosowych i wszczepieniu ich w miejsca biorcze. Przeszczep techniką FUE jest o wiele mniej inwazyjny, niż tradycyjna metoda transplantacji – FUT. Zastosowanie metody FUE, znacznie ogranicza niepożądane skutki uboczne i czas rekonwalescencji po zabiegu.

W naszej klinice większość zabiegów odbywa się za pomocą robota ARTAS. System ARTAS znacznie usprawnia procedurę przeszczepu włosów metodą FUE, zachowując jednocześnie najwyższą jakość i precyzję. Ponadto efekt przeszczepu włosów za pomocą robota ARTAS jest niezwykle naturalny i trwały (odrastające włosy są odporne na wypadanie, gdyż nie posiadają receptorów androgenowych). 

Personel medyczny stanowi fundament DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic oraz odpowiada za skuteczność prowadzonych terapii. Nasi pacjenci mogą liczyć na pomoc najlepszych specjalistów w zakresie transplantacji włosów, trychologii i dermatologii.  

Dyrektorem medycznym kliniki jest dr Gregory Turowski – ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyczny, który jako jeden z pierwszych na świecie przeprowadził zabieg transplantacji włosów za pomocą robota ARTAS. To właśnie wiedza i doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje zespołu specjalistów sprawiają, że grono osób, decydujących się na przeszczep włosów w klinice DR Turowski Hair Restoration Clinic, stale rośnie. 


Konsultacje

Zapraszamy na konsultację ze specjalistą DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic.
Konsultacje odbywają się w Katowicach oraz Warszawie.

Katowice
Galeria Libero, poziom +2
ul. Kościuszki 229 
tel. +48 608 779 912 
e-mail: info@drturowski.pl 

Warszawa 
ul. Kobielska 23, Rondo Wiatraczna 
tel. +48 575 310 350 
e-mail: info@drturowski.pl 


Ciekawe informacje

Robot ARTAS to jedyny robot medyczny, który samodzielnie wybiera mieszki włosowe do przeszczepu. ARTAS skanuje skórę głowy milimetr po milimetrze i selekcjonuje najlepsze zespoły mieszków włosowych do przeszczepu oraz przygotowuje je do pobrania. Następnie wykonuje setki mikronakłuć pod rożnymi kątami, w które wszczepione zostaną mieszki włosowe. 

Ruchy robota są powtarzalne i niezwykle szybkie. W ciągu 1 godziny jest on w stanie pobrać z głowy pacjenta ponad 1000 mieszków włosowych oraz przygotować ponad 2000 miejsc do przeszczepu. Dzięki temu zabieg przebiega sprawnie i z taką samą precyzją od początku do końca.

Praca ARTASA sterowana jest przez nowoczesny system komputerowy, oparty na algorytmie ARTAS Artificial Intelligence. Podczas zabiegu ocenia on parametry mieszków włosowych i chroni je przed uszkodzeniem. FUE-ARTAS to obecnie jedyna metoda na rynku, w której ryzyko uszkodzenia mieszków włosowych praktycznie nie istnieje.


Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Możliwość opłat ratalnych
Leczenie łysienia komórkami macierzystymi Tak
Leczenie wypadania włosów Tak
   Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Tak
Przeszczep włosów - transplatacja włosów Tak
   Transplantacja włosów S.A.F.E.R.®

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Artykuły

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Kościuszki 229
40-600 Katowice
Libero, +2
Polska

Godziny przyjmowania pacjentów
Poniedziałek
08:00 - 17:00 
Wtorek
08:00 - 17:00 
Środa
08:00 - 17:00 
Czwartek
08:00 - 17:00 
Piątek
08:00 - 17:00 
Adres
9843 Gross Point Road Skokie IL, 60076
Chicago
USA

Adres
Kobielska 23
Rondo Wiatraczna
04-359 Warszawa
Polska

  • 100% < 1 dnia
  • odpowiedzianych pytań czas
    odpowiedzi