Dr Turowski Hair Restoration Clinic

Dr Turowski Hair Restoration Clinic

Brak opinii
Dodaj opinię
Kościuszki 229, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Dr Turowski Hair Restoration Clinic
Dr Turowski Hair Restoration Clinic
Brak opinii

Informacje

  • 788 wizyt na profilu

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic specjalizuje się w kompleksowych terapiach łysienia oraz zabiegach transplantacji włosów.

Współzałożycielem kliniki jest dr Gregory Turowski, ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyk polskiego pochodzenia. Dr Turowski jest pionierem w zakresie robotycznej transplantacji włosów. To on jako jeden z pierwszych na świecie, wykonał przeszczep włosów za pomocą robota ARTAS. Kliniki dr Turowskiego w Chicago i Katowicach są uznanymi ośrodkami przeszczepu włosów w Stanach Zjednoczonych i Europie.

W DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki leczenia łysienia i transplantacji włosów. Stosujemy małoinwazyjną metodę transplantacji włosów - FUE (Follicular unit extraction). Technika ta polega na pobieraniu i wszczepianiu pojedynczych mieszków włosowych. Przeszczepy wykonujemy manualnie oraz za pomocą robota ARTAS. Metoda FUE-ARTAS jest obecnie najnowocześniejszą zrobotyzowaną techniką transplantacji włosów stosowaną na świecie. DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic jako jedyna klinika w Polsce dysponuje dwoma robotami ARTAS, w tym najnowszą technologią iX.

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic jest jednym z najbardziej doświadczonych ośrodków robotycznych przeszczepów włosów na świecie. Jednocześnie jest jedynym, akredytowanym przez Restoration Robotics, centrum szkolącym zespoły zabiegowe z technologii ARTAS iX w Europie

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic specjalizuje się w diagnostyce przyczyn wypadania włosów, kompleksowych terapiach łysienia oraz zabiegach transplantacji włosów metodą FUE – manualną oraz FUE – ARTAS.

Oferta kliniki skierowana jest zarówno do mężczyzn, jak i kobiet zmagających się z problemem łysienia androgenowego, osób z pourazowym ubytkiem włosów oraz po przeszczepach skóry głowy, a także pacjentów po terapiach przeciwnowotworowych.

Pomagamy osobom, u których nastąpił znaczny i nieodwracalny ubytek owłosienia oraz tym, którzy chcą zagęścić przerzedzone włosy.

W DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic stosujemy małoinwazyjną metodę transplantacji włosów – FUE (Follicular unit extraction). Metoda ta polega na precyzyjnym pobraniu pojedynczych mieszków włosowych i wszczepieniu ich w miejsca biorcze. Przeszczep techniką FUE jest o wiele mniej inwazyjny, niż tradycyjna metoda transplantacji – FUT. Zastosowanie metody FUE, znacznie ogranicza niepożądane skutki uboczne i czas rekonwalescencji po zabiegu.

W naszej klinice większość zabiegów odbywa się za pomocą robota ARTAS. System ARTAS znacznie usprawnia procedurę przeszczepu włosów metodą FUE, zachowując jednocześnie najwyższą jakość i precyzję. Ponadto efekt przeszczepu włosów za pomocą robota ARTAS jest niezwykle naturalny i trwały (odrastające włosy są odporne na wypadanie, gdyż nie posiadają receptorów androgenowych).

Personel medyczny stanowi fundament DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic oraz odpowiada za skuteczność prowadzonych terapii. Nasi pacjenci mogą liczyć na pomoc najlepszych specjalistów w zakresie transplantacji włosów, trychologii i dermatologii.

Dyrektorem medycznym kliniki jest dr Gregory Turowski – ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyczny, który jako jeden z pierwszych na świecie przeprowadził zabieg transplantacji włosów za pomocą robota ARTAS. To właśnie wiedza i doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje zespołu specjalistów sprawiają, że grono osób, decydujących się na przeszczep włosów w klinice DR Turowski Hair Restoration Clinic, stale rośnie.

Zapraszamy na konsultację ze specjalistą DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic do Katowic i Warszawy.

Robot ARTAS to jedyny robot medyczny, który samodzielnie wybiera mieszki włosowe do przeszczepu. ARTAS skanuje skórę głowy milimetr po milimetrze i selekcjonuje najlepsze zespoły mieszków włosowych do przeszczepu oraz przygotowuje je do pobrania. Następnie wykonuje setki mikronakłuć pod rożnymi kątami, w które wszczepione zostaną mieszki włosowe.

Ruchy robota są powtarzalne i niezwykle szybkie. W ciągu 1 godziny jest on w stanie pobrać z głowy pacjenta ponad 1000 mieszków włosowych oraz przygotować ponad 2000 miejsc do przeszczepu. Dzięki temu zabieg przebiega sprawnie i z taką samą precyzją od początku do końca.

Praca ARTASA sterowana jest przez nowoczesny system komputerowy, oparty na algorytmie ARTAS Artificial Intelligence. Podczas zabiegu ocenia on parametry mieszków włosowych i chroni je przed uszkodzeniem. FUE-ARTAS to obecnie jedyna metoda na rynku, w której ryzyko uszkodzenia mieszków włosowych praktycznie nie istnieje.

DR TUROWSKI Hair Restoration Clinic to jedyna klinika w Polsce, która dysponuje dwoma robotami ARTAS, w tym najnowszą technologią iX.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Zdjęcia (20)

Filmy (3)

Dr Turowski Hair Restoration Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (2)

Artykuły (2)

Specjaliści z tej kliniki

Say WOW! Medycyna Estetyczna

Say WOW! Medycyna Estetyczna

Dr Turowski Hair Restoration Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!