Wypełnienia iniekcyjne Łódź

Znajdź specjalistę na wypełnianie zmarszczek Łódź

Jak wybrać najlepszego lekarza medycyny estetycznej na wypełnianie zmarszczek Łódź? Na Estheticon znajdziesz 8 lekarzy i 8 klinik, którzy wykonują zabiegi wypełniania zmarszczek. Na temat wypełniania zmarszczek Łódź znajdziesz na Estheticon 10 opinii, w tym 1 opinii, w których pacjenci podają cenę zabiegu wypełniania zmarszczek Łódź. Według nich średnia cena wypełnień iniekcyjnych Łódź wynosi 997 zł.

Dr Marzena Majcherczyk-Skulimowska
Chirurgia Ogólna – Łódź
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.9
19 rekomendacji
Cena od
1 200 zł
Cena do
2 400 zł
dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA
Dermatologia – Łódź, Staszów, Kielce, Sandomierz, Busko Zdrój
9 lat praktyki
Odpowiada w : 97%, < 1 dnia
4.4
8 rekomendacji
Cena od
500 zł
dr n. med. Magdalena Adamiak Kardas
Choroby wewnętrzne – Łódź
16 lat praktyki
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.7
3 rekomendacji
Cena od
500 zł
Cena do
900 zł
La Beauté Clinique
Warszawa, Łódź
Odpowiada w : 89%, < 1 dnia
4.0
4 rekomendacji
Cena od
399 zł
Cena do
899 zł
Kolejne wyniki dla zabiegu z okolicy miasta Łódź.
dr Małgorzata Kossut
Medycyna Estetyczna –  116 km  Warszawa, Błonie
30 lat praktyki
Odpowiada w : 95%, < 1 dnia
5.0
22 rekomendacji
Cena od
900 zł
lek. med. Julita Jędrzejczak
Chirurgia Ogólna –  75 km  Koło
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
Cena od
650 zł

Wypełnianie zmarszczek Łódź

Do wypełniania zmarszczek wykorzystuje się m.in. kwas hialuronowy, kwas polimlekowy oraz własny tłuszcz. Zabiegi wypełniania zmarszczek najczęściej wykonują dermatolodzy. Usunięcie zmarszczek oraz odmłodzenie twarzy można uzyskać wykonując zabiegi takie jak: usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, lifting nićmi, laserowe odmładzanie skóry czy też peeling chemiczny. Wypełnienia iniekcyjne pozwalają pozbyć się problemów takich jak: kurze łapki oraz inne zmarszczki w okolicy oka, zmarszczki na czole, czy bruzdy nosowo-wargowe.

Specjalista medycyny estetycznej Łódź

W Polsce zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i innych wypełniaczy mogą być wykonywane przez specjalistów dermatologów oraz innych lekarzy, którzy zajmują się medycyną estetyczną. Ważne jest jednak by zabieg wykonywał lekarz, a nie kosmetolog czy kosmetyczka. Chociaż powikłania mogą wydarzyć się również w gabinecie lekarskim – tylko lekarz ma odpowiednią wiedzę i możliwości by sobie z nimi poradzić. Oprócz wypełniania zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego można m.in. wykonać zabieg korekcji nosa kwasem hialuronowym.

Wypełnienia iniekcyjne Łódź

Kwas hialuronowy jest dobrze tolerowany przez organizm, całkowicie integruje się z tkankami skóry. Efekt zabiegu wypełnienia zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego utrzymuje się średnio od 5 do 8 miesięcy, dlatego jeśli mieszkasz w Łódź warto wybrać specjalistę z Łódź.

Specjaliści w Twojej okolicy