dr n. med. Marcin Repetowski

dr n. med. Marcin Repetowski

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Wodna 25, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr n. med. Marcin Repetowski
dr n. med. Marcin Repetowski
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 1866 wizyt na profilu

Dr n. med. Marcin Repetowski jest lekarzem medycyny estetycznej, chirurgiem głowy i szyi oraz specjalistą otolaryngologiem. Prowadzi centrum medycyny estetycznej Klinika Repetowski, której filie znajdują się w Łodzi oraz w Warszawie. Jest członkiem Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

Dr n. med. Marcin Repetowski specjalizuje się w zabiegach podstawowych i zaawansowanych z zakresu medycyny estetycznej, laryngologii i chirurgii twarzy. Do najbardziej chwalonych zabiegów, jakie wykonuje się w Klinice Repetowski należy m.in. terapia osoczem bogatopłytkowym stosowana jako zabieg odmładzający i regenerujący skórę. Innym popularnym, niechirurgicznym zabiegiem odmładzania twarzy jest zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. W Klinice Repetowski polecane są także mało inwazyjne zabiegi na wypadanie włosów, odmładzanie dłoni czy zabiegi wokół oczu.

Dr n. med. Marcin Repetowski w swojej praktyce zawodowej skupia się przede wszystkim na zapewnieniu pacjentom poczucia komfortu, bezpieczeństwa oraz zadowolenia z efektów zabiegów. Stara się wybierać dla nich możliwie najlepsze rozwiązania medyczne, czyli takie, które są jak najmniej inwazyjne i jednocześnie maksymalnie skuteczne. Ogromną wartość ma dla niego utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa podczas wykonywanych przez siebie konsultacji, zabiegów i operacji.

Klinika Repetowski mieści się w Łodzi przy ul. Wodna 25, a jej warszawska filia znajduje się w Konstancinie-Jeziornej, na ul. Warszawska 37. Oferta kliniki koncentruje się przede wszystkim na medycynie regeneracyjnej, a zwłaszcza metodach rewitalizacji skóry. Zespół Kliniki to dwaj, świetnie wykształceni specjaliści: dr n. med. Marcin Repetowski oraz lek. med. Krystian Rozmus, laryngolog, specjalista medycyny estetycznej, chirurg w zakresie głowy i szyi. Klinika wyposażona jest w nowoczesny, najwyższej jakości sprzęt. Panuje tu przyjazna, spokojna atmosfera.

Dr n. med. Marcin Repetowski studiował na Wydziale Wojskowo Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej, który ukończył w 2000 roku. Następnie uzyskał dyplom magistra fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym, gdzie w 2006 roku obronił przewód doktorski.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Bardzo serdecznie polecam Pana doktora, dziecko na wizycie czuło się bezpiecznie, a samo badanie odbyło się bardzo delikatnie :)

dr n. med. Marcin Repetowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Usunięcie polipów i prostowanie przegrody
Serdecznie polecam państwu pana dr Repetowskiego, miałem operację zatok(usunięcie polipów) i prostowaną przegrodę nosa.Wszystko było bezbolesne i w miłej atmosferze.Jedyny ból to gdy zakładali węflon, więc żeden.Serdecznie pozdrawiam.

Zdjęcia (1)

dr n. med. Marcin Repetowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!