Kliniki Ziemlewski

Kliniki Ziemlewski

Brak opinii
Dodaj opinię
Piękna 24/26a lok. 27, Warszawa, Mazowieckie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Kliniki Ziemlewski
Kliniki Ziemlewski
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.

Zespół

„Z nami bezpiecznie cofniesz czas” – te słowa stanowią kwintesencję wszystkich założeń, które głoszą specjaliści z Kliniki Ziemlewski. Profesjonalne podejście do każdego pacjenta, bazujące na trosce, cierpliwości i rzetelności, to wartość charakteryzująca zespół Kliniki Ziemlewski. Ich ambicją, a zarazem celem, jest wyznaczanie trendów i standardów w nowoczesnej, profesjonalnej medycynie i ginekologii estetycznej, a także modelowaniu sylwetki. 

Kliniki Ziemlewski stworzone zostały przez Krzysztofa Ziemlewskiego – lekarza medycyny estetycznej z kilkunastoletnim doświadczeniem. Lek. med. Krzysztof Ziemlewski jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (UIME). Prowadzi szkolenia dla lekarzy w zakresie stosowania wypełniaczy, toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej oraz nici.

Kadra pracująca w Klinikach Ziemlewski cyklicznie bierze udział w szkoleniach z zakresu najnowszych osiągnięć medycyny. Niebagatelne znaczenie ma zachowanie najwyższych standardów, przez co pacjenci kliniki chętnie korzystają z usług i wiedzy doświadczonych fachowców.

Specjalizacje

W ramach świadczonych usług Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała, w tym okolic intymnych. Poza nowoczesną medycyną estetyczną oferta ośrodków obejmuje laseroterapię oraz ginekologię estetyczną. Lekarze kliniki specjalizują się również w kuracjach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i nici liftingujących. Poza tym pacjenci mogą skorzystać z pakietów zabiegów modelujących sylwetkę, w których efekcie następuje wyszczuplenie, spadek wagi ciała oraz poprawa kondycji skóry.

Kliniki Ziemlewski znajdują się w największych polskich miastach: Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Zabiegi przeprowadzane w Klinikach Ziemlewski odbywają się z wykorzystaniem najnowocześniejszych sprzętów medycznych. Posiadają one wszystkie wymagane certyfikaty, dzięki czemu zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów zachowane jest w 100%.

Lokalizacja

Kliniki Ziemlewski znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 110
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.