Kliniki Ziemlewski

Kliniki Ziemlewski

Brak opinii
Dodaj opinię
Piękna 24/26a lok. 27, Warszawa, Mazowieckie
Kliniki Ziemlewski
Kliniki Ziemlewski
Brak opinii

Informacje

Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.

Zespół

„Z nami bezpiecznie cofniesz czas” – te słowa stanowią kwintesencję wszystkich założeń, które głoszą specjaliści z Kliniki Ziemlewski. Profesjonalne podejście do każdego pacjenta, bazujące na trosce, cierpliwości i rzetelności, to wartość charakteryzująca zespół Kliniki Ziemlewski. Ich ambicją, a zarazem celem, jest wyznaczanie trendów i standardów w nowoczesnej, profesjonalnej medycynie i ginekologii estetycznej, a także modelowaniu sylwetki. 

Kliniki Ziemlewski stworzone zostały przez Krzysztofa Ziemlewskiego – lekarza medycyny estetycznej z kilkunastoletnim doświadczeniem. Lek. med. Krzysztof Ziemlewski jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (UIME). Prowadzi szkolenia dla lekarzy w zakresie stosowania wypełniaczy, toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej oraz nici.

Kadra pracująca w Klinikach Ziemlewski cyklicznie bierze udział w szkoleniach z zakresu najnowszych osiągnięć medycyny. Niebagatelne znaczenie ma zachowanie najwyższych standardów, przez co pacjenci kliniki chętnie korzystają z usług i wiedzy doświadczonych fachowców.

Specjalizacje

W ramach świadczonych usług Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała, w tym okolic intymnych. Poza nowoczesną medycyną estetyczną oferta ośrodków obejmuje laseroterapię oraz ginekologię estetyczną. Lekarze kliniki specjalizują się również w kuracjach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i nici liftingujących. Poza tym pacjenci mogą skorzystać z pakietów zabiegów modelujących sylwetkę, w których efekcie następuje wyszczuplenie, spadek wagi ciała oraz poprawa kondycji skóry.

Kliniki Ziemlewski znajdują się w największych polskich miastach: Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Zabiegi przeprowadzane w Klinikach Ziemlewski odbywają się z wykorzystaniem najnowocześniejszych sprzętów medycznych. Posiadają one wszystkie wymagane certyfikaty, dzięki czemu zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów zachowane jest w 100%.

Lokalizacja

Kliniki Ziemlewski znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Historie (1)

Zawsze bezpiecznie i skutecznie

Ufam doktorowi, już kilka razy miałam podana toksynę botulinowa w celu usunięcia zmarszczek jak i napięcia mieści zwaczy. Zawsze skutecznie i bezpiecznie. Bez powikłań. Zabieg Szybki i bezbolesny. Terminy sa odległe, ale warto gdyż podejście...

Czytaj więcej

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.