Powiększenie biustu u dr. Ulatowskiego - dziękuję za cudne piersi!

Powiększenie biustu u dr. Ulatowskiego - dziękuję za cudne piersi!

Anna K

Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam pod opiekę tak profesjonalnego chirurga. Wiem, że lepiej nie mogłam! Miałam bardzo mały biust, który może nie spędzał snu z powiek, ale jednak nie czułam się kobieco (dodatkowo z racji bardzo szczupłej sylwetki).
Trafiłam na konsultację do Mistrza Ulatowskiego- wyczerpująco i rzeczowo odpowiedział na wszystkie pytania, opowiedział o realnym przebiegu operacji. Również perfekcyjnie dobrał implanty- co kluczowe, apeluję do kobiet by zaufały doświadczonemu chirurgowi, który nie tylko ma ogromną wiedzę, ale też wie jakich spodziewać się rezultatów. Chirurg chce dla nas dobrze i dąży do jak najbardziej estetycznego efektu :) Po tak dobrze przeprowadzonej konsultacji, zaufałam doktorowi i umówiłam się na zabieg. Zaproponowano mi Mentor 275 HP. I to był strzał w 10! Dziś cieszę się pięknym, pełnym, naturalnie wyglądającym biustem w rozmiarze C (o taki prosiłam na konsultacji, na co Doktor się zgodził, z uwagi na wzrost i sylwetkę). Doktor jest cudotwórcą i zrobił coś z niczego :) Jeśli kiedykolwiek w przyszłości zdecyduję się na inną operację plastyczną, to tylko u dra Ulatowskiego. Bardzo zaimponował profesjonalizmem, przedstawia realne fakty, wprowadza atmosferę zaufania, widać, że zależy mu na pacjencie. Wyczerpująco odpowiedział na pytania- czułam się bardzo dobrze przygotowana do zabiegu i wiedziałam czego się spodziewać - na tyle, że ani trochę się nie denerwowałam, ani nie bałam :)

Jeszcze raz dziękuję Doktorowi za cudne piersi! Życzę samych sukcesów zawodowych!

Ania

Pokazać komentarze6 Skryć komentarze6
Paulitta

Witam!
Na początek gratuluję satysfakcjonującego wyniku operacji:)
Mam prośbę czy mogłabyś mi wysyłać na priv zdjęcia piersi przed/po lub ewentualnie tylko po jeśli brak poprzednich:) też zastanawiam się nad tym samym rozmiarem i być może Twoje zdjęcie przybliży mi ewentualny rezultat pooperacyjny z takim implantem. I czy podałabyś mi również jakie masz wymiary tzn. waga, wzrost? Bo to chyba też ważne przy doborze implantów...
Z góry serdecznie Ci dziękuję:)

Zobacz odpowiedzi 2
Anna K

Cześć!

Dziękuję bardzo :) Zdjęcie mogę podesłać- jednak jestem niemalże pewna, że wiele to nie powie. Ten sam implant da u każdej kobiety inny efekt. Na początku też poszukiwałam podobnych metamorfoz, jednak okazało się to bezcelowe- wzrost, waga, ogólna sylwetka to kilka z wielu czynników wpływających na ostateczny efekt. Doktor skrupulatnie wymierzył rozstaw piersi, odległość od obojczyka i jeszcze inne miary. Efekt jest podobny do tego z wizyty gdy przymierzałam implanty. Na instagramie jednego z chirurgów (chyba "chirurgplastyczny") jest świetny kolaż zdjęć, pokazujący ten sam implant Mentor 300 ml u 3 kobiet- 3 zupełnie inne efekty, od mega spektakularnego do naturalnego. Najlepiej będzie chyba zaufać chirurgowi i przedstawić mu swoje oczekiwania, przymierzyć konkretny implant :) Naczytałam się na grupach na fb o tym by brać jak największe implanty, albo min. 350 ml bo innego nie będzie widać...(jestem przekonana że wyglądałabym w takim co najmniej śmiesznie). Ulgę przyniosło wsparcie Partnera i przede wszystkim zaufanie lekarzowi oraz wypisanie się z tego typu grup/forum. Ja mam 175 cm wzrostu, 50 kg wagi, bardzo szczupła klatka piersiowa. Jestem bardzo zadowolona, że wzięłam 275ml HP, mam wrażenie że i tak te piersi są bardzo duże i wyrównały proporcje sylwetki. Może nie rzucają się w oczy w ubraniu, ale przy dekolcie/nago efekt jest bardzo WOW, na czym mi zależało :) Zdjęcie podeślę wieczorem :) Miłego dnia

Odpowiedź na: Anna K
Paulitta

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, oczywiście zgodzę się z Tobą absolutnie co do kwestii tego, że u każdej z nas taki sam rozmiar implantu może wyglądać zupełnie inaczej :)
Ja akurat chciałabym jedynie tak "poglądowo" chociaż sobie wyobrazić jak to może ewentualnie wyglądać i stąd moja prośba o fotkę :)
A akurat tak się składa, że mamy podobne wymiary, ja mam 171 cm wzrostu i ważę 53 kg więc może to podobnie/zbliżenie wyglądać i u mnie ;)
W takim razie czekam na te zdjęcia bo jestem naprawdę bardzo ciekawa efektu

pozdrawiam Cię serdecznie!

ps. a jeszcze tylko dopytam jaki masz obwód klatki piersiowej ?

Paula

Cześć. Ja właśnie szukam lekarza u którego warto powiększyć piersi. Po 2 ciążach wyglądają one słabo dlatego chciałabym je poprawić. Mam Pytanie jaki jest łączny koszt powiększenia piersi u Dr. Ulatowskiego?

Zobacz odpowiedzi 2
Anna K

Zapłaciłam 18 tys. w klinice Luxmed (w tym zabieg, stanik pooperacyjny, badania, znieczulenie, wizyta pooperacyjna itd).

Odpowiedź na: Anna K
Paula

Bardzo dziekuje za odp. Mam jeszcze tylko jedno pytanie. To było samo powiększenie, bez konieczności podnoszenia?

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat