Klinika Wiatroszak - Estmedica

Klinika Wiatroszak - Estmedica

(6 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Róży Wiatrów 10, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Klinika Wiatroszak - Estmedica
Klinika Wiatroszak - Estmedica
(6 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 3178 wizyty na profilu

Klinika Wiatroszak – Estmedica we Wrocławiu od początku działalności stawia na nowoczesne, w pełni profesjonalne i uczciwe podejście do pacjenta i jego problemów. Świadczy usługi w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii plastycznej i stomatologii.

Klinika Estmedica znana jest również pod nazwą Klinika Wiatroszak. Została stworzona w roku 2010 przez chirurga i specjalistę medycyny estetycznej Marcina Wiatroszaka. Placówka wyposażona jest w profesjonalny sprzęt, w tym aparaturę do liposukcji infradźwiękowo-wibracyjnej, najnowszej generacji USG 3D, laser frakcyjny czy urządzenia do radiofrekwencji.

Zespół

Głównym celem, jaki przyświeca kadrze kliniki Estmedica, jest pomoc pacjentom w odnajdowaniu radości z własnego ciała oraz nauka akceptacji siebie przy jednoczesnych staraniach rozwiązywania problemów o podłożu medycznym i psychologicznym. Empatia i serdeczne podejście do pacjenta to fundament do dalszego, skutecznego postępowania na polu medycznym.

Kadra lekarska kliniki Estmedica nieustannie rozwija swoje umiejętności i poszerza swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i warsztatach specjalistycznych. Ich doświadczenie oraz nabyte umiejętności potwierdzone są wieloma dyplomami i certyfikatami. Klinika skupia się na współpracy ze specjalistami stale dbającymi o swój rozwój, stawiając wysoko poprzeczkę dla świadczonych przez nią usług. Do lekarzy medycyny estetycznej klinika kieruje również ofertę zamkniętych i prestiżowych szkoleń.

Specjalizacje

Wśród oferowanych przez klinikę Estmedica operacji plastycznych znajdują się zabiegi w obrębie twarzy, takie jak korekcja nosa i uszu, plastyka powiek oraz ogólny lifting twarzy. Oferta zmniejszenia, powiększenia lub podniesienia biustu skierowana jest do kobiet, dla których wygląd piersi jest przyczyną kompleksów. Warto wspomnieć o dostępnych liposukcji i plastyce brzucha.

Usługi medycyny estetycznej, znajdujące się w ofercie kliniki, to cała gama zabiegów: wstrzykiwanie toksyny botulinowej, lifting nićmi, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym czy terapia osoczem bogatopłytkowym. Dostępne rewitalizacja skóry, laseroterapia, mezoterapia oraz inne zabiegi mniej lub bardziej inwazyjne. Pacjenci mogą skorzystać z możliwości powiększenia ust, usunięcia rozstępów i zmarszczek, a także blizn.

Lokalizacja

Klinika Wiatroszak – Estmedica mieści się we Wrocławiu.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Flebologia

Opinie (6)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Piękne usta po powiększeniu

Skóra twarzy odmłodniała już po drugim z serii 3 zabiegów mezoterapii

Historia ukończona (Mezoterapia igłowa):

Dzień dobry. Jestem po drugim z serii 3 zabiegów mezoterapi igłowej. Skóra twarzy zdecydowanie odmłodniała, stała się jędrna i sprężysta. Zdałam się w 100% na wiedzę i doświadczenie Doktora, który dobrał do mojej skóry odpowiednio zabieg, preparaty i...Czytaj więcej

Poprawiony kształt ust i wspaniałe nawilżenie - bez efektu pontonów

Dwa znamiona usunięte, efekt super!

Zobacz więcej opinii
Klinika Wiatroszak - Estmedica udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (4)

Jestem po dwóch porodach

Nie zbyt satysfakcjonujące współżycie jestem po dwóch porodach (4455 i 4200 tyle ważyły moje dzieci) poza tym mam źle zgojone szwy co Przeszkadza mi w życiu codziennym z czym wiąże Się źle samopoczucie i utrata pewności siebie dodam że ostatni...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (20)

Filmy (5)

Klinika Wiatroszak - Estmedica udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (85)

Dreny po operacji
Odpowiedź specjalisty · 4 lut 2019

Dzień dobry, W Naszej klinice pacjentki po zabiegu powiększania piersi pozostają w klinice dobę. Dreny są zakładane bardzo rzadko, jedynie w przypadku dużego krwawienia. Uważam, że wyjście z kliniki tego samego dnia może być dla Pani dość...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Klinika Wiatroszak - Estmedica udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!