Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

27 sie 2014

Nieestetyczny wygląd brody

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu
80667
80668
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Przez nie estetyczny wygląd mojej brody często byłam wysmiewana przez rówieśników w tym momencie brak mi pewności siebie a moja broda uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Oczekuje ze po operacji nabiore pewności siebie i poprawia się moje kontakty międzyludzkie. Moja jedyna obawa są powikłania pooperacyjne.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Mam problem z dysproporcja

Mam problem z dysproporcja w budowie mojej twarzy - cala dolna szczeka i broda sa zbyt wydatne do reszty twarzy. Pare lat temy leczylam wade zgryzu -dosyc powazna zgryz rozwarty - i wyrwano mi 4 trzonowe zeby. Leczenie zakonczylo sie sukcesem,...

Czytaj więcej
Korekcja szerokiej i wysuniętej brody

Witam, Mój problem to zbyt szeroka wysunięta broda. Jestem kobietą i niestety nadaje to mojej twarzy mocny, męski wyraz twarzy szczególnie kiedy się uśmiecham. Chciałabym zredukować tkankę kostna brody w taki sposób żeby była krótsza i zwężona....

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.