dr Zbigniew Mazan

(17) 100 % poleca
Katowice
Dr Zbigniew Mazan to jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów w Polsce w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wiceprzewodniczący (i członek zarazem) Sekcji Chirurgii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Ponadto jest członkiem European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. W 2012 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za pomoc... (operacja plastyczna brody Katowice)

Klinika Chirurgii Mazan

(69) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 3.000 zł do 6.500 zł
Klinika Chirurgii Mazan jest nowoczesną placówką znajdującą się w Katowicach. W jej ofercie, poza operacjami z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej oraz małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.  Jednym z filarów działalności Kliniki Chirurgii Mazan są operacje plastyczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi estetycznej chirurgii plastycznej twarzy... (genioplastyka Katowice)

NZOZ Euroklinika

(14) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 3.000 zł do 8.000 zł
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (genioplastyka Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(15) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 1.600 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (implanty podbródka Katowice)

EUROMEDIC - Chirurgia Naczyniowa Kliniki Specjalistyczne

(3) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 2.500 zł
Profil klinikiOd października 2009 roku - dr Ludyga oraz specjaliści chirurgii naczyniowej Kliniki Euromedic przeprowadzają unikatowe w skali światowej  operacje endowaskularne zwężonych żył szyjnych lub żyły nieparzystej  ( CCSVI), dotyczące m.in.  pacjentów ze STWARDNIENIEM ROZSIANYM -SCLEROSIS MULTIPLEX.    Kwalifikacja do zabiegów oraz operacje przeprowadzane są w Katowicach. Wszelkie informacje oraz ustalanie terminów badań, zabiegów... (implanty podbródka Katowice)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Korekcja brody
Monika240614

Dzień dobry, Chciałam skonsultować się w sprawie odstającej brody. Interesuje mnie korekcja plastyczna lub zabieg umożliwiający zlikwidowanie wcięcia pomiędzy brodą a dolną wargą lub zmniejszenie brody poprzez usunięcie części tkanki. Chciałam się dowiedzieć: -czy wykonują Państwo takie zabiegi, jak to wygląda -jaką metodą jest wykonane -jakie badania muszę wykonać przed zabiegiem -jaka jest procedura konsultacji -ile czasu trwa zabieg -ile czasu trwa rehabilitacja (zdjęcie opatrunku) - kiedy będę mogła wyjść na ulicę -jak to wygląda od strony finansowej -kiedy można umówić się na konsultacje oraz sam zabieg Z góry dziękuję za wyczerpującą informacje, która pozwoli mi podjąć dalsze decyzje. Pozdrawiam, Monika