Centrum Estetyki Ciała

(5.0) 100% poleca
Katowice
Cena od 5.000 zł do 8.000 zł
W Centrum Estetyki Ciała, znajdującym się w Katowicach-Ligocie, zajmujemy się chirurgią kosmetyczną, proktologią, medycyną estetyczną, dermatologią, podologią. Oferujemy zabiegi, które poprawiają sylwetkę, odmładzają twarz i ciało, usuwamy zmiany skórne z użyciem nowoczesnych technik zabiegowych, w szczególności laserowych. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii i dermatologii. Naszą główną specjalizacją jest "rzeźbienie" sylwetki z... (przeszczep tłuszczu piersi Katowice)

dr Zbigniew Mazan

(4.9) 100% poleca
Katowice
Cena od 5.000 zł
Dr Zbigniew Mazan to jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów w Polsce w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wiceprzewodniczący (i członek zarazem) Sekcji Chirurgii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Ponadto jest członkiem European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. W 2012 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za pomoc... (powiększenie piersi własnym tłuszczem Katowice)

Klinika Chirurgii Mazan

(5.0) 100% poleca
Katowice
Cena od 5.000 zł
Klinika Chirurgii Mazan jest nowoczesną placówką znajdującą się w Katowicach. W jej ofercie, poza operacjami z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej oraz małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.  Jednym z filarów działalności Kliniki Chirurgii Mazan są operacje plastyczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi estetycznej chirurgii plastycznej twarzy... (wypełnianie biustu tłuszczem Katowice)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Meksyk
  • Niemcy
  • Francja

Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus

(4.9) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Katowice
Cena od 8.000 zł do 20.000 zł
Chirurg, specjalista chirurgii plastycznej Jerzy Wilgus wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Do najczęściej przez niego wykonywanych operacji należą: mastopeksja (operacja podniesienia piersi), operacja powiększanie biustu, podniesienia piersi, abdominoplastyka (plastyka brzucha), a także lifting twarzy i korekcja nosa. Prowadzi nowoczesny ośrodek medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej EUROKLINIKA... (wypełnianie biustu tłuszczem Katowice)

dr Anna Olender

(4.9) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 ośrodki w rejonie Śląskie
Cena od 6.500 zł do 10.000 zł
Jestem specjalistą drugiego stopnia w dziedzinie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz pierwszego stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. Od 2012 roku prowadzę własny ośrodek - Klinikę Olender w Żarkach Letnisku. W naszym szpitalu wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W pracy kierujemy się jasno określonymi priorytetami takimi jak: profesjonalizm, indywidualne podejście, bezpieczeństwo... (wypełnianie biustu tłuszczem Katowice)

dr n. med. Artur Sandelewski

(4.9) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Znaleźliśmy 3 ośrodki w rejonie Śląskie
Cena od 10.000 zł do 12.000 zł
Dr n. med. Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce należy do prestiżowej organizacji International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), która zrzesza lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów. Dr n. med. Artur Sandelewski specjalizuje się głównie w profesjonalnym przeszczepie włosów. Leczy... (przeszczep tłuszczu piersi Katowice)

dr n. med. Henryk Mekle

(4.9) 100% poleca
Katowice
Cena od 8.000 zł
Jestem lekarzem chirurgiem z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Jestem właścicielem Centrum Estetyki Ciała, kliniki oferującej usługi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii kosmetycznej. Od 1998 roku prowadzimy wspólnie z żoną NZOZ Mekmed w Katowicach, przychodnię wielospecjalistyczną, której częścią jest Centrum Estetyki Ciała. Moją specjalizacją są zabiegi proktologiczne, dermatochirurgiczne, zabiegi chirurgii kosmetycznej oraz iniekcyjne... (przeszczep tłuszczu piersi Katowice)

DER-MED Kraków

(4.8) 100% poleca
Katowice
Cena od 8.500 zł
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Centrum DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Krakowie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, dermatologii i chirurgii estetycznej sprawia, że każdy... (przeszczep tłuszczu piersi Katowice)

NZOZ Euroklinika

(4.9) 100% poleca
Katowice
Cena od 8.000 zł do 20.000 zł
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (wypełnianie biustu tłuszczem Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(5.0) 100% poleca
Katowice
Cena od 5.000 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (wypełnianie biustu tłuszczem Katowice)

Centrum DER-MED Katowice

(5.0) 100% poleca
Katowice
Cena od 5.000 zł
Zadbaj o siebie bez względu na wiek. W Centrum DER-MED znajdziesz zabiegi, które pozwolą Ci osiągnąć widoczne rezultaty. Zapraszamy do Centrum DER-MED. Na Śląsku, a szczególnie w Katowicach, jest dużo miejsc, które oferują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii czy chirurgii. Jednak niewiele jest takich miejsc, które poza bogatą ofertą zabiegów, dają coś więcej. W Centrum DER-MED pacjent uzyska fachową poradę, wykona zabieg... (powiększenie piersi własnym tłuszczem Katowice)

LIPOLINE Klinika Liposukcji i Medycyny Estetycznej

Brak opinii
Katowice
Cena od 8.900 zł
Lipoline to nowoczesna klinika liposukcji i medycyny estetycznej, której siedziba znajduje się w Katowicach. Jest pierwszą placówką medyczną na Śląsku, specjalizującą się w zabiegach liposukcji laserowej. Lekarze pracujący w Lipoline od wielu lat specjalizują się w nowoczesnych, małoinwazyjnych zabiegach modelowania sylwetki i estetyki twarzy oraz ciała. Co więcej, w ofercie placówki znajduje się szereg wzajemnie uzupełniających się zabiegów... (wypełnianie biustu tłuszczem Katowice)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

dorota357648

Witam, w chwili obecnej rozwazam operacje powiekszania piersi. W chwili obecnej pracuje za granica, jednakze bede wkrotce rezygnowala z pracy i chcialabym wolny czas wykorzystac na zabieg. Moje piersi sa male - rozmiar B70 stanika. Mam 27 lat i od zawsze marzylam o jedrynych duzych piersiach, by na plazy nie ukrywac sie pod pareo badz uzywac push-up'ow oraz ten nowy trend: by moc wlozyc dlugopis pod piers i go utrzymac w przestrzeni pomiedzy piersia a okolicami zeber dalszych. Jestem lekarzem weterynarii i wiem jak czasami ciala obce wproawadzane do ciala sa nieprzwidywalne. Dlatego chcialabym sie dowiedziec cos wiecej na temat cial macierzystych badz uzupelniania wlasna tkanka tluszczowa. Waze 63 kg i mam 177 cm wzrostu. Moze nie mam nadwagi,ale tez nie uwazam moje cialo za mega szczuple. Chcialabym sie dowiedziec co w mojej sytuacji, ktora metoda bylaby najodpowiedniejsza. Bardzo prosze panstwa o szczera odpowiedz i doradzenie mi. Nie bylam nigdy w ciazy oraz planuje dzieci za 2-3 lata, co tez sklania mnie do przemyslen czy ten zabieg moze spowodowac skutki uboczne w trakcie i po ciazy. Szukam metody, ktora uszczesliwi mnie i rowniez moj portfel. Bede bardzo wdzieczna za wszelka informacje. Pozdrawiam

W ubiegłym roku miałam operację powiększenia biustu u dr Olender. Jestem zachwycona rezultatem . Mam super dobrane implanty, naturalny kształt i wymarzony rozmiar. Wreszcie mogę poszaleć w sklepie z bielizną!