Klinika Chirurgii Mazan

(56) 100 % poleca
Katowice
Cena od 5.500 zł do 14.000 zł
Klinika Chirurgii Mazan jest nowoczesną placówką znajdującą się w Katowicach. W jej ofercie, poza operacjami z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej oraz małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.  Jednym z filarów działalności Kliniki Chirurgii Mazan są operacje plastyczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi estetycznej chirurgii plastycznej twarzy... (brachioplastyka Katowice)

NZOZ Euroklinika

(10) 100 % poleca
Katowice
Cena od 4.000 zł do 8.000 zł
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (brachioplastyka Katowice)

dr Zbigniew Mazan

(8) 100 % poleca
Katowice
Cena od 5.500 zł do 14.000 zł
Dr Zbigniew Mazan to jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów w Polsce w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wiceprzewodniczący (i członek zarazem) Sekcji Chirurgii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Ponadto jest członkiem European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. W 2012 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za pomoc... (lifting ramion Katowice)

dr Zbigniew Łucki

Brak opinii
Katowice
Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Ponadto ukończył... (lifting ramion Katowice)

lek. med. Danuta Pawlik-Knapik

(1) 100 % poleca
Zabrze
Cena od 4.000 zł
Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik jest specjalistką chirurgii plastycznej i jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce ekspertów w dziedzinie klinicznej chirurgii plastycznej. Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik, poza piastowaniem obowiązków ordynatora oddziału chirurgii plastycznej w Śląskim Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, prowadzi Śląskie Centrum Chirurgii Plastycznej. Wykonuje w nim szereg zabiegów i operacji natury estetycznej... (lifting ramion Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(12) 100 % poleca
Katowice
Cena od 8.000 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (lifting ramion Katowice)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

antoska

Chciałam wyrazić swoją opinię na temat Kliniki Malia i pracy doktora Łukasza Ulatowskiego. Mam 55 lat i od pewnego czasu trapił mnie problem związany z obwisłymi i mało estetycznymi ramionami. Zazwyczaj kobiety w moim wieku, nie mają aż takiego problemy z tą częścią ciała, ale ja parę lat temu schudłam a skóra na rękach już nie była na tyle elastyczna, żeby wrócić do odpowiedniego rozmiaru. Nie mogłam nosić żadnych bluzek z krótkim rękawem, co szczególnie latem było bardzo niekomfortowe. Przyjaciółka, która wiedziała o moim problemie poleciła mi Klinikę Malia, bo tam przeszła zabieg korekcji powiek. Z zabiegu była bardzo zadowolona. Także udałam się do tej Kliniki, gdzie trafiłam do dr Łukasza Ulatowskiego. Na początku trochę niepokoju wzbudził we mnie dosyć młody wiek lekarza (zawsze wolałam starszych, z większym doświadczeniem), ale okazało się, że moje obawy są bezpodstawne. Dr Ulatowski ma duże doświadczenie a wiedzę zdobywał pod okiem najlepszych w tej dziedzinie. Najpierw pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, potem obejrzał moje ramiona, opowiedział jak ta operacja będzie wyglądać i jakie blizny po niej pozostaną. Operację przeszłam korzystając z możliwości narkozy, ponieważ wolałam przespać ten czas. Po operacji dochodziłam do siebie niecałe dwa tygodnie. Dzisiaj mam wspaniałe ramiona, nie muszę się już wstydzić „skrzydełek”, które zwisały z moich rąk. Mam co prawda blizny, bo inaczej się nie da, ale są mało widoczne. Bardzo chciałam pochwalić doktora Ulatowskiego, jest bardzo dobrym lekarzem. Polecam z całego serca.

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (5)