Dr Zbigniew Łucki

Dr Zbigniew Łucki

(2 Opinie)·50% poleca
Dodaj opinię
Krasickiego 14, Będzin, Śląskie
Dr Zbigniew Łucki
Dr Zbigniew Łucki
(2 Opinie)·50% poleca

Informacje

Dr Zbigniew Łucki urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej (Uniwersytetu Medycznego) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Ponadto ukończył wiele kursów i szkoleń specjalistycznych min.: I Polski Kurs Chirurgii Estetycznej (Wrocław), New perspectives in scar management (Wiedeń), Adanced Course in Laparoscopic Surgery (Strasburg), Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna (Sosnowiec), Chirurgia piersi – kurs naukowo-szkoleniowy w Nałęczowie, Toksyna botulinowa i preparaty wolumetryczne – techniki zabiegowe dla zaawansowanych (Warszawa), I Polski Kurs Chirurgii Estetycznej (Wrocław), New perspectives in scar management (Wiedeń), Adanced Course in Laparoscopic Surgery (Strasburg), Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna (Sosnowiec), Chirurgia piersi – kurs naukowo-szkoleniowy w Nałęczowie, Toksyna botulinowa i preparaty wolumetryczne – techniki zabiegowe dla zaawansowanych (Warszawa).

Odbyte liczne praktyki oraz staże, zarówno krajowe jak i zagraniczne w znanych ośrodkach medycznych min.: w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, Łodzi i Bydgoszczy, Klinice CMKP w Warszawie, Szpitalu Oparzeniowym i Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śl, Selly Oak and Queen Elizabeth Hospithal w Birmingham.

Specjalizacje

Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, gdzie pełni funkcje ordynatora od 2008r.

Jestem członkiem: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, European Burn Associastion, Towarzystwa Chirurgów Polskich

„Uczestnictwo w wielu zjazdach i seminariach krajowych i zagranicznych daje mi szansę na bezpośrednią wymianę informacji oraz uczenie się od najlepszych. Dążenie do ciągłego doskonalenia się pozwala mi udzielać fachowych i aktualnych informacji moim pacjentom oraz stosować najnowsze techniki medyczne. Co przy tak dynamicznym rozwoju wiedzy medycznej wydaje się być kluczowe, z punktu widzenia efektów leczenia i zadowolenia pacjentów. Ciągle doskonalę swoje kompetencje zgodnie z zasadami sztuki lekarskiej oraz oczekiwaniami pacjentów. Zdrowie i zadowolenie moich pacjentów są moim priorytetem zawodowym."

Lokalizacja

Dr Zbigniew Łucki przyjmuje w InterMed w Będzinie ul. Krasickiego 14 i w placówce Grupa AVIMED w Katowicach, Ul. Gliwicka 159.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (2)

3.0
2 Opinie · 50% poleca
Korekcja uszu

Z pełnym przekonaniem polecam Zbigniewa Łuckiego jako chirurga plastycznego. Wykonał u mnie korekcję uszu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Profesjonalizm, precyzja i troska o pacjenta to cechy, które wyróżniają jego pracę. Wszystko przebiegło be...Czytaj więcej

Korekta nosa

NIE POLECAM ! Pierwsze spotkanie w styczniu usłyszałem przed korekta nosa wszystko będzie tak, jak sobie Pan życzy ustaliliśmy szczegóły i miało to zostać wykonane bez komplikacji. Podsumowując będzie Pan zadowolony jednak musimy zrobić całkowitą...Czytaj więcej

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (4)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.