Dr n. med. Tadeusz Witwicki

Dr n. med. Tadeusz Witwicki Premium

(18 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Przy Bażantarni 8B lok. U3, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 6 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 3711438
Dr n. med. Tadeusz Witwicki Premium
(18 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Tadeusz Witwicki to specjalista chirurgii plastycznej II stopnia i chirurgii ogólnej I stopnia. Zawodowo związany z Warszawą, gdzie prowadzi prywatną praktykę lekarską już od 30 lat.

Specjalista w zakresie chirurgii piersi, w tym rekonstrukcji piersi. Oferuje szeroki wachlarz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, w tym modelowania sylwetki tłuszczem, innowacyjny lifting twarzy i piersi nićmi APTOS.

Jest szkoleniowcem metody SlimLipo 3D, rekonstrukcji piersi oraz technik rewitalizująco-liftingujących APTOS dla lekarzy w Polsce.

Akademię Medyczną w Warszawie ukończył w 1979 roku. Od 1974 do 1980 roku jako wolontariusz brał czynny udział w ostrych dyżurach i asystował do operacji odbywających się na warszawskim Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej kierowanym przez Prof. dr hab. med. Tadeusza Witwickiego. Specjalizację z Chirurgii Ogólnej uzyskał w Szpitalu O. L. K. nr 2 w Warszawie w 1983 r.

Były pracownik, kierowanej przez ówczesnego Konsultanta Krajowego Prof. dr hab. med.Michała Krausa, Kliniki Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie od 1983 roku, a na stanowisku pracownika naukowego od 1986 roku. Od 1996 roku pracownik naukowy Centrum-Instytutu Onkologii w Warszawie w Oddziale Rekonstrukcyjnym ściśle współpracującym z Kliniką Nowotworów Piersi i Kliniką Nowotworów Głowy i Szyi. Adiunkt Kliniki Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej.

Od 2002 roku Konsultant do spraw Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Centralnego Szpitala Klinicznego M.S.W. i A w Warszawie, a w latach 2010-2014 ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej.

Od 1980 roku prowadzi praktykę prywatną początkowo pod kierunkiem dr hab. med. Zofii Witwickiej, specjalistki w zakresie Otorynolaryngologii i Chirurgii Plastycznej. Własna praktyka prywatna od 1990 roku do chwili obecnej.

**********************************************************************************************************************************************************************************************************

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Ogólna
 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Zabiegi:

 • Szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej i ręki oraz laseroterapii estetycznej.

Najbardziej innowacyjne zabiegi:

 • Nowoczesne małoinwazyjne metody liftingu tkanek (Aptos), nowoczesne metody rewitalizacji skóry komórkami regeneracyjnymi z tłuszczu (Lipogems). Nowoczesne techniki obkurczania skóry po liposukcji (SlimLipo 3D lub ArgoPlasma)

Centrum/Lekarz specjalizuje się w:

 • Chirurgia plastyczna piersi, brzucha, twarzy Niechirurgiczny lifting tkanek nićmi Aptos Modelowanie twarzy i ciała tłuszczem Medycyna estetyczna

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Tak

Cena konsultacji:

 • 400

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (18)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Dwa tygodnie temu dr Witwicki wykonał u mnie całkowitą korektę nosa. Już po zdjęciu opatrunku byłam zadowolona z efektu. Nos idealnie dopasowany do mojej twarzy, jest piękny. Jestem bardzo zadowolona z efektu i opieki w Klinice. Polecam z całego serc...Czytaj więcej

Pan Dr. Witwicki wykonał na mnie powiększenie piersi z użyciem implantów. Długo wybierałam lekarza jednakże przemówiła do mnie praktyka doktora w rekonstrukcji piersi po mastektomii. Jestem już ponad 10 lat po operacji, a piersi wyglądają wyjątko...Czytaj więcej

Pełen profesjonalizm, porządnie wykonana operacja, najlepsza i przemiła opieka, skuteczna w działaniu.

Historia ukończona (Powiększanie biustu):
Powiększanie piersi - 375 cc, anatomiczne
Zobacz więcej opinii
Dr n. med. Tadeusz Witwicki udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (13)

Serdecznie polecam doktora Witwickiego!

W przeciągu 10 miesięcy doktor przeprowadził u mnie korektę piersi, liposukcję brzucha, lifting twarzy oraz liposukcję ud i kolan. Zaufanie sprawiło, że poddałam się tylu zabiegom. Po pierwszym wiedziałam, że to nie tylko doktor, to ARTYSTA...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 23/05 Wtorek 24/05 Środa 25/05 Czwartek 26/05 Piątek 27/05

Zdjęcia (98)

Filmy (11)

Dr n. med. Tadeusz Witwicki udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (306)

Usuwanie blizny jaka cena?
Odpowiedź specjalisty · 13 mar 2022

Dzień dobry, Blizn nie da się usunąć - można je skorygować/zmienić ich charakter, zredukować widoczność. Koszt możliwy jest do ustalenia podczas osobistej wizyty. Metody stosowane w naszej klinice - korekcja chirurgicz...

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (3)

Więcej artykułów
Dr n. med. Tadeusz Witwicki udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!