Dr n. med. Artur Śliwiński

(14) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 14.000 zł do 24.000 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center to... (operacja plastyczna brzucha Poznań)

Mandala Beauty Clinic

(10) 100% poleca
Poznań
Cena od: 20.000 zł do 25.000 zł
Mandala Beauty Clinic to klinika chirurgii plastycznej założona w 2010 roku w Poznaniu przez chirurga plastyka dr Samira Ibrahima. Od 2019 roku mieści się w nowej siedzibie na Osiedlu Botanicznym w Poznaniu. Swoim pacjentom oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, flebologii, medycyny estetycznej oraz bariatrii dbając o zachowanie balansu ciała i ducha zgodnie z myślą przewodnią Kliniki... (operacja plastyczna brzucha Poznań)

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

(83) 100% poleca
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 12.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz specjalistą chirurgii ogólnej. Współpracuję z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Poznaniu, jestem również zatrudniona jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala w Polanicy Zdroju. W Poznaniu prowadzę własną specjalistyczna praktykę lekarską, gdzie zajmuję się estetyczną chirurgią plastyczną. Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów... (operacja powłok brzucha Poznań)

dr Krzysztof Biegański

(1) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Wielkopolskie
Cena od: 9.000 zł
Dr Krzysztof Biegański to specjalista chirurgii plastycznej, mogący się pochwalić międzynarodowym doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem dwóch krajowych stowarzyszeń, skupiających chirurgów plastycznych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) i Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC). Przynależy także do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej... (operacja powłok brzucha Poznań)

dr Samir Ibrahim

(4) 100% poleca
Poznań
Cena od: 20.000 zł do 25.000 zł
Lek. med. Samir Ibrahim jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Jest także specjalistą w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń – polskich i międzynarodowych. Należy do: European Society of Hair Restoration Surgery – ESHRS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), International Society of Hair Restoration... (plastyka brzucha Poznań)

Lek. med. Piotr Skupin

(6) 100% poleca
Poznań
Cena od: 12.000 zł
   Dr Piotr Skupin to specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalista chirurgii ogólnej. W Poznaniu prowadzi własną Klinikę Chirurgii Plastycznej i Estetycznej lek. med. Piotra Skupina. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.W naszej Klinice wykonujemy zabiegi chirurgiczne twarzy - litingi, korekcje nosa, korekcje powiek górnych i dolnych, uszu. Ponadto oferujemy... (operacja powłok brzucha Poznań)

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

(7) 100% poleca
Poznań
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski to jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w kraju. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Pacjenci mogą poddać się plastyce okolic twarzy (korekta uszu, powiek, lifting twarzy)... (operacja powłok brzucha Poznań)

dr n. med. Sławomir Stępniewski

(1) 100% poleca
Poznań
Cena od: 9.500 zł do 12.000 zł
Doktor Sławomir Stępniewski jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. W 2002 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskał w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2010 roku. Staż specjalizacyjny odbywał w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy... (operacja plastyczna brzucha Poznań)

dr n. med. Michał Chalcarz

(13) 100% poleca
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Dr n. med. Michał Chalcarz to wybitny specjalista chirurgii ogólnej i estetycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, jest związany z Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, prowadzi także własną Klinikę Chalcarz Clinic w Poznaniu. Jego doświadczenie obejmuje ponad dziesięć lat pracy w zawodzie lekarza. Zakres działań dr n. med. Michała Chalcarza jest bardzo szeroki. Wykonuje operacje plastyki odstających uszu, korekcji powiek... (operacja powłok brzucha Poznań)

Klinika MedKorekta - dr Wiesława Ratajczak

(2) 100% poleca
Poznań
Klinika MedKorekta znajduje się w Poznaniu i jest prowadzona przez cenioną specjalistkę chirurgii plastycznej, lek. med. Wiesławę Ratajczak. Swoim pacjentom oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wśród nich wyróżnić można zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne metody poprawy wyglądu.Klinika MedKorekta to specjalistyczna placówka lek. med. Wiesławy Ratajczak. Oferuje swoim pacjentom nieinwazyjne zabiegi... (operacja plastyczna brzucha Poznań)

Dr Mikołaj Kubasik

(18) 100% poleca
Poznań
Cena od: 12.000 zł
Doktor Mikołaj Kubasik jest specjalistą chirurgii plastycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu w klinice przy ulicy Złotowskiej.Doktor Mikołaj Kubasik wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii piersi (powiększanie piersi implantami i własnym tłuszczem, modelowanie i podnoszenie piersi, zmniejszanie piersi), chirurgii twarzy (korekcja powiek, lifting twarzy, lifting... (operacja plastyczna brzucha Poznań)

dr Agnieszka Kulik Exclusive Beauty Studio

Brak rekomendacji
Poznań
Lek. dent. Agnieszka Kulik specjalizuje się w zabiegach z zakresu ortodoncji, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Jest również certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Należy do dwóch prestiżowych stowarzyszeń: Eurasian Association of Orthodontists – EAO (pol. Euroazjatyckie Stowarzyszenie Ortodontów) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pracuje we własnej klinice stomatologicznej Exclusive Beauty Studio w Poznaniu.Ceniona... (plastyka brzucha Poznań)

SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii

(3) 100% poleca
Poznań
Cena od: 10.000 zł do 15.000 zł
Profesjonalizm i doświadczenie najlepszych lekarzy specjalistów, a także w pełni bezpieczne, najnowsze technologie potwierdzone skutecznością – oto filary, na których opiera się klinika SOLUMED. Doświadczeni eksperci oferują usługi w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej.  Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii znajduje się w Poznaniu.Wiodącą dziedziną medycyny, w której specjalizuje... (operacja powłok brzucha Poznań)

Dr n. med. Tomasz Dydymski

(1) 100% poleca
Poznań
Cena od: 10.000 zł do 15.000 zł
Doktor Tomasz Dydymski jest specjalisą chirurgi ogólnej oraz chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu. Doktor Tomasz Dydymski jest specjalistą chirurgii plastycznej, w trakcie swojej wieloletniej pracy na oddziałach chirurgicznych wykonał szereg zabiegów z chirurgii ogólnej, onkologicznej, mikrochirurgii, chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Wśród zabiegów jakie wykonuje wymienić... (operacja powłok brzucha Poznań)

Dr Joanna Kurmanow

(10) 100% poleca
Poznań
Cena od: 10.000 zł
Jestem chirurgiem plastykiem, absolwowałam Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Posiadam pierwszy stopień specjalizacji chirurgia ogólna, który uzyskałam w Klinice Chirurgii Urazowej i Leczenia Oparzeń w Poznaniu oraz drugi stopień specjalizacji chirurgia plastyczna. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Polskiego Towarzystwa Oparzeń oraz międzynarodowego stowarzyszenia IPRAS. Od 2002... (plastyka brzucha Poznań)

lek. med. Bartłomiej Kuczyński

Brak rekomendacji
Poznań
Lek med. Bartłomiej Kuczyński to niekwestionowany ekspert w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej. Prowadzi swoją Indywidualną Praktykę Lekarską Bartłomiej Kuczyński, której siedziba mieści się w Poznaniu.Jako specjalista chirurgii ogólnej wykonuje zabiegi tzw. dużej chirurgii (leczenie przepukliny, czy też żylaków) oraz tzw. chirurgii małej (między innymi usuwanie znamion naskórnych, tłuszczaków, kaszaków, leczenie wrastających paznokci)... (plastyka brzucha Poznań)

Kliniki Ziemlewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (operacja plastyczna brzucha Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Dr Kurmanow wykonała u mnie operację brzucha ponad 5 lat temu.Konsultacja trwała godzinę! Potem była druga - na moją prośbę i była bezpłatna. Tak samo jak wszystkie wizyty po operacji. Efekt rewelacyjny! Blizna nad wzgórkiem łonowym, niewidoczna w majtkach. Miałam modelowanie talii i wzmocnienie miesni brzucha. Pani doktor wycięła całe rozstępy. Na uwagę zasługuje fakt, że pani doktor współpracuje z panią dietetyk, trenerem i panem od masażu. Wszyscy wykonują wspaniałą pracę! Pani doktor to cudny człowiek i wspaniały fachowiec! Polecam!

Polecam!
Mika123

Pan doktor Śliwiński jest wspaniałym specjalista , jest tez niesamowity jako człowiek , bardzo dbający o pacjenta byłam pod ogromnym wrażeniem po pobycie w klinice , czułam ze byłam w bardzo dobrych rękach . Nie mogę zrozumieć kobiet szukających gdzieś klinik daleko w Polsce , gdzie najlepsza jest na miejscu. Wspomnę tez o personelu jaki dobrał , wspaniali ludzie! Gorąco polecam!

Często zadawane pytania (FAQ)

 • Plastyka brzucha w Poznaniu. Gdzie udać się na zabieg abdominoplastyki w Poznaniu? Poznań to jeden z największych ośrodków miejskich w Polsce. Miasto może się pochwalić nie tylko szeroką ofertą kulturową i bogatą historią, ale także znajduje się w czołówce miast pod względem jakości edukacji i opieki zdrowotnej. W Poznaniu znajdziesz wiele ośrodków chirurgii plastycznej, cieszących się renomą, takich jak Mandala Beauty Clinic czy Chalcarz Clinic.
 • Jacy są najlepsi specjaliści w zakresie plastyki brzucha w Poznaniu? Operacja plastyczna brzucha, profesjonalnie nazywana abdominoplastyką, to jeden z najczęściej wykonywanych w Polsce operacji plastycznych. Jeżeli jesteś z Poznania lub okolic, możesz udać się do cenionych na naszym Estheticon specjalistów chirurgii plastycznej: dr Małgorzata Kuźlan, dr Samir Ibrahim, dr Krzysztof Biegański czy dr Michał Chalcarz.
  1. Gdzie w województwie wielkopolskim mogę wykonać plastykę brzucha? Operację plastyczną brzucha, czy też abdominoplastykę, oferuje kilkunastu chirurgów z Poznania. Kilka ośrodków znajduje się również blisko Poznania: w Kole (Klinika Prestige), w Grodzisku Wielkopolskim (dr Joanna Kurmanow) czy w Gostyniu (dr Izabela Cwojdzińska-Jankowska).

   Ostatnie zapytania

   Chciałabym się dowiedzieć jaka jest cena plastykibrzucha? Odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej i usunięcie blizny około 10 cm i zrostów po operacji wyrostka robaczkowego? · 5 paź 2020

   Chciałabym dowiedzieć się jaka jest orientacyjna cena plastyki brzucha · 1 paź 2020

   Plastyka brzucha · 1 paź 2020

   Jaka cena? · 30 wrz 2020