Lekarze oferujący zabieg Plastyka brzucha w: Poznań

Premium

dr Samir Ibrahim

(3 Opinie)
· 6 Historii
Poznań
Plastyka brzucha od 15.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 5h
Premium

Mandala Beauty Clinic

(8 Opinii)
· 10 Historii
Poznań
Plastyka brzucha od 16.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 7h

dr Krzysztof Biegański

(7 Opinii)
· 5 Historii
Poznań
Plastyka brzucha od 22.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 11h

SOLUMED

(2 Opinie)
Wyrzyska 18, Poznań, Wielkopolskie

Specjaliści w pobliżu Poznań

Specjaliści, oferujący zabieg Medycyny estetycznej w innych miastach w pobliżu Poznań:

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Plastyka brzucha w Poznaniu. Gdzie udać się na zabieg abdominoplastyki w Poznaniu? Poznań to jeden z największych ośrodków miejskich w Polsce. Miasto może się pochwalić nie tylko szeroką ofertą kulturową i bogatą historią, ale także znajduje się w czołówce miast pod względem jakości edukacji i opieki zdrowotnej. W Poznaniu znajdziesz wiele ośrodków chirurgii plastycznej, cieszących się renomą, takich jak Mandala Beauty Clinic czy Chalcarz Clinic.
  • Jacy są najlepsi specjaliści w zakresie plastyki brzucha w Poznaniu? Operacja plastyczna brzucha, profesjonalnie nazywana abdominoplastyką, to jeden z najczęściej wykonywanych w Polsce operacji plastycznych. Jeżeli jesteś z Poznania lub okolic, możesz udać się do cenionych na naszym Estheticon specjalistów chirurgii plastycznej: dr Małgorzata Kuźlan, dr Samir Ibrahim, dr Krzysztof Biegański czy dr Michał Chalcarz.
    1. Gdzie w województwie wielkopolskim mogę wykonać plastykę brzucha? Operację plastyczną brzucha, czy też abdominoplastykę, oferuje kilkunastu chirurgów z Poznania. Kilka ośrodków znajduje się również blisko Poznania: w Kole (Klinika Prestige), w Grodzisku Wielkopolskim (dr Joanna Kurmanow) czy w Gostyniu (dr Izabela Cwojdzińska-Jankowska).