dr Wiesław Bieńkowski

(17) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 13.000 zł do 18.000 zł
Doktor Wiesław Bieńkowski Specjalizacja: Chirurgia Ogólna, Chirurgia Plastyczna i Rekonstrukcyjna Doktor Bieńkowski wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgii estetycznej w szczególności odmładzanie twarzy: facelift klasyczny oraz endoskopowy, osoczowe czynniki wzrostu (PRP), przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling), zabiegi korekcyjne nosa, rekonstrukcja, korekcja i powiększanie piersi także za pomocą tkanki tłuszczowej. Liposukcja (wibracyjna... (operacja powłok brzucha Bydgoszcz)

dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(9) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Kujawsko-pomorskie
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem chirurgii estetycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej.Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający się do profesora... (operacja powłok brzucha Bydgoszcz)

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

(7) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 13.000 zł do 18.000 zł
Bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski to prywatny zakład opieki zdrowotnej, zaprojektowany i wybudowany w 2003 roku jako szpital o profilu zabiegowym spełniający restrykcyjne normy Unii Europejskiej. Personel Centrum Medycznego tworzą doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają najwyższy poziom przeprowadzanych operacji, starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje troskliwą i profesjonalną opiekę w miłej i komfortowej atmosferze. Pacjenci... (operacja powłok brzucha Bydgoszcz)

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

(7) 100% poleca
Poznań
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski to jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w kraju. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Pacjenci mogą poddać się plastyce okolic twarzy (korekta uszu, powiek, lifting twarzy)... (plastyka brzucha Bydgoszcz)

dr n. med. Michał Chalcarz

(9) 100% poleca
Bydgoszcz
Gabinet online: wideokonsultacje
Dr n. med. Michał Chalcarz to wybitny specjalista chirurgii ogólnej i estetycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, jest związany z Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, prowadzi także własny gabinet Chalcarz Clinic w Poznaniu. Jego doświadczenie obejmuje ponad dziesięć lat pracy w zawodzie lekarza. Zakres działań dr n. med. Michała Chalcarza jest bardzo szeroki. Wykonuje operacje plastyki odstających uszu, korekcji powiek... (plastyka brzucha Bydgoszcz)

Prof. Stanislaw Dąbrowiecki

Brak rekomendacji
Bydgoszcz
Cena od: 13.000 zł do 18.000 zł
Profesor Stanisław Dąbrowiecki to jeden z najlepszych specjalistów w zakresie chirurgii brzucha i leczenia otyłości w Polsce. Pacjentów leczy w ramach Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w Bydgoszczy, Warszawie i Poznaniu.Specjalizuje się przede wszystkim w dziedzinie chirurgii plastycznej ściany brzucha. Wykonuje zabiegi i operacje przepuklin oraz leczenia otyłości. W swojej praktyce wykorzystuje szereg dostosowanych do indywidualnych... (operacja powłok brzucha Bydgoszcz)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam mam ogromny problem z brzuchem po dwóch ciazach druga bliźniacza i chlopcy byli duzi 3100 i 3300 brzuch mialam ogromny skóra mi sie rozciagnela bardzo schudłam sama 16 kg ale to wszystko i tak wisiało obrzydliwie i nie ukrywam tak mnie to zezloscilo że przytylo mi się. Nie akceptuje się bo moje starania w odchudzaniu I tak nie przynoszą oczekiwanego rezultatu bo to wszystko wisi jak schudne jak prztyje to pączek. Mazeniwm moim jest pozbyc sie brzucha co dalo by mi motywację i checi do walki. Chciałabym się dowiedziec jaki jeat koszt wykonania liposukcji i usuniecoa nadmiaru skóry. Pozdrawiam serdecznie.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje
Filtry
Z ofertą (0)
Z rekomendacjami (5)