dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(9) 100% poleca
Bydgoszcz
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem chirurgii estetycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający się do... (usuwanie ginekomastii Bydgoszcz)

dr Wiesław Bieńkowski

(17) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 5.000 zł do 15.000 zł
Doktor Wiesław Bieńkowski Specjalizacja: Chirurgia Ogólna, Chirurgia Plastyczna i Rekonstrukcyjna Doktor Bieńkowski wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgii estetycznej w szczególności odmładzanie twarzy: facelift klasyczny oraz endoskopowy, osoczowe czynniki wzrostu (PRP), przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling), zabiegi korekcyjne nosa, rekonstrukcja, korekcja i powiększanie piersi także za pomocą tkanki tłuszczowej. Liposukcja (wibracyjna... (leczenie ginekomastii Bydgoszcz)

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

(7) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 5.000 zł do 15.000 zł
Bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski to prywatny zakład opieki zdrowotnej, zaprojektowany i wybudowany w 2003 roku jako szpital o profilu zabiegowym spełniający restrykcyjne normy Unii Europejskiej. Personel Centrum Medycznego tworzą doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają najwyższy poziom przeprowadzanych operacji, starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje troskliwą i profesjonalną opiekę w miłej i komfortowej atmosferze. Pacjenci... (usuwanie ginekomastii Bydgoszcz)

Bieńkowscy Clinic®

(10) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 4.500 zł do 6.000 zł
Klinika współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosuje jedynie renomowane preparaty estetyczne. Otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora marki Restylane. lekarze pracujący w klinice aktywnie uczestniczą w rozwoju medycyny estetycznej w Polsce. Swoje umiejętności rozwijają praktykując w Polsce i zagranicą oraz odbywając staże w najlepszych ośrodkach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej na świecie, m.in. w klinice dr. Javier’a... (usuwanie ginekomastii Bydgoszcz)

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

(7) 100% poleca
Poznań
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski to jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w kraju. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Pacjenci mogą poddać się plastyce okolic twarzy (korekta uszu, powiek, lifting twarzy)... (leczenie ginekomastii Bydgoszcz)

Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska

(3) 100% poleca
Częstochowa
Cena od: 4.500 zł do 6.000 zł
Bieńkowscy Clinic® to dwie wyjątkowe kliniki medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii prowadzone przez nas w Częstochowie oraz w Bydgoszczy. Pod wspólną marką Esteticmed.pl funkcjonują od 2011 roku, czyli od momentu połączenia Gabinetu Estetyka w Częstochowie i Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy funkcjonujących na rynku od 2002 roku. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w skutecznych metodach odmładzania skóry i małoinwazyjnych... (redukcja męskich piersi Bydgoszcz)

Dr n. med. Marcin Bieńkowski

(13) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 4.500 zł do 8.000 zł
Doktor nauk medycznych Marcin Bieńkowski jest specjalistą chirurgii ogólnej, zajmuje się również medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową. Twórca i założyciel Kliniki w Bydgoszczy oraz współzałożyciel Kliniki w Częstochowie. Wspólnie z żoną doktor Iloną Wnuk-Bieńkowską kieruje i zarządza pracą personelu medycznego obu klinik. Doktor Marcin Bieńkowski specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach odmładzania i biorewitalizacji skóry, kompleksowym... (leczenie ginekomastii Bydgoszcz)

Laser-Med S.A. Laser-Med S.A. Bydgoszcz

Brak rekomendacji
Bydgoszcz
Cena od: 5.000 zł
Centrum Medyczne Laser-Med znajduje się w Bydgoszczy i świadczy kompleksowe usługi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, kosmetologii, a także innowacyjnych technik laserowych. Zostało przygotowane dla wszystkich tych osób, które pragną przez długie lata cieszyć się młodym i atrakcyjnym wyglądem.Laser-Med w Bydgoszczy to miejsce, która posiada wyjątkowo szeroki zakres usług z zakresu medycyny estetycznej i... (leczenie ginekomastii Bydgoszcz)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Od dwóch lat mam guza w lewej piersi który boli. Od jakiegoś czasu zaczęłam zauważać ze lewa pierś mi urosła i bardzo się tego wstydzę. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda zabieg ile kosztuje i ile trwa ponieważ pracuje za granicą.ważne jest na ile musiałbym przylecic.

witam. zdecydowałem się na usunięcie ginekomastii która męczy mnie od ponad 20 lat. jest to ginekomastia tłuszczowo-gruczołowa, trzy etapy ginekomastia, lipo i plastyka. zabieg mam mieć w lutym. moje pytanie po 5 godzinach od wybudzenia bo będzie to znieczulenie ogólne mam jechać do domku. czy to tak zawsze wygląda, nie zrobie problemu sobie i mojej żonie?