Bieńkowscy Clinic®

Bieńkowscy Clinic®

(21 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Cicha 17, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
Opcje płatności w ratach
Bieńkowscy Clinic®
Bieńkowscy Clinic®
(21 Opinii)·100% poleca

Informacje

Bieńkowscy Clinic® to  klinika medycyny estetycznej, laseroterapii, chirurgii i dermatochirurgii z siedzibą w Częstochowie oraz w Bydgoszczy. Pod wspólną marką funkcjonują od 2011 roku, czyli od momentu połączenia Gabinetu Estetyka w Częstochowie i Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy, istniejących na rynku od 2002 roku.

Specjalizacje

Oferta zabiegowa Bieńkowscy Clinic®, obejmuje poza pełnym zakresem małoinwazyjnych i nieinwazyjnych zabiegów odmładzających również kompleksowe leczenie uciążliwych problemów, takich jak różnego rodzaju blizny (pooparzeniowe, potrądzikowe, pourazowe i pooperacyjne), rozstępy oraz wrodzone i nabyte zmiany naczyniowe (naczyniaki, rumień, malformacje, żylaki i popękane naczynka). Specjalnością kliniki są także małoinwazyjne techniki operacyjne z zakresu chirurgii plastycznej (liposukcja, autologiczny przeszczep tkanki tłuszczowej, blefaroplastyka, lip lift, ginekomastia), flebologii, ginekologii estetycznej, dermatochirurgii oraz chirurgii ogólnej.

Zespół

Klinika współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosuje jedynie renomowane preparaty medyczne. Lekarze pracujący w klinice aktywnie uczestniczą w rozwoju medycyny estetycznej w Polsce. Swoje umiejętności rozwijają praktykując w Polsce i za granicą oraz odbywając staże w najlepszych ośrodkach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej na świecie, m.in. w klinice dr. Javiera Beuta na Majorce czy dr. Romulo Mene w Brazylii.

Wiedza medyczna zdobyta przez specjalistów w dziedzinie chorób wewnętrznych i chirurgii doskonale się uzupełnia, zapewniając wszechstronność i multidyscyplinarność w podejściu do problemów pacjentów. Lekarze kilka razy w roku uczestniczą w międzynarodowych i krajowych kongresach, workshopach i sympozjach poświęconych medycynie estetycznej, laseroterapii i chirurgii plastycznej. Nasi specjaliści także należą do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych Medycynie Estetycznej i Anti-Aging, takich jak: Polskie Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim (PSME), Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE), Polskie Towarzystwo Mezoterapii (PTMe), Światowe Towarzystwo Medycyny Anti Aging (WOSAAM) i Europejskie Towarzystwo Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD).

Do zespołu specjalistów Bieńkowscy Clinic® należą:

dr Ilona Wnuk-Bieńkowska, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Jest współtwórczynią Kliniki w Częstochowie. Wspólnie z doktorem Marcinem Bieńkowskim zarządza i kieruje pracą personelu medycznego klinik. Doktor Ilona Wnuk- Bieńkowska specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach zwalczania cellulitu, odmładzania i biorewitalizacji skóry, modelowaniu sylwetki oraz leczeniu zmian naczyniowych, rozstępów i blizn. Należy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych medycynie estetycznej, chirurgii oraz anti-aging.

dr n. med. Marcin Bieńkowski, specjalista chirurgii

Twórca i założyciel kliniki w Bydgoszczy oraz współzałożyciel kliniki w Częstochowie. Wspólnie z doktor Iloną Wnuk-Bieńkowską zarządza i kieruje pracą personelu medycznego w klinikach. Dr n. med. Marcin Bieńkowski specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach odmładzania i biorewitalizacji skóry, kompleksowym leczeniu wszelkich zmian naczyniowych, rozstępów, blizn i modelowaniu sylwetki, wykonuje blefaroplastykę, lip lift, autologiczne przeszczepy tkanki tłuszczowej. Prowadzi szkolenia i wykłady na międzynarodowych kongresach, m.in. w Rzymie, Paryżu i Monte Carlo, gdzie dzieli się doświadczeniem i zaawansowanymi autorskimi technikami zabiegowymi. Należy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych medycynie estetycznej, chirurgii oraz medycynie anti-aging.

dr n. med. Jacek Skórczewski, specjalista ginekologii i położnictwa 

Jest ekspertem w dziedzinie korekcji zmian poporodowych, wrodzonych i nabytych zaburzeń anatomicznych oraz asymetrii i przerostu kobiecych zewnętrznych narządów płciowych. Doktor Skórczewski wykonuje pełen zakres zabiegów ginekologii estetycznej oraz chirurgii intymnej, w tym m. in. leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Do zabiegów ginekologicznych wykonywanych w klinice należą zarówno procedury chirurgii plastycznej i radiochirurgii zewnętrznych narządów płciowych – tzw. chirurgii intymnej, jak i procedury laserowe, które pozwalają na bezpieczną i skuteczną rewitalizację i regenerację śluzówki i obkurczenie błony mięśniowej pochwy, zarówno w zakresie zmian poporodowych, jak i związanych ze starzeniem się i wiotczeniem kobiecych narządów.

dr Bartosz Pułtorak, specjalista chirurgii ogólnej

Ukończył w 2007 roku wydział lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się chirurgią ogólną i małoinwazyjną. Od ponad 10 lat wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii. Oprócz tego przeprowadza badania diagnostyczne USG Doppler oraz zajmuje się leczeniem naczyń żylnych. Należy do towarzystw zrzeszających chirurgów i flebologów. Swoją wiedzę rozwija i udoskonala biorąc udział w licznych konferencjach i sympozjach w kraju i za granicą.

dr Grzegorz Gradzewicz, specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Wydziału Lekarskiego z siedzibą w Bydgoszczy – Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, zajmuje się laserowym leczeniem blizn, teleangiektazji oraz innych zmian naczyniowych i usuwaniem tatuaży. Przeprowadza zabiegi z zakresu dermatochirurgii, medycyny przeciwstarzeniowej i naprawczej oraz zabiegi chirurgiczne, takie jak liposukcja i przeszczep własnej tkanki tłuszczowej (lipofilling). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w krajowych oraz zagranicznych szkoleniach i kursach.

dr Andrzej Koczorowski, specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Swoje kwalifikacje oraz umiejętności zdobył pracując w oddziałach chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyń. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach, kongresach, pogłębiając doświadczenia zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i chirurgii ogólnej oraz plastycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu leczenia tarczycy EchoLaser, flebologii, chirurgii plastycznej oraz ogólnej. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich.

dr Maciej Grzelak, lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej 

W naszej klinice zajmuje się terapią łysienia oraz chirurgią odtwórczą włosów (zabieg z użyciem metody FUE). 

dr Kinga Bielik, lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii. 

Specjalizuje się ocenie zmian skórnych, problemach dermatologicznych, a także zajmuje się leczeniem trądziku, trądzik różowaty oraz chorób owłosionej skóry głowy.

Wszystkie wykonywane u nas zabiegi oparte są na podstawach medycznych i badaniach naukowych, nie ulegamy chwilowym trendom i modom przy wyborze i wprowadzaniu nowych zabiegów. Wypracowaliśmy również własne, sprawdzone i unikalne terapie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Naszym celem jest osiągnięcie długotrwałych rezultatów przy zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa i komfortu pacjentom.

Dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania naszych pacjentów i zapewnić im usługi na najwyższym poziomie pod okiem najlepszych specjalistów.

Lokalizacja

Od listopada 2012 roku Klinika Bieńkowscy w Bydgoszczy posiada nową siedzibę. Nowoczesna aparatura, luksusowe, przyjazne wnętrza oraz najwyższej jakości usługi medyczne przeprowadzane przez wykwalifikowany zespół ekspertów to wyznaczniki jakości naszej kliniki. Komfort w klinice zapewnia sześć gabinetów zabiegowych, sala operacyjna oraz VIP room.

Wizytę można umówić, potwierdzić, jak i odwołać telefonicznie, mailowo oraz poprzez wiadomość sms. Umawiając się na konsultację, warto zarezerwować czas na zabieg w tym samym dniu, ponieważ większość procedur jest nieinwazyjna i można je wykonać bezpośrednio po konsultacji z lekarzem lub asystentem.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Doświadczenie:

  • 22 lat

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • Przelew

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Flebologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (21)

4.9
21 Opinii · 100% poleca
Powiększenie penisa

Chcialbym podziękować I zarówno polecić klinikę i zabieg dla mężczyzn. Wszystko zostało zorganizowane w bardzo profesjonalny sposób. Wspaniała komunikatywność I bardzo szczegółowa rozmowa przed zabiegiem. Dodam tylko dla chcących poddać się zabiegowi...Czytaj więcej

Moja mama 89 lat miała zabieg laserowego usunięcia rzęs z powieki dolnej. Powieka się zapadała i rzęsy raniły mamę w oko. Bardzo cierpiała. Na szczęście trafiliśmy na dr Bieńkowskiego, który fachowo usunął rzęsy. Trzeba podkreślić wspaniałe podejście...Czytaj więcej

Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Czekamy na kontakt w wyznaczonym terminie z nadzieją że jeden zabieg wystarczy aby ulżyć mamie i ułatwić jej funkcjonowanie.

Serdecznie pozdrawiam
Marcin Bieńkowski

Blefaroplastyka

Pragnę zarekomendować zabieg blepharoplastyki powiek górnych wraz z usunięciem przepuklin tłuszczowych w wykonaniu doktora Marcina Bieńkowskiego, z którego jestem bardzo zadowolona. Zabieg był wykonany 18 02.2021. W czasie tej operacji nie czułam na...Czytaj więcej

Dzień dobry,

Pani Grażyno bardzo dziękuję za pozytywną opinię.
Bardzo mnie cieszy, że zabieg spełnił Pani oczekiwania, pozytywnie wpłynął na Pani samopoczucie i codzienny komfort życia.

Serdecznie pozdrawiam,
dr Marcin Bieńkowski
Bieńkowscy Clinic

Witam! Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że moja opinia jest wywnioskowana z oceny z kilku klinik, w których miałem przyjemność odwiedzić i Bieńkowscy Clinic zaoferowali mi najlepsze porady, najlepszą, bardzo miłą i profesjonalną obsługę, dzięki której...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (15)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (108)

Filmy (9)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (266)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (3)

Więcej artykułów
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.