Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
 • 857 odpowiedzi
 • 7 Lubię to

Bieńkowscy Clinic®

 • 100% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi

Kontakt z nami

Rekomendacje (26)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Bieńkowscy Clinic®? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Bieńkowscy Clinic®

Wszystkie rekomendacje

Profil - Bieńkowscy Clinic®

Motto:

,,COFNIJ CZAS...BEZPIECZNIE"

O nas

Bieńkowscy Clinic® to  dwie kliniki medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii prowadzone przez nas w Częstochowie oraz w Bydgoszczy. Pod wspólną marką funkcjonują od 2011 roku, czyli od momentu połączenia Gabinetu Estetyka w Częstochowie i Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy, istniejących na rynku od 2002 roku.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Oferta zabiegowa Bieńkowscy Clinic®, obejmuje poza pełnym zakresem małoinwazyjnych i nieinwazyjnych zabiegów odmładzających również kompleksowe leczenie uciążliwych problemów, takich jak różnego rodzaju blizny (pooparzeniowe, potrądzikowe, pourazowe i pooperacyjne), rozstępy oraz wrodzone i nabyte zmiany naczyniowe (naczyniaki, rumień, malformacje, żylaki i popękane naczynka). Specjalnością kliniki są także małoinwazyjne techniki operacyjne z zakresu medycyny regeneracyjnej, wykorzystujące czynniki wzrostu, komórki macierzyste, przeszczep własnej tkanki tłuszczowej oraz inne zabiegi chirurgiczne, ortopedyczne oraz ginekologii estetycznej.

Do zespołu specjalistów Bieńkowscy Clinic® należą:

- Doktor Ilona Wnuk-Bieńkowska, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Jest współtwórczynią Kliniki w Częstochowie. Wspólnie z doktorem Marcinem Bieńkowskim zarządza i kieruje pracą personelu medycznego klinik. Doktor Ilona Wnuk- Bieńkowska specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach zwalczaniu cellulitu, odmładzania i biorewitalizacji skóry, modelowaniu sylwetki oraz leczeniu zmian naczyniowych, rozstępów i blizn. Należy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych medycynie estetycznej, chirurgii oraz anti-aging.

- Doktor nauk medycznych Marcin Bieńkowski, specjalista chirurgii. Twórca i założyciel kliniki w Bydgoszczy oraz współzałożyciel kliniki w Częstochowie. Wspólnie z doktor Iloną Wnuk-Bieńkowską zarządza i kieruje pracą personelu medycznego w klinikach. Dr n.med. Marcin Bieńkowski specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach odmładzania i biorewitalizacji skóry, kompleksowym leczeniu wszelkich zmian naczyniowych, rozstępów, blizn i modelowaniu sylwetki. Prowadzi szkolenia i wykłady na międzynarodowych kongresach, m.in. w Rzymie, Paryżu i Monte Carlo, gdzie dzieli się doświadczeniem i zaawansowanymi autorskimi technikami zabiegowymi. Należy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych medycynie estetycznej, chirurgii oraz medycynie anti-aging.

- Doktor nauk medycznych Jacek Skórczewski, specjalista ginekologii i położnictwa. Jest ekspertem w dziedzinie korekcji zmian poporodowych, wrodzonych i nabytych zaburzeń anatomicznych oraz asymetrii i przerostu kobiecych zewnętrznych narządów płciowych. Doktor Skórczewski wykonuje pełen zakres zabiegów ginekologii estetycznej oraz chirurgii intymnej, w tym m. in. leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Do zabiegów ginekologicznych wykonywanych w klinice należą zarówno procedury chirurgii plastycznej i radiochirurgii (urządzenie Pelleve®) zewnętrznych narządów płciowych - tzw. chirurgii intymnej, jak i procedury laserowe (laser MonaLisa Touch®), które pozwalają na bezpieczną i skuteczną rewitalizację i regenerację śluzówki i obkurczenie błony mięśniowej pochwy, zarówno w zakresie zmian poporodowych, jak i związanych ze starzeniem się i wiotczeniem tego narządu.

- Doktor nauk medycznych Michał Klag, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Doktor Michał Klag w klinice prowadzi pracownię dermatoskopową, która wyposażona jest w sprzęt cyfrowy najnowszej generacji pracujący w rozdzielczości HD. Zajmuje się oceną zmian skórnych z wykorzystaniem videodermatoskopu oraz profilaktyką i leczeniem nowotworów i łagodnych guzków skóry. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatoonkologii, dermatochirurgii oraz zabiegi laserowe z oferty kliniki.

- Doktor Bartosz Pułtorak, specjalista chirurgii ogólnej. Ukończył w 2007 roku wydział lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się chirurgią ogólną i małoinwazyjną. Od ponad 10 lat wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii. Oprócz tego przeprowadza badania diagnostyczne USG Doppler oraz zajmuje się leczeniem naczyń żylnych. Należy do towarzystw zrzeszających chirurgów i flebologów. Swoją wiedzę rozwija i udoskonala biorąc udział w licznych konferencjach i sympozjach w kraju i za granicą.

- Doktor Grzegorz Gradzewicz, absolwent Wydziału Lekarskiego bydgoskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, zajmuje się laserowym leczeniem blizn, teleangiektazji oraz innych zmian naczyniowych i usuwaniem tatuaży. Przeprowadza zabiegi z zakresu dermatochirurgii, medycyny przeciwstarzeniowej i naprawczej oraz zabiegi chirurgiczne, takie jak liposukcja i przeszczep własnej tkanki tłuszczowej (lipofilling). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w krajowych oraz zagranicznych szkoleniach i kursach.

- Doktor Łukasz Michalski, lekarz rezydent ortopeda. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego bydgoskiego Collegium Medicum, które ukończył w 2014 roku. W 2015 roku odbył 6 miesięczne szkolenie specjalizacyjne w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej – Diagnostyka Obrazowa Układu Narządu Ruchu, a rok później szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii. W Bieńkowscy Clinic® wykonuje zabiegi takie jak: zabiegi małoinwazyjne w obrębie narządu ruchu, USG narządu ruchu, nowoczesne metody leczenia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP) oraz komórek macierzystych (MSC)  w schorzeniach układu mięśniowo-szkieletowego. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii (ESSKA), Polskiego Towarzystwa Artroskopowego (PTArtro), oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii (PTOiTr). Pełnił funkcję lekarza Reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Lekkiej Atletyce (Bydgoszcz 2016). Uczestniczył w międzynarodowym projekcie badawczym, dotyczącym zastosowania kwasu hialuronowego w chorobie zwyrodnieniowej stawów kolanowych. Regularnie poszerza swoją wiedzę na kursach i konferencjach  organizowanych przez wiodące ośrodki ortopedyczne w Polsce i zagranicą.

- Doktor Dawid Szwedowski, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (który ukończył w 2012 roku). Stypendysta OASI Bioresearch w Mediolanie, gdzie poznawał metody wykorzystania w ortopedii komórek mezenchymalnych pod okiem profesora Alberto Gobbiego, który jest jednym z pionierów tej dziedziny. Jest współautorem publikacji na temat terapii komórkami macierzystymi, pomagał również w redagowaniu książki wydanej przez  międzynarodowe towarzystwo chirurgów kolana i medycyny sportowej ISAKOS pt. "Bio-Orthopedics". Jest również autorem publikacji naukowych z zakresu ortopedii i traumatologii w czasopismach zagranicznych i krajowych. Otrzymał w 2014 roku nagrodę Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego za najczęściej cytowany artykuł. Jest badaczem w badaniu klinicznym dotyczącym leczenia zmian zwyrodnieniowych stawów kolanowych przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego. Należy do Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, a od roku 2017 pełni funkcję sekretarza w kujawsko-pomorskim oddziale Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

- Doktor Barbara Gross - jest absolwentką akademii Medycznej w Gdańsku. Staż specjalizacyjny odbyła w bydgoskim Szpitalu Uniwersyteckim im. Jurasza. Jest lekarką z wieloletnim doświadczeniem w szpitalnych oddziałach anestezjologii i intensywnej terapii. W Bieńkowscy Clinic wykonuje analgosedacje oraz znieczulenia ogólne  do zabiegów, a także przeprowadza konsultacje anestezjologiczne, na których kwalifikuje pacjentów do znieczulenia.

- Doktor Krzysztof Dąbrowski - jest specjalistą ginekologii i położnictwa oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i ultrasonografistą. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Politechniki Śląskiej oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej GWSH. Już podczas studiów zaangażowany był praktycznie i naukowo w tematykę ginekologii oraz położnictwa. Swoją karierę zawodową zaczynał na Klinicznym Oddziale Położnictwa i Ginekologii w Rudzie Śląskiej, gdzie zdobywał doświadczenie niezbędne do opieki nad pacjentkami w ciąży wysokiego ryzyka oraz uczył się od najlepszych specjalistów z zakresu perinatologii. Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń kobiecych oraz prowadzeniem ciąży. Wykonuje zabiegi i operacje ginekologiczne. Doktor Krzysztof Dąbrowski zajmuje się także uroginekologią, ginekologią plastyczną oraz estetyczną, a także medycyną estetyczną. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą. Ponadto jest szkoleniowcem i ekspertem firmy ITP S.A. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu labioplastyki oraz wykorzystania laserów w ginekologii i medycynie estetycznej.


- mgr Dagmara Kubat-Stefaniak - specjalistka ds. żywienia. Od początku swojej drogi zawodowej zajmuje się poprawą komfortu życia pacjentów, pracuje w koncernie międzynarodowym na stanowisku Medical Therapeutical Area Advisor. Związana jest również z dietetyką kliniczną na katowickim UM. Stale poszerza swoją wiedzę na konferencjach i seminariach poświęconych medycynie naturalnej i funkcjonalnej. Wybiera holistyczne podejście do pacjenta jako idealne wsparcie prawidłowego funkcjonowania organizmu i leczenia wielu chorób. Obszary, w których szczególnie się specjalizuje to: choroby metaboliczne, choroby autoimmunizacyjne, problemy trawienne, sposób żywienia opóźniający proces starzenia, wsparcie żywieniowe w leczeniu: nerwic lękowych, niepłodności, zmian trądzikowych, problemu wypadania włosów, redukcji wagi i dietoterapii młodzieży i dzieci.

Filozofia zawodowa

Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi oparte są na podstawach medycznych i badaniach naukowych, natomiast nigdy nie ulegamy chwilowym trendom i modom przy wyborze i wprowadzaniu nowych zabiegów. Wypracowaliśmy również własne, sprawdzone i unikalne terapie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Naszym celem jest osiągnięcie długotrwałych rezultatów przy zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa i komfortu pacjentom.

Nasza klinika

Od 2002 roku ściśle współpracujemy z jednym z najlepszych prywatnych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce – kierowanym przez doktora Wiesława Bieńkowskiego w Bydgoszczy. Korzystając z wzajemnych doświadczeń pełnoprofilowych klinik możemy zapewnić Państwu bardzo szeroką ofertę na rynku medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Dokładamy wszelkich starań by spełnić oczekiwania naszych Pacjentów i zapewnić im usługi na najwyższym poziomie pod okiem najlepszych specjalistów.

Od listopada 2012 roku Klinika Bieńkowscy w Bydgoszczy posiada nową siedzibę. Nowoczesna aparatura, luksusowe, przyjazne wnętrza oraz najwyższej jakości usługi medyczne przeprowadzane przez wykwalifikowany zespół ekspertów to wyznaczniki jakościnaszej kliniki. Komfort w klinice zapewnia sześć gabinetów zabiegowych, pracownia dermatoskopowa, sala operacyjna oraz VIP room.

 NOWOŚCI W BIEŃKOWSCY CLINIC®:

 • LASER CUTERA Excel V+  - nowoczesny oraz bardzo skuteczny laser naczyniowy wysokiej klasy. Umożliwia terapię wszystkich schorzeń o podłożu naczyniowym, a oprócz tego blizn i zmian barwnikowych skóry.
 • Laser Genesis V - wykorzystywany do terapii objawów starzenia się skóry, fotouszkodzeń oraz redukcji rumienia bez okresu rekonwalescencji.
 • ONDA® MIKROFALE COOLWAVES™ - terapia miejscowej otyłości, cellulitu i wiotkości skóry.
 • HIFU ULTRAVERA® - rewitalizacja okolic intymnych kobiety.
 • SMART GRAFT® - rewolucyjna metoda przeszczepu włosów.
 • REGENERA ACTIVA - komórki macierzyste stosowane m.in. w leczeniu łysienia i wypadania włosów.
 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE HD - Arthrex® ACP (Autologous Conditioned Plasma) – nowa forma zabiegu osoczem bogatopłytkowym PRP najwyższej jakości.
 • UNIVERSKIN® - francuska marka naukowo opracowanych, spersonalizowanych dermatologicznych preparatów do leczenia i pielęgnacji skóry
 • CUTERA ENLIGHTEN® TRIPLEX - wszechstronny medyczny system laserowy amerykańskiej firmy CUTERA®. Możliwości lasera zapewniają szerokie spektrum zastosowań w terapii: przebarwień, melasmy, fotostarzenia, rozstępów, blizn, wiotkości oraz usuwania tatuaży
 • Dr.CYJ HAIR FILLER - peptydowa terapia włosów i skóry. Powstrzymuje wypadanie i utratę włosów oraz przyspiesza ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych
 • NITHYA® - ATELOKOLAGEN - odmładzająca terapia kolagenowa, która doprowadza do intensywnej stymulacji fibroblastów skóry pacjenta i powstawania cząsteczek prokolagenu, a w następstwie tego, endogennego kolagenu typu III.
 • ATTIVA ® - metoda aplikacji fal radiowych RF - podskórnie, bezpośrednio do miejsca, gdzie występuje problem
 • SCIZER ® - technologia skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU). System stworzony do zwalczania miejscowej otyłości, większych depozytów tkanki tłuszczowej oraz zaawansowanego cellulitu
 • ACCENT PRIME - system medyczny do nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry twarzy i ciała.
 • NICI SPRING THREAD - niewchłanialne, silikonowe nici do niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała.
 • ULTRAFORMER III - nieinwazyjny lifting twarzy i ciała wykorzystujący technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound)
 • CELLULAZE - małoiwazyjny zabieg laserowy do leczenia cellulitu.
 • Plasma Complex i fibryna komórkowa oraz strukturalna - naturalna biostymulacja tkanek w procesach regenerujących oraz odmładzających 
 • VENUS LEGACY™ - medyczny system multipolarnej radiofrekwencji (RF) do nieinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała.
 • VAGINAL NARROWER - lifting krocza za pomocą nici.
 • N.I.L.- redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji infradźwiękowej.
 • TriWings LED System - wszechstronne urządzenie terapeutyczne z diodami LED, stosowane w terapii teleangiektazji, rozstępów a także trądziku, łuszczycy czy bielactwa. Zapobiega starzeniu się skóry i odmładza, stymuluje wzrost włosów i proces gojenia ran.
 • CUTERA EXCEL V - technologia laserowa wykorzystywana w leczeniu rozszerzonych naczyń krwionośnych twarzy i ciała, naczyniaków i zaczerwienienia skóry
 • LIPOFILLING - przeszczep własnej tkanki tłuszczowej
 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP - biorewitalizacja skóry za pomocą komórek macierzystych
 • MONALISA TOUCH® - laser stworzony z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej oraz estetycznych zabiegów rekonstrukcyjnych
 • PELLEVE® - medyczna, nieinwazyjna metoda liftingu wykorzystująca fale radiowe wysokiej częstotliwości z możliwością wykonania procedur na dotychczas nieosiągalnych okolicach: oczu włącznie z powiekami, ust i okolicach intymnych.
 • ENDERMOLAB® - naturalna metoda mechanicznej stymulacji komórek skóry, której celem jest działanie przeciwstarzeniowe oraz redukujące tkankę tłuszczową, cellulit, obrzęki i ból.
 • VECTUS™ - system laserowy przeznaczony do trwałego usuwania owłosienia.
 • INTRACEUTICALS - metoda nieinwazyjnego odmładzania i nawilżania skóry.
 • MED CONTOUR MEDICAL – ultradźwiękowa kawitacja w walce z miejscową otyłością i cellulitem

Konsultacje

Wizytę zarówno umówić, potwierdzić, jak i odwołać można telefonicznie, mailowo oraz poprzez wiadomość sms. Można także skorzystać z portalu społecznościowego Facebook oraz Estheticon. Umawiając się na konsultację, warto też zarezerwować czas na zabieg tego samego dnia, gdyż większość z zabiegów jest nieinwazyjna i można je wykonać bezpośrednio po konsultacji

Ciekawe informacje

Chcąc rozwijać nasze umiejętności, odbywamy staże w ośrodkach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na całym świecie, m.in. w klinice dr Javiera Beuta na Majorce, dr Romulo Mene w Brazylii czy w Akademikliniken w Sztokholmie, największej prywatnej klinice chirurgii plastycznej w Europie. Uczestniczyliśmy również w wielu kursach, m. in. Masterclass firmy QMED® w Uppsala w Szwecji.

Klinika współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosuje jedynie renomowane preparaty estetyczne. Otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora marki Restylane. lekarze pracujący w klinice aktywnie uczestniczą w rozwoju medycyny estetycznej w Polsce. Swoje umiejętności rozwijają praktykując w Polsce i zagranicą oraz odbywając staże w najlepszych ośrodkach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej na świecie, m.in. w klinice dr. Javier’a Beut’a na Majorce, dr. Romulo Mene w Brazylii, czy w Akademikliniken w Sztokholmie - największej prywatnej klinice chirurgii plastycznej w Europie oraz m.in. na kursach Masterclass firmy QMED® w Uppsala w Szwecji. Wiedza medyczna zdobyta przez specjalistów w dziedzinie chorób wewnętrznych i chirurgii doskonale się uzupełnia zapewniając wszechstronność i multidyscyplinarność w podejściu do problemów pacjentów. Lekarze kilka razy w roku uczestniczą w międzynarodowych i krajowych kongresach, workshopach i sympozjach poświęconych medycynie estetycznej, laseroterapii i chirurgii plastycznej m.in. Polanicy Zdroju, Warszawie, Berlinie, Wiedniu, Paryżu, Rzymie, Monte Carlo, Dubaju, Singapurze, Majorce, Rio de Janeiro i innych. Rozwój  kliniki wsparty został również funduszami Unii Europejskiej. Lekarze należą do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych Medycynie Estetycznej i Anti-Aging, takich jak:

 • Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim (PSME),
 • Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE),
 • Polskiego Towarzystwo Mezoterapii (PTMe),
 • Światowego Towarzystwa Medycyny Anti Aging (WOSAAM),
 • Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD)

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu Zapraszamy do Bieńkowscy... Z 700 zł Do 10 000 zł Tak
Anti aging - medycyna przeciwstarzeniowa Z 350 zł Tak
Augmentacja (powiększenie) punktu G Z 2 500 zł Tak
BOTOX® Z 300 zł Do 1 700 zł Tak
Dermabrazja Z 400 zł Tak
Dermatoskopia z cyfrową archiwizacją obrazu Cena uzależniona od ilości... Z 250 zł Do 500 zł Tak
Dr CYJ Hair Filler – to innowacyjna peptydowa terapia włosów i skóry pakiet 4 zabiegów 2400 +... Z 650 zł Tak
Fibryna komórkowa i strukturalna Z 800 zł Do 1 000 zł
Fototerapia LED Z 150 zł Tak
Ginekomastia Cena zależy od wielkości,... Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
IPL zabiegi intensywnym światłem pulsacyjnym Fotoodmładzanie,... Z 400 zł Do 3 900 zł
   Fotoepilacja (IPL) Z 49 zł Tak
Korekcja blizn Cena zabiegu uzależniona... Z 100 zł Do 2 000 zł Tak
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) Z 3 000 zł Do 4 920 zł Tak
   Plastyka powiek dolnych Z 3 500 zł Do 4 920 zł
   Plastyka powiek górnych Z 3 000 zł Do 4 920 zł
Korekta nosa kwasem hialuronowym Z 990 zł Do 1 353 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex MLA (głębokie odmłodzenie, wiotkość, blizny, rozstępy) Cena zależy od wielkości,... Z 1 250 zł Do 6 500 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex PICO + NANO technologia (tatuaże, makijaż permanentny) Cena zależy od wielkości,... Z 450 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex Pico Genesis (przebarwienia, fotostarzenie, poszerzone pory) Cena zależy od wielkości,... Z 1 000 zł Do 5 000 zł Tak
Laser Cutera® Genesis V+ (rumień, przebarwienia, fotostarzenie, poszerzone pory) NOWOŚĆ! Cena uzależniona od... Z 800 zł Tak
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) Cena zabiegu Fraxel... Z 700 zł Do 5 600 zł Tak
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia Przykładowe ceny warga... Z 150 zł Do 900 zł Tak
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej Z 150 zł Tak
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry Z 400 zł Tak
   Laserowe leczenie trądziku Cena zależy od rodzaju... Z 450 zł Do 3 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie blizn Cena zabiegu uzależniona... Z 200 zł Tak
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Cena zabiegu obliczana... Z 100 zł Do 3 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie tatuażu i pigmentów Cutera® Enlighten TM... Z 450 zł Tak
   Laserowe usuwanie zmian skórnych Cena uzależniona od ilości... Z 250 zł Do 2 000 zł Tak
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej Z 1 250 zł Tak
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu Cena 1 zabiegu 1250 zł... Z 1 250 zł Tak
   Laserowe odmładzanie pochwy Cena 1 zabiegu 1250 zł... Z 1 250 zł Tak
Laserowy peeling węglowy Cena uzależniona od okolicy... Z 400 zł Do 650 zł Tak
Leczenie naczyniaków (haemangioma) Cena zabiegu obliczana jest... Z 300 zł Tak
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) Cena leczenia nadpotliwości... Z 1 600 zł Do 6 000 zł Tak
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Cena zależy od zakresu,... Z 1 600 zł Do 2 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie pocenia się - Smartlipo Leczenie nadpotliwości (pachy) Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
   Likwidacja nadmiernego pocenia stóp Cena leczenia nadpotliwości... Z 1 600 zł Do 2 000 zł Tak
Leczenie wypadania włosów SMART GRAFT®, Regenera... Z 150 zł Tak
   Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Z 500 zł Tak
Leczenie żylaków Laserowe usuwanie żylaków EVLT Z 350 zł Tak
   Skleroterapia żylaków Z 350 zł
   Laserowe usuwanie żylaków EVLT EVLT - wewnątrznaczyniowe,... Z 3 000 zł Do 5 500 zł Tak
Lipoliza iniekcyjna 250zł netto cena za koktajl... Z 250 zł Tak
   Lipoliza iniekcyjna Aqualyx Z 200 zł Tak
Liposukcja - Na zasadzie podciśnienia Z 5 000 zł Do 1 800 zł Tak
Liposukcja - Na zasadzie radiofrekwencji Z 700 zł Do 1 550 zł Tak
   Accent Cena zabiegu uzależniona od... Z 300 zł Do 1 850 zł Tak
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa - CoolLipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa - Smartlipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa SlimLipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja ultradźwiękowa (VASER Lipo®, LipoSelection®) Cena uzależniona od obszaru... Z 6 000 zł Do 14 500 zł Tak
   Liposukcja wibracyjna Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa – laser MPX Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa – Pro Lipo Plus & Skin Tyte Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja tradycyjna Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
Macrolane Cena zależy od wielkości,... Z 2 250 zł Do 13 517 zł Tak
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Zapraszamy do Kliniki... Z 100 zł Do 1 800 zł Tak
Mezoterapia tlenowa Intraceuticals Innowacyjna... Z 500 zł
Nici liftingujące Z 4 000 zł Do 11 070 zł Tak
   Lifting nici PDO Cena jednej nici Z 60 zł Do 100 zł Tak
Nieinwazyjny lifting Zapraszamy do Kliniki... Z 650 zł Do 10 400 zł Tak
   HIFU - nieinwazyjny lifting Cena zależy od wielkości,... Z 1 000 zł
   Ultraformer Cena uzależniona od obszaru... Z 1 000 zł
Onda® mikrofale Coolwaves - terapia cellulitu, wiotkości skóry, modelowanie sylwetki Cena zabiegu uzależniona od... Z 1 200 zł Do 3 500 zł Tak
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka) Odmładzanie i lifting... Z 2 500 zł Do 4 000 zł Tak
   Odmładzanie i lifting krocza za pomocą nici Z 2 500 zł Do 4 000 zł Tak
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
   Wrastający paznokieć Dokładna cena ustalana na... Z 500 zł Tak
Peeling chemiczny Kwas glikolowy 150 ,... Z 150 zł Do 500 zł Tak
Plasma complex Cena uzależniona od ilości... Z 1 500 zł Do 3 900 zł
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) Cena zależy od zakresu,... Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Z 3 500 zł Do 4 500 zł Tak
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder Z 7 500 zł Do 1 600 zł Tak
Powiększanie piersi (Augmentacja)
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) Cena zależy od wielkości,... Z 7 000 zł Do 15 000 zł Tak
Powiększanie ust (Augmentacja) Z 800 zł Tak
   Lip Lift - powiększanie ust Dokładna cena ustalana na... Z 4 000 zł Do 4 920 zł Tak
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Z 800 zł Do 1 500 zł
   Powiększanie ust własnym tłuszczem Cena za 1 okolicę Z 3 000 zł
Przeszczep włosów - transplatacja włosów SMART GRAFT® Z 4 000 zł Tak
Radiofrekwencja (urzadzenie Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Pelleve) Cena 1 zabiegu. Cena jest... Z 250 zł Do 1 850 zł Tak
Regenera Activa - leczenie łysienia androgenowego Z 6 000 zł Tak
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP Cena uzależniona od ilości... Z 400 zł Do 1 000 zł
Ultradźwiękowa bezigłowa liposukcja Cena zabiegu uzależniona od... Z 700 zł Do 12 500 zł Tak
Ultradźwiękowa kawitacja Cena zabiegu uzależniona od... Z 700 zł Do 9 600 zł Tak
Usuwanie cellulitu Cena uzależniona od rodzaju... Z 203 zł Do 12 500 zł Tak
   Redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki VacuShape Z 700 zł Tak
Usuwanie przebarwień i zmian barwnikowych Cena zależy od wielkości,... Z 600 zł
Usuwanie rozstępów Cena zależy od wielkości,... Z 800 zł Tak
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Cena uzależniona od rodzaju... Z 250 zł Do 2 000 zł Tak
   Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych Cena zależy od wielkości,... Z 450 zł Do 650 zł
Wypełnianie warg sromowych Z 1 500 zł Do 2 500 zł Tak
Wypełnianie zmarszczek Cena uzależniona jest od... Z 850 zł Do 1 599 zł Tak
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Zabiegi wypełniające... Z 900 zł Do 1 538 zł Tak
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu Cena uzależniona od okolicy... Z 3 500 zł Do 16 000 zł Tak
   Wolumetria Cena brutto. Cena zależy ... Z 984 zł Do 1 722 zł
   Nici hialuronowe - hydrolift, soft lifting Cena jednej nici Z 60 zł Do 100 zł Tak

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video

Artykuły

Zaffiro w walce z wiotkością skóry
04.10.2011

Zmarszczki i inne niedoskonałości skóry tracącej z wiekiem sprężystość są częstym problemem większości z nas. Dzięki terapii...

Kontakt z nami

Adresy

Adres
ul. Cicha 17
85-650 Bydgoszcz
Polska

Godziny przyjmowania pacjentów
Poniedziałek
09:00 - 19:00 
Wtorek
09:00 - 19:00 
Środa
09:00 - 19:00 
Czwartek
09:00 - 19:00 
Piątek
09:00 - 19:00 
Sobota
09:00 - 17:00