Bieńkowscy Clinic®

Bieńkowscy Clinic®

(20 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Cicha 17, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Bieńkowscy Clinic®
Bieńkowscy Clinic®
(20 Opinii)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Bieńkowscy Clinic® to  klinika medycyny estetycznej, laseroterapii, chirurgii i dermatochirurgii z siedzibą w Częstochowie oraz w Bydgoszczy. Pod wspólną marką funkcjonują od 2011 roku, czyli od momentu połączenia Gabinetu Estetyka w Częstochowie i Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy, istniejących na rynku od 2002 roku.

Specjalizacje

Oferta zabiegowa Bieńkowscy Clinic®, obejmuje poza pełnym zakresem małoinwazyjnych i nieinwazyjnych zabiegów odmładzających również kompleksowe leczenie uciążliwych problemów, takich jak różnego rodzaju blizny (pooparzeniowe, potrądzikowe, pourazowe i pooperacyjne), rozstępy oraz wrodzone i nabyte zmiany naczyniowe (naczyniaki, rumień, malformacje, żylaki i popękane naczynka). Specjalnością kliniki są także małoinwazyjne techniki operacyjne z zakresu chirurgii plastycznej (liposukcja, autologiczny przeszczep tkanki tłuszczowej, blefaroplastyka, lip lift, ginekomastia), flebologii, ginekologii estetycznej, dermatochirurgii oraz chirurgii ogólnej.

Zespół

Klinika współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosuje jedynie renomowane preparaty medyczne. Lekarze pracujący w klinice aktywnie uczestniczą w rozwoju medycyny estetycznej w Polsce. Swoje umiejętności rozwijają praktykując w Polsce i za granicą oraz odbywając staże w najlepszych ośrodkach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej na świecie, m.in. w klinice dr. Javiera Beuta na Majorce czy dr. Romulo Mene w Brazylii.

Wiedza medyczna zdobyta przez specjalistów w dziedzinie chorób wewnętrznych i chirurgii doskonale się uzupełnia, zapewniając wszechstronność i multidyscyplinarność w podejściu do problemów pacjentów. Lekarze kilka razy w roku uczestniczą w międzynarodowych i krajowych kongresach, workshopach i sympozjach poświęconych medycynie estetycznej, laseroterapii i chirurgii plastycznej. Nasi specjaliści także należą do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych Medycynie Estetycznej i Anti-Aging, takich jak: Polskie Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim (PSME), Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE), Polskie Towarzystwo Mezoterapii (PTMe), Światowe Towarzystwo Medycyny Anti Aging (WOSAAM) i Europejskie Towarzystwo Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD).

Do zespołu specjalistów Bieńkowscy Clinic® należą:

dr Ilona Wnuk-Bieńkowska, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Jest współtwórczynią Kliniki w Częstochowie. Wspólnie z doktorem Marcinem Bieńkowskim zarządza i kieruje pracą personelu medycznego klinik. Doktor Ilona Wnuk- Bieńkowska specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach zwalczania cellulitu, odmładzania i biorewitalizacji skóry, modelowaniu sylwetki oraz leczeniu zmian naczyniowych, rozstępów i blizn. Należy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych medycynie estetycznej, chirurgii oraz anti-aging.

dr n. med. Marcin Bieńkowski, specjalista chirurgii

Twórca i założyciel kliniki w Bydgoszczy oraz współzałożyciel kliniki w Częstochowie. Wspólnie z doktor Iloną Wnuk-Bieńkowską zarządza i kieruje pracą personelu medycznego w klinikach. Dr n. med. Marcin Bieńkowski specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach odmładzania i biorewitalizacji skóry, kompleksowym leczeniu wszelkich zmian naczyniowych, rozstępów, blizn i modelowaniu sylwetki, wykonuje blefaroplastykę, lip lift, autologiczne przeszczepy tkanki tłuszczowej. Prowadzi szkolenia i wykłady na międzynarodowych kongresach, m.in. w Rzymie, Paryżu i Monte Carlo, gdzie dzieli się doświadczeniem i zaawansowanymi autorskimi technikami zabiegowymi. Należy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych medycynie estetycznej, chirurgii oraz medycynie anti-aging.

dr n. med. Jacek Skórczewski, specjalista ginekologii i położnictwa 

Jest ekspertem w dziedzinie korekcji zmian poporodowych, wrodzonych i nabytych zaburzeń anatomicznych oraz asymetrii i przerostu kobiecych zewnętrznych narządów płciowych. Doktor Skórczewski wykonuje pełen zakres zabiegów ginekologii estetycznej oraz chirurgii intymnej, w tym m. in. leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Do zabiegów ginekologicznych wykonywanych w klinice należą zarówno procedury chirurgii plastycznej i radiochirurgii zewnętrznych narządów płciowych – tzw. chirurgii intymnej, jak i procedury laserowe, które pozwalają na bezpieczną i skuteczną rewitalizację i regenerację śluzówki i obkurczenie błony mięśniowej pochwy, zarówno w zakresie zmian poporodowych, jak i związanych ze starzeniem się i wiotczeniem kobiecych narządów.

dr Bartosz Pułtorak, specjalista chirurgii ogólnej

Ukończył w 2007 roku wydział lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się chirurgią ogólną i małoinwazyjną. Od ponad 10 lat wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii. Oprócz tego przeprowadza badania diagnostyczne USG Doppler oraz zajmuje się leczeniem naczyń żylnych. Należy do towarzystw zrzeszających chirurgów i flebologów. Swoją wiedzę rozwija i udoskonala biorąc udział w licznych konferencjach i sympozjach w kraju i za granicą.

dr Grzegorz Gradzewicz, specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Wydziału Lekarskiego z siedzibą w Bydgoszczy – Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, zajmuje się laserowym leczeniem blizn, teleangiektazji oraz innych zmian naczyniowych i usuwaniem tatuaży. Przeprowadza zabiegi z zakresu dermatochirurgii, medycyny przeciwstarzeniowej i naprawczej oraz zabiegi chirurgiczne, takie jak liposukcja i przeszczep własnej tkanki tłuszczowej (lipofilling). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w krajowych oraz zagranicznych szkoleniach i kursach.

dr Andrzej Koczorowski, specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Swoje kwalifikacje oraz umiejętności zdobył pracując w oddziałach chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyń. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach, kongresach, pogłębiając doświadczenia zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i chirurgii ogólnej oraz plastycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu leczenia tarczycy EchoLaser, flebologii, chirurgii plastycznej oraz ogólnej. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich.

dr Maciej Grzelak, lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej 

W naszej klinice zajmuje się terapią łysienia oraz chirurgią odtwórczą włosów (zabieg z użyciem metody FUE). 

dr Kinga Bielik, lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii. 

Specjalizuje się ocenie zmian skórnych, problemach dermatologicznych, a także zajmuje się leczeniem trądziku, trądzik różowaty oraz chorób owłosionej skóry głowy.

Wszystkie wykonywane u nas zabiegi oparte są na podstawach medycznych i badaniach naukowych, nie ulegamy chwilowym trendom i modom przy wyborze i wprowadzaniu nowych zabiegów. Wypracowaliśmy również własne, sprawdzone i unikalne terapie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Naszym celem jest osiągnięcie długotrwałych rezultatów przy zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa i komfortu pacjentom.

Dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania naszych pacjentów i zapewnić im usługi na najwyższym poziomie pod okiem najlepszych specjalistów.

Lokalizacja

Od listopada 2012 roku Klinika Bieńkowscy w Bydgoszczy posiada nową siedzibę. Nowoczesna aparatura, luksusowe, przyjazne wnętrza oraz najwyższej jakości usługi medyczne przeprowadzane przez wykwalifikowany zespół ekspertów to wyznaczniki jakości naszej kliniki. Komfort w klinice zapewnia sześć gabinetów zabiegowych, sala operacyjna oraz VIP room.

Wizytę można umówić, potwierdzić, jak i odwołać telefonicznie, mailowo oraz poprzez wiadomość sms. Umawiając się na konsultację, warto zarezerwować czas na zabieg w tym samym dniu, ponieważ większość procedur jest nieinwazyjna i można je wykonać bezpośrednio po konsultacji z lekarzem lub asystentem.

Członkostwo:

 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2002

Filozofia zawodowa:

 • COFNIJ CZAS... BEZPIECZNIE!

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • pon-pt 9:00 - 19:00 sob 9:00 - 17:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 150-300 zł

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Opinie (20)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Moja mama 89 lat miała zabieg laserowego usunięcia rzęs z powieki dolnej. Powieka się zapadała i rzęsy raniły mamę w oko. Bardzo cierpiała. Na szczęście trafiliśmy na dr Bieńkowskiego, który fachowo usunął rzęsy. Trzeba podkreślić wspaniałe podejście...Czytaj więcej

Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Czekamy na kontakt w wyznaczonym terminie z nadzieją że jeden zabieg wystarczy aby ulżyć mamie i ułatwić jej funkcjonowanie.

Serdecznie pozdrawiam
Marcin Bieńkowski

Pragnę zarekomendować zabieg blepharoplastyki powiek górnych wraz z usunięciem przepuklin tłuszczowych w wykonaniu doktora Marcina Bieńkowskiego, z którego jestem bardzo zadowolona. Zabieg był wykonany 18 02.2021. W czasie tej operacji nie czułam na...Czytaj więcej

Dzień dobry,

Pani Grażyno bardzo dziękuję za pozytywną opinię.
Bardzo mnie cieszy, że zabieg spełnił Pani oczekiwania, pozytywnie wpłynął na Pani samopoczucie i codzienny komfort życia.

Serdecznie pozdrawiam,
dr Marcin Bieńkowski
Bieńkowscy Clinic

Witam! Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że moja opinia jest wywnioskowana z oceny z kilku klinik, w których miałem przyjemność odwiedzić i Bieńkowscy Clinic zaoferowali mi najlepsze porady, najlepszą, bardzo miłą i profesjonalną obsługę, dzięki której...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Artykuły (2)

Specjaliści z tej kliniki

dr n. med. Marcin Bieńkowski

Dr N. Med. Marcin Bieńkowski

Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska

Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.