• 857 odpowiedzi
 • 7 Lubię to
 • 99% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi

Kontakt z nami

Rekomendacje (34)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Bieńkowscy Clinic®? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Bieńkowscy Clinic®

Robert 23.03.2016
Warto

Witam, Trafiliśmy do kliniki przez przypadek... Koleżanka powiedziała nam o tym, że widziała baner z dziewczynką która ma podobnego naczyniaka na twarzy jak nasza córeczka Victoria. Było to krótko przed tym jak chcieliś... Więcej 

1 Lubię to  
Wszystkie rekomendacje

Profil - Bieńkowscy Clinic®

Motto:

,,COFNIJ CZAS...BEZPIECZNIE"

O nas

Bieńkowscy Clinic® to  dwie kliniki medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii prowadzone przez nas w Częstochowie oraz w Bydgoszczy. Pod wspólną marką Esteticmed.pl funkcjonują od 2011 roku, czyli od momentu połączenia Gabinetu Estetyka w Częstochowie i Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy, istniejących na rynku od 2002 roku.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

Panel zabiegowy Bieńkowscy Clinic®, poza pełnym zakresem mało- i nieinwazyjnych zabiegów odmładzających, obejmuje kompleksowe leczenie uciążliwych i trudnych problemów, takich jak wszelkie blizny (pooparzeniowe, pourazowe, potrądzikowe i pooperacyjne), rozstępy oraz wrodzone i nabyte zmiany naczyniowe (naczyniaki, malformacje, rumień, popękane naczynka i żylaki). Naszą specjalnością, są także małoinwazyjne techniki operacyjne z zakresu medycyny regeneracyjnej, wykorzystujące komórki macierzyste i czynniki wzrostu, przeszczep własnej tkanki tłuszczowej oraz inne zabiegi chirurgiczne i ginekologii estetycznej oraz ortopedii.

Do zespołu ekspertów należą:

- Doktor Ilona Wnuk-Bieńkowska, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Jest współtwórcą Kliniki Esteticmed.pl w Częstochowie. Wspólnie z dr Marcinem Bieńkowskim zarządza i kieruje pracą personelu medycznego Klinik Esteticmed.pl. Doktor Ilona Wnuk- Bieńkowska specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach odmładzania i biorewitalizacji skóry, zwalczaniu cellulitu i modelowaniu sylwetki oraz leczeniu zmian naczyniowych, blizn, rozstępów. Należy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych medycynie estetycznej, chirurgii oraz anti-aging.

- Doktor nauk medycznych Marcin Bieńkowski, specjalista chirurg. Twórca i założyciel Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy oraz współzałożyciel Kliniki Esteticmed.pl w Częstochowie. Wspólnie z dr Iloną Wnuk-Bieńkowską zarządza i kieruje pracą personelu medycznego Klinik Esteticmed.pl. Dr n.med. Marcin Bieńkowski specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach odmładzania i biorewitalizacji skóry, kompleksowym leczeniu wszelkich zmian naczyniowych, blizn, rozstępów i modelowaniu sylwetki. Prowadzi szkolenia i wykłady na międzynarodowych kongresach- m.in. w Rzymie, Paryżu i Monte Carlo, dzieląc się doświadczeniem i zaawansowanymi autorskimi technikami zabiegowymi. Należy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych medycynie estetycznej, chirurgii oraz anti-aging.

- Doktor nauk medycznych Jacek Skórczewski, specjalista ginekolog-położnik. Ekspert w dziedzinie korekcji zmian poporodowych, wrodzonych i nabytych zaburzeń anatomicznych oraz asymetrii i przerostu kobiecych narządów płciowych zewnętrznych. Doktor Michał Klag, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej. Dr Jacek Skórczewski wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii intymnej oraz ginekologii estetycznej, w tym m. in. wysiłkowego nietrzymania moczu. Panel zabiegów ginekologicznych wykonywanych w klinice Esteticmed.pl obejmuje zarówno procedury chirurgii plastycznej i radiochirurgii (Pelleve®) zewnętrznych narządów płciowych - tzw. chirurgii intymnej, jak i procedury laserowe, m. in. MonaLisa Touch® Esteticmed.pl Bydgoszcz, pozwalające na bezpieczną i skuteczną regenerację i rewitalizację śluzówki i obkurczenie błony mięśniowej pochwy, zarówno w zakresie zmian poporodowych, jak i związanych ze starzeniem się i wiotczeniem tego narządu.

- Doktor Michał Klag, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej. Doktor Michał Klag w klinice Esteticmed.pl prowadzi pracownię dermatoskopową, wyposażoną w najnowszej generacji cyfrowy sprzęt pracujący w rozdzielczości HD. Zajmuje się oceną zmian skórnych z wykorzystaniem videodermatoskopu - profilaktyką i leczeniem nowotworów i łagodnych guzków skóry. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii, dermatoonkologii oraz zabiegi laserowe z oferty zabiegowej kliniki.

- Doktor Bartosz Pułtorak, specjalista chirurgii ogólnej. W 2007 roku kończył wydział lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktor Bartosz Pułtorak zajmuje się chirurgią ogólną i małoinwazyjną. Od 10 lat wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii. Ponadto przeprowadza diagnostykę dopplerowską oraz leczenie naczyń żylnych.

- Doktor Grzegorz Gradzewicz, absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy, zajmuje się laserowym leczeniem blizn, teleangiektazji oraz innych zmian naczyniowych, usuwaniem tatuaży. Przeprowadza zabiegi z zakresu dermatochirurgii, medycyny przeciwstarzeniowej i naprawczej oraz zabiegi chirurgiczne, takie jak liposukcja i przeszczep własnej tkanki tłuszczowej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w krajowych oraz zagranicznych kursach i szkoleniach.

- Doktor Łukasz Michalski, rezydent ortopeda. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy (2014). W 2015 roku odbył 6 miesięczne szkolenie specjalizacyjne w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej – Diagnostyka Obrazowa Układu Narządu Ruchu oraz w 2016 roku szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym i Onkologii Narządu Ruchu w Szpitalu Wojewódzkim w Toruniu.W Bieńkowscy Clinic® wykonuje zabiegi:  USG narządu ruchu, zabiegi małoinwazyjne w obrębie narządu ruchu, nowoczesne metody leczenia z wykorzystaniem komórek macierzystych (MSC) oraz osocza bogatopłytkowego (PRP) w schorzeniach układu mięśniowo- szkieletowego.

Członek Polskiego Towarzystwa Artroskopowego (PTArtro), Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii (ESSKA) oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii (PTOiTr). Lekarz Reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Lekkiej Atletyce (Bydgoszcz 2016). Uczestnik międzynarodowego projektu badawczego, dotyczącego zastosowania kwasu hialuronowego w chorobie zwyrodnieniowej stawów kolanowych. Regularnie aktualizuje wiedzę na konferencjach i kursach organizowanych przez wiodące Ośrodki Ortopedyczne w kraju i zagranicą.

- Doktor Dawid Szwedowski, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2012r). Jest stypendystą OASI Bioresearch w Mediolanie, gdzie uczył się metod wykorzystania komórek mezenchymalnych w ortopedii pod okiem prof. Alberto Gobbi – jednego z pionierów w tej dziedzinie. Jest współautorem publikacji na temat terapii komórkami macierzystymi, a także pomagał w redagowaniu książki wydanej przez prestiżowe międzynarodowe towarzystwo chirurgów kolana i medycyny sportowej ISAKOS pt. ,,Bio-Orthopedics”. Ponadto jest autorem publikacji naukowych z zakresu ortopedii i traumatologii w czasopismach krajowych i zagranicznych. Otrzymał nagrodę Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego za najczęściej cytowany artykuł w 2014r. Jest głównym badaczem w badaniu klinicznym dotyczącym leczenia zmian zwyrodnieniowych stawów kolanowych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Od 2017 roku pełni funkcję Sekretarza Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Członek Polskiego Towarzystwa Artroskopowego.

Filozofia zawodowa

Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi oparte są na podstawach medycznych i badaniach naukowych, natomiast nigdy nie ulegamy chwilowym trendom i modom przy wyborze i wprowadzaniu nowych zabiegów. Wypracowaliśmy również własne, sprawdzone i unikalne terapie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Naszym celem jest osiągnięcie długotrwałych rezultatów przy zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa i komfortu pacjentom.

Konsultacje

Wizytę zarówno umówić, potwierdzić, jak i odwołać można telefonicznie, mailowo oraz poprzez wiadomość sms. Można także skorzystać z portalu społecznościowego Facebook oraz Estheticon. Umawiając się na konsultację, warto też zarezerwować czas na zabieg tego samego dnia, gdyż większość z zabiegów jest nieinwazyjna i można je wykonać bezpośrednio po konsultacji

Ciekawe informacje

Chcąc rozwijać nasze umiejętności, odbywamy staże w ośrodkach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na całym świecie, m.in. w klinice dr Javiera Beuta na Majorce, dr Romulo Mene w Brazylii czy w Akademikliniken w Sztokholmie, największej prywatnej klinice chirurgii plastycznej w Europie. Uczestniczyliśmy również w wielu kursach, m. in. Masterclass firmy QMED® w Uppsala w Szwecji.

Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosujemy wyłącznie renomowane preparaty estetyczne. Klinika otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora marki Restylane „Cofnij czas… BEZPIECZNIE” - to idea, która nie tylko stanowi nasze motto, ale jest wyznacznikiem naszej codziennej pracy na rzecz Państwa satysfakcji i rozwoju Bieńkowscy Clinic®. Aktywnie uczestniczymy w rozwoju medycyny estetycznej w Polsce. Nasze umiejętności rozwijamy praktykując w Polsce i zagranicą. Doświadczenie zawodowe rozwijamy odbywając staże w najlepszych ośrodkach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na świecie, m.in. w klinice dr. Javier’a Beut’a na Majorce, dr. Romulo Mene w Brazylii, czy w Akademikliniken w Sztokholmie - największej prywatnej klinice chirurgii plastycznej w Europie oraz m.in. na kursach Masterclass firmy QMED® w Uppsala w Szwecji. Posiadana przez nas edukacja medyczna w dziedzinie chorób wewnętrznych i chirurgii doskonale się uzupełnia zapewniając wszechstronność i multidyscyplinarność w podejściu do problemów naszych pacjentów. Kilka razy w roku uczestniczymy w międzynarodowych i krajowych kongresach , workshopach i sympozjach poświęconych medycynie estetycznej, laseroterapii i chirurgii plastycznej m.in. Polanicy Zdroju, Warszawie, Krakowie, Berlinie, Wiedniu, Paryżu, Rzymie, Monte Carlo, Dubaju, Singapurze, Majorce, Rio de Janeiro i innych. Nabyte umiejętności i doświadczenie skrupulatnie wykorzystujemy dla Państwa w naszej codziennej praktyce. Rozwój naszej kliniki wsparty został również funduszami Unii Europejskiej. Należymy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych Medycynie Estetycznej i Anti-Aging:

 • Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim (PSME),
 • Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE),
 • Polskiego Towarzystwo Mezoterapii (PTMe),
 • Światowego Towarzystwa Medycyny Anti Aging (WOSAAM),
 • Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD).

Od 2002 roku ściśle współpracujemy z jednym z najlepszych prywatnych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce – kierowanym przez doktora Wiesława Bieńkowskiego w Bydgoszczy. Korzystając z wzajemnych doświadczeń pełnoprofilowych klinik możemy zapewnić Państwu najszerszą i bezprecedensową ofertę na rynku medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania naszych Pacjentów i z pełną odpowiedzialnością zapewniamy Państwu usługi na najwyższym poziomie pod okiem najlepszych specjalistów.

Od listopada 2012 roku Klinika Bieńkowscy Esteticmed.pl w Bydgoszczy posiada nową siedzibę. Nowoczesna aparatura, luksusowe, przyjazne wnętrza oraz najwyższej jakości usługi medyczne przeprowadzane przez wykwalifikowany zespół ekspertów to wyznaczniki jakości Esteticmed.pl. Komfort w nowej klinice zapewnia sześć gabinetów zabiegowych, pracownia dermatoskopowa, sala operacyjna oraz VIP room.

 NOWOŚCI W BIEŃKOWSCY CLINIC® (chronologicznie):
 • ONDA® MIKROFALE COOLWAVES™ - terapia miejscowej otyłości, cellulitu i wiotkości skóry.
 • HIFU ULTRAVERA® - rewitalizacja okolic intymnych kobiety.
 • SMART GRAFT® - rewolucyjna metoda przeszczepu włosów.
 • REGENERA ACTIVA - komórki macierzyste w leczeniu wypadania włosów.
 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE HD - Arthrex® ACP (Autologous Conditioned Plasma) – jest nową formą zabiegu osoczem bogatopłytkowym PRP najwyższej jakości.
 • UNIVERSKIN® -  to nowoczesna francuska marka naukowo opracowanych, spersonalizowanych dermatologicznych preparatów do leczenia i pielęgnacji skóry stworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów. 
 • CUTERA ENLIGHTEN® TRIPLEX - najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny medyczny system laserowy amerykańskiej firmy CUTERA®. Wszechstronne możliwości lasera zapewniają szerokie spektrum zastosowań w terapii: melasmy, przebarwień, fotostarzenia, blizn, rozstępów, wiotkości oraz tatuaży
 • Dr.CYJ HAIR FILLER - to innowacyjna peptydowa terapia włosów i skóry. Powstrzymuje wypadanie i utratę włosów oraz przyspiesza ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych
 • NITHYA® - ATELOKOLAGEN - terapia kolagenowa doprowadza do intensywnej stymulacji fibroblastów skóry pacjenta i powstawania cząsteczek prokolagenu, a w następstwie tego, endogennego kolagenu typu III.
 • ATTIVA ® - najnowsza metoda aplikacji fal radiowych RF - podskórnie, bezpośrednio do miejsca, gdzie występuje problem
 • SCIZER ® - najnowsza i najsilniejsza odsłona medycznej technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU). System stworzony do zadań specjalnych - zwalczania miejscowej otyłości, większych depozytów tkanki tłuszczowej i zaawansowanego cellulitu
 • ACCENT PRIME- najnowocześniejszy system medyczny do nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry twarzy i ciała
 • NICI SPRING THREAD - niewchłanialne, silikonowe nici do niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała
 • ULTRAFORMER III - nieinwazyjny lifting twarzy i ciała wykorzystujący technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound)
 • CELLULAZE- najskuteczniejszy małoiwazyjny zabieg laserowy do leczenia cellulitu
 • VENUS LEGACY™ - innowacyjny medyczny system multipolarnej radiofrekwencji (RF) do nieinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała
 • VAGINAL NARROWER - lifting krocza za pomocą nici
 • N.I.L.- redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji infradźwiękowej
 • TriWings LED System - wszechstronne urządzenie terapeutyczne z diodami LED, stosowane w terapii teleangiektazji, rozstępów a także trądziku, łuszczycy czy bielactwa. Zapobiega starzeniu i odmładza, stymuluje wzrost włosów i proces gojenia ran.
 • CUTERA EXCEL V - najnowocześniejsza technologia laserowa w leczeniu rozszerzonych naczyń krwionośnych twarzy i ciała, naczyniaków i zaczerwienienia skóry
 • LIPOFILLING - przeszczep własnej tkanki tłuszczowej
 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP - biorewitalizacja skóry za pomocą komórek macierzystych
 • MONALISA TOUCH® - pierwszy i jedyny laser stworzony specjalnie z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej oraz estetycznych zabiegów rekonstrukcyjnych
 • PELLEVE® - medyczna, nieinwazyjna metoda liftingu wykorzystująca fale radiowe wysokiej częstotliwości z możliwością wykonania procedur na dotychczas nieosiągalnych okolicach: oczu włącznie z powiekami, ust i okolicach intymnych.
 • ENDERMOLAB® - naturalna metoda mechanicznej stymulacji komórek skóry, której celem jest działanie przeciwstarzeniowe oraz redukujące tkankę tłuszczową, cellulit, obrzęki i ból
 • VECTUS™ - system laserowy przeznaczony do trwałego usuwania owłosienia.
 • INTRACEUTICALS - nowoczesna metoda nieinwazyjnego odmładzania i nawilżania skóry.
 • MED CONTOUR MEDICAL – ultradźwiękowa kawitacja w walce z miejscową otyłością i cellulitem

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Ortopedia Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
ACP – terapia z wykorzystaniem osocza krwi Z 1 400 zł Tak
Zastrzyki dostawowe i punkcje Z 350 zł Do 900 zł
Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu     Zniżka 40% Zapraszamy do Bieńkowscy... Z 700 zł
Z 420 zł
Do 10 000 zł
Do 6 000 zł
Tak
Anti aging - medycyna przeciwstarzeniowa Z 350 zł Tak
Augmentacja (powiększenie) punktu G Z 2 500 zł Tak
Badanie i diagnostyka chorób żylnych Badanie dopplerowskie Z 250 zł Tak
BOTOX® Z 300 zł Do 1 700 zł Tak
Dermabrazja Z 400 zł Tak
Dermatoskopia z cyfrową archiwizacją obrazu Cena uzależniona od ilości... Z 250 zł Do 500 zł Tak
Dr CYJ Hair Filler – to innowacyjna peptydowa terapia włosów i skóry pakiet 4 zabiegów 2400 +... Z 650 zł Tak
Fototerapia LED Z 150 zł Tak
Ginekomastia Cena zależy od wielkości,... Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
IPL zabiegi intensywnym światłem pulsacyjnym Fotoodmładzanie,... Z 400 zł Do 3 900 zł
   Fotoepilacja (IPL) Z 49 zł Tak
Korekcja blizn Cena zabiegu uzależniona... Z 100 zł Do 2 000 zł Tak
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) Z 3 000 zł Do 4 920 zł Tak
   Plastyka powiek dolnych Z 3 500 zł Do 4 920 zł
   Plastyka powiek górnych Z 3 000 zł Do 4 920 zł
Korekta nosa kwasem hialuronowym Z 990 zł Do 1 353 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex MLA (głębokie odmłodzenie, wiotkość, blizny, rozstępy) Cena zależy od wielkości,... Z 1 250 zł Do 6 500 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex PICO + NANO technologia (tatuaże, makijaż permanentny) Cena zależy od wielkości,... Z 450 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex Pico Genesis (przebarwienia, fotostarzenie, poszerzone pory) Cena zależy od wielkości,... Z 1 000 zł Do 5 000 zł Tak
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) Cena zabiegu Fraxel... Z 700 zł Do 5 600 zł Tak
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia Przykładowe ceny warga... Z 150 zł Do 900 zł Tak
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej Z 150 zł Tak
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry Z 400 zł Tak
   Laserowe leczenie trądziku Cena zależy od rodzaju... Z 450 zł Do 3 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie blizn Cena zabiegu uzależniona... Z 200 zł Tak
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Cena zabiegu obliczana... Z 100 zł Do 3 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie tatuażu i pigmentów Cutera® Enlighten TM... Z 450 zł Tak
   Laserowe usuwanie zmian skórnych Cena uzależniona od ilości... Z 250 zł Do 2 000 zł Tak
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej Z 1 250 zł Tak
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu Cena 1 zabiegu 1250 zł... Z 1 250 zł Tak
   Laserowe odmładzanie pochwy Cena 1 zabiegu 1250 zł... Z 1 250 zł Tak
Laserowy peeling węglowy Cena uzależniona od okolicy... Z 400 zł Do 650 zł Tak
Leczenie naczyniaków (haemangioma) Cena zabiegu obliczana jest... Z 300 zł Tak
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) Cena leczenia nadpotliwości... Z 1 600 zł Do 6 000 zł Tak
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Cena zależy od zakresu,... Z 1 600 zł Do 2 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie pocenia się - Smartlipo Leczenie nadpotliwości (pachy) Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
   Likwidacja nadmiernego pocenia stóp Cena leczenia nadpotliwości... Z 1 600 zł Do 2 000 zł Tak
Leczenie wypadania włosów SMART GRAFT®, Regenera... Z 150 zł Tak
   Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Z 500 zł Tak
Leczenie żylaków Laserowe usuwanie żylaków EVLT Z 350 zł Tak
   Skleroterapia żylaków Z 350 zł
   Laserowe usuwanie żylaków EVLT EVLT - wewnątrznaczyniowe,... Z 3 000 zł Do 5 500 zł Tak
Lipoliza iniekcyjna 250zł netto cena za koktajl... Z 250 zł Tak
   Lipoliza iniekcyjna Aqualyx Z 200 zł Tak
Liposukcja - Na zasadzie podciśnienia Z 5 000 zł Do 1 800 zł Tak
Liposukcja - Na zasadzie radiofrekwencji Z 700 zł Do 1 550 zł Tak
   Accent Cena zabiegu uzależniona od... Z 300 zł Do 1 850 zł Tak
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa - CoolLipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa - Smartlipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa SlimLipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja ultradźwiękowa (VASER Lipo®, LipoSelection®) Cena uzależniona od obszaru... Z 6 000 zł Do 14 500 zł Tak
   Liposukcja wibracyjna Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa – laser MPX Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa – Pro Lipo Plus & Skin Tyte Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja tradycyjna Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
Macrolane Cena zależy od wielkości,... Z 2 250 zł Do 13 517 zł Tak
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Zapraszamy do Kliniki... Z 100 zł Do 1 800 zł Tak
Mezoterapia tlenowa Intraceuticals Innowacyjna... Z 500 zł
Nici liftingujące Z 4 000 zł Do 11 070 zł Tak
   Lifting nici PDO Cena jednej nici Z 60 zł Do 100 zł Tak
Nieinwazyjny lifting Zapraszamy do Kliniki... Z 650 zł Do 10 400 zł Tak
   HIFU - nieinwazyjny lifting Cena zależy od wielkości,... Z 1 000 zł
   Ultraformer Cena uzależniona od obszaru... Z 2 500 zł
Onda® mikrofale Coolwaves - terapia cellulitu, wiotkości skóry, modelowanie sylwetki Cena zabiegu uzależniona od... Z 1 200 zł Do 3 500 zł Tak
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka) Odmładzanie i lifting... Z 2 500 zł Do 4 000 zł Tak
   Odmładzanie i lifting krocza za pomocą nici Z 2 500 zł Do 4 000 zł Tak
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
   Wrastający paznokieć Dokładna cena ustalana na... Z 500 zł Tak
Peeling chemiczny Kwas glikolowy 150 ,... Z 150 zł Do 500 zł Tak
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) Cena zależy od zakresu,... Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Z 3 500 zł Do 4 500 zł Tak
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder Z 7 500 zł Do 1 600 zł Tak
Powiększanie piersi (Augmentacja)
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) Cena zależy od wielkości,... Z 7 000 zł Do 15 000 zł Tak
Powiększanie ust (Augmentacja) Z 800 zł Tak
   Lip Lift - powiększanie ust Dokładna cena ustalana na... Z 4 000 zł Do 4 920 zł Tak
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Z 800 zł Do 1 500 zł
   Powiększanie ust własnym tłuszczem Cena za 1 okolicę Z 3 000 zł
Przeszczep włosów - transplatacja włosów SMART GRAFT® Z 4 000 zł Tak
Radiofrekwencja (urzadzenie Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Pelleve)     Promocja Cena 1 zabiegu. Cena jest... Z 250 zł Do 1 850 zł Tak
Regenera Activa - leczenie łysienia androgenowego Z 6 000 zł Tak
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP 2 i więcej ampułek (z innym... Z 500 zł
Ultradźwiękowa bezigłowa liposukcja Cena zabiegu uzależniona od... Z 700 zł Do 12 500 zł Tak
Ultradźwiękowa kawitacja Cena zabiegu uzależniona od... Z 700 zł Do 9 600 zł Tak
Usuwanie cellulitu     Zniżka 40% Cena uzależniona od rodzaju... Z 200 zł
Z 120 zł
Do 12 500 zł
Do 7 500 zł
Tak
   Redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki VacuShape Z 700 zł Tak
Usuwanie przebarwień i zmian barwnikowych Cena zależy od wielkości,... Z 600 zł
Usuwanie rozstępów Cena zależy od wielkości,... Z 800 zł Tak
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Cena uzależniona od rodzaju... Z 250 zł Do 2 000 zł Tak
   Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych Cena zależy od wielkości,... Z 450 zł Do 650 zł
Wypełnianie warg sromowych Z 1 500 zł Do 2 500 zł Tak
Wypełnianie zmarszczek Cena uzależniona jest od... Z 850 zł Do 1 599 zł Tak
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Zabiegi wypełniające... Z 900 zł Do 1 538 zł Tak
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu Cena uzależniona od okolicy... Z 3 500 zł Do 16 000 zł Tak
   Wolumetria Cena brutto. Cena zależy ... Z 984 zł Do 1 722 zł
   Nici hialuronowe - hydrolift, soft lifting Cena jednej nici Z 60 zł Do 100 zł Tak
Dermatologia Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Leczenie brodawek (verrucae) Z 250 zł Tak
Leczenie trądziku różowatego (rosacea) Z 150 zł Tak
Fizjoterapia i rehabilitacja Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Masaż limfatyczny, Limfodrenaż Z 200 zł Tak

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video

Artykuły

Zaffiro w walce z wiotkością skóry
04.10.2011

Zmarszczki i inne niedoskonałości skóry tracącej z wiekiem sprężystość są częstym problemem większości z nas. Dzięki terapii...

Promocja (3)

Modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry

Radiofrekwencja (urzadzenie Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Pelleve)  | 
25.06.2019 - 31.08.2019

Radiofrekwencja Accent PrimeTM, Venus LegacyTM – modelowanie sylwetki oraz ujędrnianie skóry ciała – przy zakupie 3 i więcej zabiegów ... Więcej 

Zawalcz z tłuszczem

Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu  | 
25.06.2019 - 31.08.2019  |  Zniżka 40%

HIFU Scizer® 40% off – stworzony specjalnie do zwalczania większych depozytów tkanki tłuszczowej i najbardziej opornego cellulituHIFU... Więcej 

Zawalcz z cellulitem

Usuwanie cellulitu  | 
25.06.2019 - 31.08.2019  |  Zniżka 40%

HIFU Scizer® 40% off – stworzony specjalnie do zwalczania większych depozytów tkanki tłuszczowej i najbardziej opornego cellulituHIFU... Więcej 

Kontakt z nami

Adresy

Godziny przyjmowania pacjentów
Poniedziałek
09:00 - 19:00 
Wtorek
09:00 - 19:00 
Środa
09:00 - 19:00 
Czwartek
09:00 - 19:00 
Piątek
09:00 - 19:00 
Sobota
09:00 - 17:00 
Adres
Wysockiego 39/7
42-200 Częstochowa
Północ
Polska

Godziny przyjmowania pacjentów
Poniedziałek
09:00 - 19:00 
Wtorek
09:00 - 19:00 
Środa
09:00 - 19:00 
Czwartek
09:00 - 19:00 
Piątek
09:00 - 19:00 
Sobota
09:00 - 17:00 
 • 99% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi