AMC Art Medical Center dr n. med. Artur Śliwiński

(43) 100 % poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od: 18.000 zł do 21.000 zł
AMC Art Medical Center Dr n. med.  ArturŚliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznejoraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielutowarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS,EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa ChirurgiiPlastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC ArtMedical Center. AMC Art Medical... (zmniejszenie biustu Szczecin)

Dr n. med. Artur Śliwiński

(14) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 18.000 zł do 21.000 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center to... (zmniejszenie biustu Szczecin)

Beauty Group - Klinika Chirurgii Plastycznej

(6) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 14.000 zł do 15.000 zł
Baeuty Group to szczecińska klinika chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów zarówno z Polski jak i z zagranicy, personel kliniki biegle włada językami: polskim, niemieckim oraz angielskim. Szczeciński ośrodek Beauty Group (dawniej Artplastica) specjalizuje się w chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycynie estetycznej. Pacjenci mogą się poddać takim zabiegom jak korekta nosa, lifting twarzy... (redukcja piersi Szczecin)

Katarzyna Ostrowska-Clark

(7) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 13.000 zł do 15.000 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (redukcja piersi Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(12) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 12.000 zł
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (zmniejszenie biustu Szczecin)

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

(17) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 12.800 zł
Dr n. med. Maciej Pastucha to doświadczony chirurg plastyk mieszkający i prowadzący swoją praktykę w miejscowości Dobra nieopodal Szczecina. To nie tylko doświadczony profesjonalista, ale wielki pasjonat wykonywanego zawodu. Od 2001 roku zajmuje się wyłącznie chirurgią estetyczną (plastyczną). W swojej karierze wykonał przeszło 4000 operacji estetycznych, w tym około 1400 operacji powiększania i rekonstrukcji piersi. Jest absolwentem Śląskiego... (mammoplastyka Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(2) 100 % poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark.Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor Ostrowskiej-Clark... (mammoplastyka Szczecin)

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny

Brak opinii
Szczecin
Profil kliniki Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się prywatną kliniką chirurgiczną istniejącą od 7 lat. Świadczymy usługi medyczne pacjentom z Polski jak również coraz większej ilości pacjentów z Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Wielkiej Brytanii. Nasze usługi Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów, niejednokrotnie z międzynarodowym doświadczeniem, świadczymy kompleksowe usługi w takich dziedzinach jak:... (zmniejszenie biustu Szczecin)

Aesthetic Med

(18) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 16.000 zł
Aestetic-med to najstarsza klinika chirurgii plastycznej w północno-zachodnim regionie Polsce. Powstała w 1991 roku z inicjatywy dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka - specjalisty chirurgii plastycznej, który jest jej właścicielem i ordynatorem. Klinika posiada w pełni wyposażony blok operacyjny oraz część hotelową dla pacjentów. Dwukrotnie zwyciężyła w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej, zajęła również drugie miejsce w plebiscycie... (zmniejszenie biustu Szczecin)

dr Piotr Burszewski

Brak opinii
Szczecin
Doktor Piotr Burszewski - specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Od lipca 2018 koordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w 109. Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w Szczecinie. Aktualnie również chirurg plastyczny w AMC Art Medical Center w Szczecinie – prywatnym centrum medycznym, które w całości zostało zaprojektowane oraz wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi i międzynarodowymi... (mammoplastyka Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

renia806689

Witam. 24 czerwca 2019 miałam operację podwieszenia piersi z redukcją na górnej szypule sposobem Pitanguy. Jestem mega zadowolona i przeszczęśliwa!!! Piersi są piękne, jędrne, sterczące i mogę chodzić bez stanika. Dr Artur Śliwiński zmniejszył z rozmiaru 75F do rozmiaru 75D. Nie mam implanta, operacja bezbolesna, specjalny stanik nosi się przez 6 tygodni. Ostatni dzień noszenia stanika był pierwszym dniem na Majorce. Jedyny ból to ból pleców od leżenia, chociaż ja tam wędrowałam po korytarzach w tą i z powrotem. Pobyt w klinice trwał 3 doby. Był to przyjemny czas spędzony w cudownym miejscu, przemiły personel a Pani Basia, ciepła, kochana osoba, która doglądała moich piersi jeszcze przez parę tygodni i sukcesywnie zmieniała opatrunki i etapami ściągała szwy. W listopadzie wracam do tego cudownego miejsca, nie mogę się już doczekać na plastykę powiek górnych. Mam 45 lat a czuję się młodo, pewnie i cudownie ze sobą. Cała klinika AMC MEDICAL CENTER to miejsce na najwyższym poziomie, personel tak idealny że każda klinika pewnie o takim marzy a Pan doktor Artur Śliwiński to wspaniały człowiek i najlepszy specjalista w tym co robi (i na dodatek to nasz polski John F. Kennedy). Najlepszy z najlepszych!!!! Polecam gorąco z całego serca to miejsce. j

Przed zabiegiem Decyzję o zmniejszeniu piersi podjęłam dawno, ale z realizacją zwlekałam kilkanaście lat. Postanowiłam zaufać intuicji i wybrałam Doktor Katarzynę Ostrowską-Clark z kliniki Medimel. Podczas pierwszej konsultacji Pani Doktor nie przekonywała, nie zachęcała, przeciwnie, na początku naszej rozmowy pokazała zdjęcia operacji z różnymi rezultatami... Dodała, że operacja zmniejszenia piersi jest jedną z najtrudniejszych w chirurgi plastycznej, poza tym otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Po tej rozmowie byłam już zdecydowana. Zaufałam bezgranicznie Pani Doktor wierząc, a raczej mając niezachwianą pewność, że jestem w najlepszych rękach. Zabieg i pobyt w klinice Przed zabiegiem zleciła szereg niezbędnych badań oraz usg piersi. W dniu zabiegu po przybyciu do kliniki odniosłam wrażenie, że cały zespół czeka tylko na mnie, po chwili dowiedziałam się ,że Pani doktor operuje tylko jednego pacjenta dziennie i dziś cały zespół jest dla mnie. Następnie odbyła się rozmowa z anestezjologiem, później Pani doktor malowała na piersi miejsca, gdzie mają przebiegać cięcia i po chwili położyłam się na stół operacyjny. Obudziłam się ponad 6 godzin później, trochę oszołomiona, ale już szczęśliwa, że mam to już za sobą. Dwa dni spędziłam w klinice z bardzo sympatyczną i troskliwą Panią pielęgniarką, która co jakiś czas odciągała płyn z drenów. Rekonwalescencja Po wyjściu z kliniki dwa razy dziennie myłam pozszywane miejsca wodą z mydłem i smarowałam maścią, nosząc przy tym biustonosz sportowy (dzień i noc), aby piersi ładnie się ułożyły. Przyjeżdżałam do kliniki na zmianę opatrunków, które Pani Doktor osobiście zmieniała, po kilku następnych dniach zdjęła cześć szwów, a około dwóch tygodni po operacji usunęła wszystkie. Po operacji nie odczuwałam żadnych dolegliwości bólowych, oczywiście piersi były opuchnięte i zasiniałe, które w miarę upływu czasu ustępowały. Teraz mam blizny w kształcie odwróconej litery T, przy czym pod piersiami prawie niewidoczne, cieniutkie jak niteczki, nie ściągają piersi, są mało widoczne i już prawie komponują się z resztą ciała, są blade i tylko ja zwracam na nie uwagę. Uważam, ze nie istnieje sposób na nieinwazyjne zmniejszenie piersi, a blizny są ceną, jaka płacimy za ten luksus. Rekonwalescencja i efekty Jestem sześć tygodni po operacji i w życiu nie czułam się bardziej kobieco, teraz nie bolą mnie plecy, nie garbie się ,nie mam kompleksów - jestem inną osobą! Z rozmiaru 80GG wyczarować 80D to wielki wyczyn. Podsumowując: po pierwsze trzeba mieć zaufanie do wybranego lekarza, nawet jeśli nie ma specjalizacji, bo Pani Doktor takowej nie posiada i z moich obserwacji wynika, że przeszkadza to środowisku lekarskiemu, które jej to niesłusznie wytyka, a jest podyktowane zazdrością o jej sukcesy. Jestem przekonana, że zadowolenie pacjentek jest najlepszą rekomendacją. Po drugie efekt po operacji - super, kształt taki, że ach! Opieka pooperacyjna - bez zarzutu, doktor troskliwa, słowna. Po trzecie należny pamiętać, że ostateczny kształt uzyskuje się po kilku/kilkunastu tygodniach. Operacja była najlepszą decyzją, jaką podjęłam w życiu, żadne idealne biustonosze nie dałyby mi takiej swobody i pewności siebie, jaką mam teraz. Inna jakość życia - dziękuje Pani doktor :-) Katarzyna B.