Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny

Brak opinii
Dodaj opinię
Mickiewicza 55, Szczecin, Zachodniopomorskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny
Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny
Brak opinii

Informacje

 • 551 wizyty na profilu

Profil kliniki

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się prywatną kliniką chirurgiczną istniejącą od 7 lat. Świadczymy usługi medyczne pacjentom z Polski jak również coraz większej ilości pacjentów z Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Wielkiej Brytanii.

Nasze usługi

Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów, niejednokrotnie z międzynarodowym doświadczeniem, świadczymy kompleksowe usługi w takich dziedzinach jak: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, chirurgia ogólna, ortopedia, urologia, ginekologia i laryngologia.

Dlaczego my?

Nasza klinika stała się ulubionym miejscem pacjentów szukających najnowocześniejszych metod leczniczych a zarazem chwili odpoczynku w spokojnym, relaksującym otoczeniu, w którym dzięki naszemu troskliwemu personelowi czują się zawsze na pierwszym miejscu. Większość badań i konsultacji odbywa się bez oczekiwania w długich kolejkach i zawsze znajdziemy dogodny czas dla naszego pacjenta.

Twój spokój, dyskrecja, prywatność i satysfakcja są dla nas najwyższym priorytetem od momentu zgłoszenia czy pierwszej konsultacji, przez cały okres leczenia i opieki poszpitalnej.

Chirurgia ogólna

W Medi Clinique dzięki naszym wysoko wykwalifikowanym specjalistom i nowoczesnemu sprzętowi medycznemu wykonujemy, na najwyższym poziomie, najbardziej popularne, najczęstsze zabiegi chirurgiczne.

Chirurgia onkologiczna

W zakresie chirurgii onkologicznej w naszej ofercie posiadamy:

 • konsultacje onkologiczne

 • konsultacje z zakresu dermatologii onkologicznej (zmiany skórne, owrzodzenia, zmiany barwnikowe)

 • usuwanie guzków piersi

 • usuwanie nowotworów skóry wszystkich okolic ciała

 • usuwanie znamion barwnikowych

 • operacje węzłów wartowniczych w czerniaku złośliwym

Ortopedia

Ortopedia jest działem medycyny, który zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem wrodzonych i nabytych zaburzeń narządu ruchu.

Ginekologia

Oferujemy pełen zakres usług z zakresu ginekologii. Nasi ginekolodzy to jednocześnie pracownicy klinik akademii medycznej z wieloletnim stażem pracy. Wysoki stopień profesjonalizmu i doświadczenia zawodowego to dla Państwa gwarancja bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów. W naszej klinice można wykonać drobne zabiegi ambulatoryjne jak również wysoko specjalistyczne operacje, w tym wykonywane metodą laparoskopową.

Urologia

W MEDI CLINIQUE prowadzimy kompleksowe leczenie schorzeń układu moczowego.

Laryngologia

W zakresie laryngologii oferujemy Państwu konsultacje, leczenie zachowawcze oraz zabiegi operacyjne.

Pediatria

Zakres świadczonych usług:

 • pediatria ogólna

 • endokrynologia dziecięca

 • diabetologia dziecięca

 • zaburzenia hormonalne u dzieci

Psychoterapia

Psychoterapeuta pomaga tym, którzy zauważają, że dolegliwości utrudniają im satysfakcjonujące funkcjonowanie w sferze osobistej, rodzinnej lub zawodowej.

Zachodniopomorskie Centrum Medycyny Medi Clinique znajduje się w Szczecinie. Placówka specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej. Możecie w niej także poddać się małoinwazyjnym terapiom odmładzającym.

Filarem Zachodniopomorskiego Centrum Medycyny Medi Clinique jest chirurgia plastyczna. Zespół doświadczonych i znakomicie wykształconych lekarzy wykonuje szereg operacji. Dużą popularnością cieszą się zabiegi redukcji oraz powiększania piersi (własnym tłuszczem lub implantami). W klinice możecie też poddać się abdominoplastyce albo liposukcji. To również miejsce, w którym można chirurgicznie skorygować kształt nosa, uszu oraz powiek.

Medi Clinique specjalizuje się także w małoinwazyjnych zabiegach anti-aging. Klinika zatrudnia specjalistów wykonujących terapie redukcji zmarszczek wypełniaczami (botoks oraz kwas hialuronowy). Chcecie poddać się liftingowi twarzy bez użycia skalpela? W Zachodniopomorskim Centrum Medycyny Medi Clinique przeprowadza się implantację nici PDO. To miejsce, w którym można wykonać mezoterapię igłową czy usunąć blizny za pomocą lasera.

Zachodniopomorskie Centrum Medycyny Medi Clinique znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Szczecina. Otoczone zielenią stwarza idealne warunki dla relaksu i odprężenia przed zabiegiem oraz rekonwalescencji po operacji. Nad komfortem i bezpieczeństwem pacjentów czuwa troskliwy i wykwalifikowany personel medyczny, dbający o to, aby w klinice zawsze panowała miła atmosfera. Wypracowany na przestrzeni lat system zarządzania placówką sprawia, że pacjenci na badania i zabiegi nie muszą czekać w długich kolejkach.

Medi Clinique dysponuje także świetnym zapleczem zabiegowym. Operacje są przeprowadzane z użyciem najnowocześniejszego sprzętu, zapewniającego świetne efekty zabiegów. Wszelkie terapie z zakresu medycyny estetycznej są wykonywane przy użyciu wyłącznie certyfikowanych preparatów pochodzących od renomowanych producentów. Lekarze zapewniają opiekę przed, w czasie i po zabiegach. Gwarantują jednocześnie pełną dyskrecję.

Zachodniopomorskie Centrum Medycyny Medi Clinique z roku na rok zdobywa coraz większą sympatię swoich pacjentów. W placówce leczą się nie tylko Polacy, ale także osoby z Niemiec, Szwecji, Danii czy Wielkiej Brytanii. Za popularnością placówki stoi przede wszystkim znakomita wykwalifikowana kadra z dr. n. med. Andrzejem Krajewskim na czele. To prawdziwi pasjonaci, którzy nieustannie odczuwają głód wiedzy i chcą doskonalić swoje umiejętności.

Lekarze zatrudnieni w Medi Clinique każdego roku uczestniczą w kilkunastu kursach, konferencjach i sympozjach naukowych, które pozwalają im zdobywać nowe doświadczenie i na bieżąco śledzić zmieniające się trendy w chirurgii plastycznej oraz medycynie estetycznej. Uczą się przeprowadzania nowych zabiegów oraz obsługi innowacyjnych urządzeń, dzięki czemu mogą proponować swoim pacjentom optymalne metody kuracji.

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Zdjęcia (20)

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!