lek. med. Anna Kępka

Brak opinii
Szczecin
Cena od 100 zł
Lek. med. Anna Kępka jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz cenionym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej. Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME), nieustannie zgłębia swoją wiedzę oraz zdobywa nowe doświadczenia, mogąc w ten sposób przywracać swoim pacjentom młody wygląd i pewność siebie. Pasja oraz chęć niesienia pomocy innym zmotywowały... (vaser lipo Szczecin)

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny

Brak opinii
Szczecin
Profil kliniki Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się prywatną kliniką chirurgiczną istniejącą od 7 lat. Świadczymy usługi medyczne pacjentom z Polski jak również coraz większej ilości pacjentów z Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Wielkiej Brytanii. Nasze usługi Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów, niejednokrotnie z międzynarodowym doświadczeniem, świadczymy kompleksowe usługi w takich dziedzinach jak:... (lipo vaser Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Vaser lipo nóg
gosc06203348

Zabieg odessania tłuszczu z nóg miałam pół roku temu. Klinika a raczej jej pracownicy zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Dr bardzo sympatyczny ale z efektu nie jestem zadowolona. Do dzisiaj moja jedna noga jest napuchnięta i mam drętwe ciało. Odessano mi, wydaje mi się że tylko 2,5 litra ( czytałam że jakaś pani miała z brzucha 12 litrów a inna z jednej ręki tyle co ja z 2 serio grubych nóg)Pamiętam, że w momencie gdy doktor robił zabieg przyszła pani z przychodni i go poganiała i być może dlatego tylko tyle ściągnęto. Wiem, że doktor to profesjonalista ale mam wrażenie że mogłoby być inaczej gdyby nie pośpiech. W efekcie poszło w błoto 10 tyś do tego jeszcze uzbiera się niezła sumka za masaże i sam preparat do niego.