dr n. med. Artur Sandelewski

(38) 100 % poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Kraków
Cena od 4.000 zł
Dr n. med. Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce należy do prestiżowej organizacji International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), która zrzesza lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów. Dr n. med. Artur Sandelewski specjalizuje się głównie w profesjonalnym przeszczepie włosów. Leczy... (lipo vaser Kraków)

dr n. med. Grzegorz Mocny

Brak opinii
Kraków
Cena od 8.000 zł do 15.000 zł
Doktor Grzegorz Mocny dyplom lekarza uzyskał w roku 1993 na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1993 do1995 pracował w warszawskiej Klinice Chirurgii i Kardiochirurgii Dziecięcej, a w latach 1995-2017 jako starszy asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej UJCM w Krakowie. I stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej uzyskał w 1998 roku, a II stopień w 2003 roku pod kierunkiem prof. Tadeusza Popieli. W 2015 roku uzyskał... (liposukcja vaser lipo Kraków)

Centrum Medycyny Estetycznej SCANMED MULTIMEDIS

Brak opinii
Kraków
Cena od 200 zł
Centrum Medycyny Estetycznej SCANMED MULTIMEDIS w Krakowie to miejsce, w którym wykwalifikowana kadra specjalistów pomoże Ci odkryć w sobie piękno i witalność. Centrum oferuje szeroką gamę nieinwazyjnych oraz mało inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, mających na celu dostarczenie pacjentom pewności siebie poprzez usunięcie wszelkich drobnych niedoskonałości w wyglądzie. W SCANMED MULTIMEDIS pacjenci, zarówno kobiety, jak i mężczyźni... (lipo vaser Kraków)

Estetica - Centrum Kosmetyki Laserowej i Dermatologii Estetycznej

Brak opinii
Kraków
Cena od 900 zł do 3.000 zł
Centrum Kosmetyki Laserowej i Dermatologii Estetycznej ESTETICA to miejsce szczególne. Mieści się w samym sercu Krakowa, zaledwie 50 metrów od Rynku Głównego, w pięknej zabytkowej kamienicy.  Od wielu lat proponujemy Państwu zabiegi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Nasz profesjonalizm, nowoczesne wyposażenie i doskonała obsługa pomogły nam zdobyć renomę jednego z najlepszych salonów kosmetycznych w Krakowie. Naszym klientom... (liposukcja vaser lipo Kraków)

J'ADORE INSTYTUT

Brak opinii
Kraków
J’adore Instytut to ekskluzywne salony kosmetyki, medycyny estetycznej, laseroterapii oraz fryzjerstwa znajdujące się w Krakowie i w Warszawie. Placówki specjalizują się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających i terapiach kosmetologicznych poprawiających kondycję skóry. Filarem w ofercie J’adore Instytut są małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Udając się do kliniki, wykonacie redukcję zmarszczek metodą wykorzystującą wypełniacze... (liposukcja vaser lipo Kraków)

Klinika Janeczko

Brak opinii
Kraków
Klinika Janeczko to gabinet dermatologii i medycyny estetycznej znajdujący się na krakowskim Stradomiu. Gabinet prowadzi dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko, specjalista z wieloletnim doświadczeniem.  Klinikę Janeczko wyróżniają komfortowe wnętrza, najnowocześniejszy sprzęt i selektywnie wyselekcjonowany personel. Dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko to doświadczony dermatolog; swoim pacjentom oferuje holistyczne podejście oraz pragnie zapewnić... (liposukcja vaser lipo Kraków)

Vivien Clinic

Brak opinii
Kraków
Clinic Vivien znajduje się w Krakowie. Klinika świadczy wiele usług z zakresu nieinwazyjnych zabiegów odmładzających. W jej ofercie znajdziecie także nowoczesne i bardzo skuteczne terapie modelujące ciało oraz kosmetyczne zabiegi upiększające. Ważne miejsce w ofercie kliniki zajmują nieinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe na twarz. Udając się do placówki, możecie wygładzić zmarszczki, poddając się mezoterapii bezigłowej lub mezoterapii Skinshooter... (liposukcja vaser lipo Kraków)

dr n. med. Aldona Stachura

(13) 100 % poleca
Kraków
Cena od 2.160 zł do 16.000 zł
Dr n. med. Aldona Stachura jest chirurgiem plastycznym, estetycznym i rekonstrukcyjnym. Może poszczycić się ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest laureatką nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach za cykl prac naukowych. Z Kliniką La Perla jest związana od 2012 roku. Będąc wybitnym specjalistą z dziedziny chirurgii plastycznej, dr n. med. Aldona Stachura stała się współzałożycielem fundacji leczenia... (vaser lipo Kraków)

Klinika La Perla

(33) 100 % poleca
Warszawa
Cena od 1.000 zł do 8.000 zł
La Perla (Perła) to sieć klinik medycyny estetycznej, jak również ginekologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Posiada aż 10 placówek w Polsce, m.in. pięć siedzib w Warszawie, a do tego w Krakowie, Bolesławcu, Józefowie, Sosnówce i Rzeszowie. Klinika La Perla oferuje zabiegi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mają one na celu odmłodzenie oraz poprawę ich wyglądu w taki sposób, aby każdy pacjent uzyskał wymarzony cel, jakim... (liposukcja vaser lipo Kraków)

DERMEDIK Instytut Medycyny Estetycznej

(6) 100 % poleca
Kraków
Instytut Medycyny Estetycznej DERMEDIK, który znajduje się w Krakowie, od wielu lat oferuje zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem najnowocześniejszych dostępnych technologii. Każdego dnia specjaliści pracujący dla Instytutu poprawiają jakość i komfort życia kobiet oraz mężczyzn, pragnących skutecznie zwalczyć niedoskonałości związane z wyglądem i problemami natury zdrowotnej. Zdrowe ciało, piękna skóra, a może mocne włosy? Instytut... (vaser lipo Kraków)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

tomasz4433

Witam wczoraj mialem robiony zabieg u pani doroty pragne polecić j panio dotktor jak i placowke kriocentrum bardzo mila atmosfera jak i personel profesionalna obsluga szybka i mila. Pani pielegniarka jak i anastezjolog pierwsza klasa usmiechniete i bardzo mile jak najbardziej polecam

Witam! Od prawie zawsze miałem problem z nadwagą, aż w końcu postanowiłem zadbać o siebie. Schudłem około 15 kilo samodzielnie (o dziwo koronawirus i lockdown w tym pomogły), jednak tłuszcz z brzucha nie myślał o tym, żeby sobie pójść. Postanowiłem zrobić liposukcję. Generalnie zaryzykowałem - nie mieszkam obecnie w PL i wybór kliniki był całkowicie oparty na opiniach Google i tego portalu. I nie żałuję - wasze opinie się sprawdziły. Liposukcje przeprowadzono na początku lipca w NZOZ Kriocentrum. Lekarzem operującym był dr Bujok. Odessano, w sumie, z trzech okolic 6l tłuszczu. Uważam, że to bardzo dużo. Robota wykonana świetnie i precyzyjnie. Fizioterapeuta był zdziwiony tak małą ilością krwiaków (naprawde - tylko dwa małe na bokach, które zeszły po tygodniu). Po zabiegu zostałem na noc w klinice. Oddzielną uwagę zasługuje pielęgniarka (niestety zapomniałem jak Pani miała na imię). Super serdeczna, profesjonalna, tłumaczyła każdy krok i dawała super pomocne rady. Nie powiem, że rekonwalescencja była trudna czy bolesna. Raczej nieprzyjemna. Najgorsze to dotknąć skórę w pierwszym tygodniu - super nieprzyjemne uczucia. Odowiązkowo - drenaż limfatyczny. Również zrobiłem serię zabiegów endermologii. Jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegu. Wciąż widzę poprawę każdego tygodnia. Pozbyłem się wielu kompleksów i mam motywację do dalszej pracy nad sobą - wysiłek fizyczny, zdrowa dieta. Bardzo dziękuję lekarzowi lekarzowi za świetną pracę i panią pielęgniarką za opiekę po. Służę pomocą w razie pytań!

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (4)