SCANMED

SCANMED

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Podgórska 36, Kraków, Małopolskie
SCANMED
SCANMED
Brak opinii

Informacje

Centrum Medyczne SCANMED w Krakowie to miejsce, w którym wykwalifikowana kadra specjalistów pomoże Ci odkryć w sobie piękno i witalność. Centrum oferuje szeroką gamę nieinwazyjnych oraz mało inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, mających na celu dostarczenie pacjentom pewności siebie poprzez usunięcie wszelkich drobnych niedoskonałości w wyglądzie. W SCANMED pacjenci, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, znajdą zabieg dla siebie. 

Zespół

SCANMED pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Wychodzą z założenia, że ich praca jest misją niesienia pomocy. Z uwagi na samoocenę oraz samopoczucie pacjentów, którzy zgłaszają się do centrum, każdy przypadek traktowany jest kompleksowo oraz indywidualnie. Personel stawia na wyrozumiałość, pomagając zmierzyć się z wszelkimi niedoskonałościami estetycznymi, które pacjenci uznają za problem.

Wykwalifikowana kadra SCANMED jest gwarancją bezpieczeństwa świadczonych przez nią usług. Troska o komfortowy pobyt oraz skupienie się na indywidualnych oczekiwaniach pacjenta już na wstępie pozwala osobom poddającym się zabiegom poczuć, że trafili pod dobre skrzydła. Zabiegi w krakowskiej placówce są przeprowadzane nie tylko w przyjaznej atmosferze, ale przede wszystkim z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu. Trzon kadry stanowią między innymi lek. med. Grażyna Glonek, członkini Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging i wielu innych lekarzy medycyny estetycznej z wieloletnim stażem.

Specjalizacje 

Profesjonaliści pracujący w centrum medycznym SCANMED stosują nowoczesne metody w zakresie poprawy wyglądu, estetyki ciała oraz jego sprawności. Specjalizują się głównie w endermologii, mezoterapii, jak również likwidacji zmarszczek oraz leczeniu nadmiernego pocenia. W przypadku likwidacji zmarszczek pacjenci mogą wybierać z takich zabiegów, jak na przykład wstrzyknięcie toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego. Ponadto, w ofercie znajdują się skuteczne zabiegi niwelowania oznak starzenia. Z kolei endermologia to inteligentna metoda stymulacji skóry i ciała – zupełnie nowy wymiar pielęgnacji. To skuteczna i w 100% naturalna, bezinwazyjna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Co się tyczy mezoterapii, ma ona na celu rewitalizację i odmłodzenie skóry. SCANMED proponuje jej dwa rodzaje: bezigłową i mikroigłową. Przez wielu pacjentów i ekspertów mezoterapia uznawana jest za jeden z najlepszych zabiegów anti-aging.

Chcąc przybliżyć zainteresowanym osobom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie medycyny estetycznej, SCANMED organizuje cykliczne spotkania w ramach dni otwartych. Podczas nich są prezentowane sprawdzone zabiegi z zastosowaniem najnowszych technologii, znajdujące się w ofercie centrum. W pełni wykwalifikowany personel oraz nowoczesne rozwiązania sprawiają, że stosowane terapie są bezpieczne i skuteczne. 

Lokalizacja

SCANMED to centrum medyczne, które można odwiedzić w Krakowie

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.