dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina

dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina

Brak opinii
Dodaj opinię
Hryniewickiego 6, Gdynia, Pomorskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina
dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina
Brak opinii

Informacje

  • 1360 wizyt na profilu

Doktor Alina Hedrych-Ozimina jest absolwentką Akademii Medycznej Wydziału Lekarskiego w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed), studia ukończyła w 2005 roku z wyróżnieniem. Tytuł specjalisty chirurgii plastycznej zdobyła w 2015 roku.

Pracowała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu w Kolonii, w Niemczech (Universität zu Köln), gdzie obroniła dysertację doktorską dotyczącą chorób naskórka, również w Kolonii odbyła staż w prywatnej Klinice Chirurgicznej Media Park Klinik.

Od roku 2009 jest zatrudniona w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie przeprowadza zabiegi rekonstrukcyjne, korekcyjne i estetyczne. Oprócz tego wykłada na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w sympozjach, konferencjach i warsztatach poświęconych chirurgii plastycznej i estetycznej.

Dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej, a wśród nich m.in.: korekcję powiek (górnych i dolnych), operację plastyczną odstających małżowin usznych, powiększanie piersi, modelowanie piersi, redukcję piersi, operacje plastyczne brzucha, odsysanie tłuszczu (liposukcję), korekcję nosa (części chrzęstnej i kostnej), korektę opadających powiek czy też lifting powłok twarzy. Wykonuje również szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dzięki którym pozwala swoim pacjentom pozbyć się problemów takich jak wiotkość skóry, zmarszczki, przebarwienia, rozstępy czy też blizny.

Doktor Alina Hedrych-Ozimina swoich pacjentów przyjmuje w gabinetach w Gdańsku i w Gdyni. Pacjenci na konsultacje mogą umówić się drogą elektroniczną (poprzez formularz kontaktowy czy też wysyłając zapytanie na adres mailowy), telefoniczną (kontaktując się z recepcją jednej z kliniki, w których konsultuje doktor Hedrych-Ozimina) lub osobiście odwiedzając jedną z trójmiejskich klinik, w których przyjmuje Pani Doktor.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Zdjęcia (1)

dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!