Beauty Group - Klinika Chirurgii Plastycznej

(7) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od 10.500 zł
Baeuty Group to szczecińska klinika chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów zarówno z Polski jak i z zagranicy, personel kliniki biegle włada językami: polskim, niemieckim oraz angielskim. Szczeciński ośrodek Beauty Group (dawniej Artplastica) specjalizuje się w chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycynie estetycznej. Pacjenci mogą się poddać takim zabiegom jak korekta nosa, lifting twarzy... (plastyka brzucha Szczecin)

AMC Art Medical Center dr n. med. Artur Śliwiński

(42) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od 14.000 zł do 24.000 zł
AMC Art Medical Center Dr n. med.  ArturŚliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznejoraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielutowarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS,EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa ChirurgiiPlastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC ArtMedical Center. AMC Art... (plastyka brzucha Szczecin)

Dr n. med. Artur Śliwiński

(13) 100% poleca
Szczecin
Cena od 14.000 zł do 24.000 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center... (operacja plastyczna brzucha Szczecin)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Niemcy
  • Kolumbia
  • Francja

Katarzyna Ostrowska-Clark

(7) 100% poleca
Szczecin
Cena od 8.800 zł do 14.400 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (operacja plastyczna brzucha Szczecin)

dr Piotr Burszewski

Brak opinii
Szczecin
Doktor Piotr Burszewski - specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Od lipca 2018 koordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w 109. Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w Szczecinie. Konsultant Wojskowej Służby Zdrowia w zakresie Chirurgii Plastycznej Ministerstwa Obrony Narodowej.Chirurg plastyczny w Klinice Zawodny w Szczecinie oraz w Domu Lekarskim w SzczecinieUkończył studia na Pomorskim Uniwersytecie... (operacja powłok brzucha Szczecin)

Aesthetic Med

(15) 100% poleca
Szczecin
Cena od 16.000 zł
Aestetic-med to najstarsza klinika chirurgii plastycznej w północno-zachodnim regionie Polsce. Powstała w 1991 roku z inicjatywy dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka - specjalisty chirurgii plastycznej, który jest jej właścicielem i ordynatorem. Klinika posiada w pełni wyposażony blok operacyjny oraz część hotelową dla pacjentów. Dwukrotnie zwyciężyła w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej, zajęła również drugie miejsce w plebiscycie... (operacja plastyczna brzucha Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(1) 100% poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark. Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor... (operacja powłok brzucha Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(10) 100% poleca
Szczecin
Cena od 8.000 zł do 13.000 zł
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (operacja plastyczna brzucha Szczecin)

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

(12) 100% poleca
Szczecin
Cena od 12.800 zł
Dr n. med. Maciej Pastucha to doświadczony chirurg plastyk mieszkający i prowadzący swoją praktykę w miejscowości Dobra nieopodal Szczecina. To nie tylko doświadczony profesjonalista, ale wielki pasjonat wykonywanego zawodu. Od 2001 roku zajmuje się wyłącznie chirurgią estetyczną (plastyczną). W swojej karierze wykonał przeszło 4000 operacji estetycznych, w tym około 1400 operacji powiększania i rekonstrukcji piersi. Jest absolwentem Śląskiego... (operacja powłok brzucha Szczecin)

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny

Brak opinii
Szczecin
Profil kliniki Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się prywatną kliniką chirurgiczną istniejącą od 7 lat. Świadczymy usługi medyczne pacjentom z Polski jak również coraz większej ilości pacjentów z Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Wielkiej Brytanii. Nasze usługi Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów, niejednokrotnie z międzynarodowym doświadczeniem, świadczymy kompleksowe usługi w takich dziedzinach jak:... (plastyka brzucha Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

agnieszkajl388764

Witam. Od dłuższego czasu borykałam się z problemem, jakim BYŁ (piszę był, bo już nie jest :) ) mój brzuch i opadające górne powieki. Byłam w ciąży bliźniaczej, waga sięgała ponad 100 kg. a przy moim wzroście 155 cm - koszmar! Po urodzeniu moich fantastycznych córek musiałam się wziąć za siebie. Było ciężko, kosztowało mnie to sporo wyrzeczeń. Jednak, mimo wszystko problem pozostał - powłoki brzucha, przepuklina pępkowa i do tego zaczęły opadać mi górne powieki. Ciężko mi było zdecydować się na zabiegi. Na rynku jest przecież tyle klinik i oczywiście internet, największe info. Ja trafiłam do AMC Art Medical Center z polecenia. Jak to się mówi potocznie: "koleżanka koleżance" i nie żałuję. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się,że miałam przyjemność poznać dr n. med. Artura Śliwińskiego oraz Jego wspaniałą "załogę". Od samego początku byłam we wszystko wprowadzona i o wszystkim poinformowana. Sam zabieg, jak i po - rewelacja. Ale, najważniejsze .... zamiast "michelinek" mam suuupeeer brzuch, płaski i superaśny ( a jestem dopiero dwa tygodnie po zabiegu. I oczywiście widzę! Teraz widzę! A wcześniej miałam oczy "stalonki", hahaha,, jak to sam pan doktor żartobliwie określił. Co do pana doktora - wspaniały człowiek. Fachowiec w swojej dziedzinie. Zawsze z poczuciem humoru i radością na twarzy. Godny polecenia. Personel - wspaniali i profesjonalni ludzie. Klinika na najwyższym poziomie. POLECAM ! Pacjentka Agnieszka

Polecam!
Mika123

Pan doktor Śliwiński jest wspaniałym specjalista , jest tez niesamowity jako człowiek , bardzo dbający o pacjenta byłam pod ogromnym wrażeniem po pobycie w klinice , czułam ze byłam w bardzo dobrych rękach . Nie mogę zrozumieć kobiet szukających gdzieś klinik daleko w Polsce , gdzie najlepsza jest na miejscu. Wspomnę tez o personelu jaki dobrał , wspaniali ludzie! Gorąco polecam!