Beauty Group - Klinika Chirurgii Plastycznej

(4.8) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od 10 500 zł
Klinika Beauty Group (dawniej Artplastica) specjalizuje się w chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej oraz medycynie estetycznej. Pacjenci mogą się poddać takim zabiegom jak korekta nosa, korekta nosa PIEZO, lifting twarzy, podniesienie piersi, powiększenie piersi, labioplastyka, plastyka brzucha, liposukcja, korekta powiek (górnych i dolnych) korekcja uszu, leczenie żylaków, operacyjne leczenie przepukliny brzusznej, pachwinowej, pępkowej, niechirurgiczny... (operacja powłok brzucha Szczecin)

AMC Art Medical Center dr n. med. Artur Śliwiński

(5.0) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od 14 000 zł do 24 000 zł
AMC Art Medical Center Dr n. med.  ArturŚliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznejoraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielutowarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS,EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa ChirurgiiPlastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC ArtMedical Center. AMC Art... (operacja plastyczna brzucha Szczecin)

Dr n. med. Artur Śliwiński

(4.9) 100% poleca
Szczecin
Cena od 14 000 zł do 24 000 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center... (operacja plastyczna brzucha Szczecin)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Niemcy
  • Francja

Katarzyna Ostrowska-Clark

(4.9) 100% poleca
Szczecin
Cena od 8 800 zł do 14 400 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (operacja plastyczna brzucha Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(4.5) 100% poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark. Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor... (operacja plastyczna brzucha Szczecin)

dr Piotr Burszewski

Brak opinii
Szczecin
Doktor Piotr Burszewski - specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Od lipca 2018 koordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w 109. Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w Szczecinie. Konsultant Wojskowej Służby Zdrowia w zakresie Chirurgii Plastycznej Ministerstwa Obrony Narodowej.Chirurg plastyczny w Klinice Zawodny w Szczecinie oraz w Domu Lekarskim w SzczecinieUkończył studia na Pomorskim Uniwersytecie... (operacja powłok brzucha Szczecin)

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny

Brak opinii
Szczecin
Profil kliniki Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się prywatną kliniką chirurgiczną istniejącą od 7 lat. Świadczymy usługi medyczne pacjentom z Polski jak również coraz większej ilości pacjentów z Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Wielkiej Brytanii. Nasze usługi Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów, niejednokrotnie z międzynarodowym doświadczeniem, świadczymy kompleksowe usługi w takich dziedzinach jak:... (operacja plastyczna brzucha Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(4.8) 100% poleca
Szczecin
Cena od 8 000 zł do 13 000 zł
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (operacja plastyczna brzucha Szczecin)

Aesthetic Med

(4.8) 100% poleca
Szczecin
Cena od 16 000 zł
Aestetic-med to najstarsza klinika chirurgii plastycznej w północno-zachodnim regionie Polsce. Powstała w 1991 roku z inicjatywy dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka - specjalisty chirurgii plastycznej, który jest jej właścicielem i ordynatorem. Klinika posiada w pełni wyposażony blok operacyjny oraz część hotelową dla pacjentów. Dwukrotnie zwyciężyła w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej, zajęła również drugie miejsce w plebiscycie... (operacja plastyczna brzucha Szczecin)

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

(4.9) 100% poleca
Szczecin
Cena od 12 800 zł
Dr n. med. Maciej Pastucha to doświadczony chirurg plastyk mieszkający i prowadzący swoją praktykę w miejscowości Dobra nieopodal Szczecina. To nie tylko doświadczony profesjonalista, ale wielki pasjonat wykonywanego zawodu. Od 2001 roku zajmuje się wyłącznie chirurgią estetyczną (plastyczną). W swojej karierze wykonał przeszło 4000 operacji estetycznych, w tym około 1400 operacji powiększania i rekonstrukcji piersi. Jest absolwentem Śląskiego... (operacja powłok brzucha Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Polecam!
Mika123

Pan doktor Śliwiński jest wspaniałym specjalista , jest tez niesamowity jako człowiek , bardzo dbający o pacjenta byłam pod ogromnym wrażeniem po pobycie w klinice , czułam ze byłam w bardzo dobrych rękach . Nie mogę zrozumieć kobiet szukających gdzieś klinik daleko w Polsce , gdzie najlepsza jest na miejscu. Wspomnę tez o personelu jaki dobrał , wspaniali ludzie! Gorąco polecam!

agnieszkajl388764

Witam. Od dłuższego czasu borykałam się z problemem, jakim BYŁ (piszę był, bo już nie jest :) ) mój brzuch i opadające górne powieki. Byłam w ciąży bliźniaczej, waga sięgała ponad 100 kg. a przy moim wzroście 155 cm - koszmar! Po urodzeniu moich fantastycznych córek musiałam się wziąć za siebie. Było ciężko, kosztowało mnie to sporo wyrzeczeń. Jednak, mimo wszystko problem pozostał - powłoki brzucha, przepuklina pępkowa i do tego zaczęły opadać mi górne powieki. Ciężko mi było zdecydować się na zabiegi. Na rynku jest przecież tyle klinik i oczywiście internet, największe info. Ja trafiłam do AMC Art Medical Center z polecenia. Jak to się mówi potocznie: "koleżanka koleżance" i nie żałuję. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się,że miałam przyjemność poznać dr n. med. Artura Śliwińskiego oraz Jego wspaniałą "załogę". Od samego początku byłam we wszystko wprowadzona i o wszystkim poinformowana. Sam zabieg, jak i po - rewelacja. Ale, najważniejsze .... zamiast "michelinek" mam suuupeeer brzuch, płaski i superaśny ( a jestem dopiero dwa tygodnie po zabiegu. I oczywiście widzę! Teraz widzę! A wcześniej miałam oczy "stalonki", hahaha,, jak to sam pan doktor żartobliwie określił. Co do pana doktora - wspaniały człowiek. Fachowiec w swojej dziedzinie. Zawsze z poczuciem humoru i radością na twarzy. Godny polecenia. Personel - wspaniali i profesjonalni ludzie. Klinika na najwyższym poziomie. POLECAM ! Pacjentka Agnieszka