Dr n. med. Artur Śliwiński

(14) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 12.000 zł do 25.000 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center to... (face lifting Szczecin)

AMC Art Medical Center dr n. med. Artur Śliwiński

(29) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od: 12.500 zł do 25.000 zł
AMC Art Medical Center Dr n. med.  ArturŚliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznejoraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielutowarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS,EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa ChirurgiiPlastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC ArtMedical Center. AMC Art Medical... (lifting twarzy Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(2) 100% poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark.Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor Ostrowskiej-Clark... (lifting twarzy Szczecin)

lekarz Aleksander Żmudziński

Brak rekomendacji
Szczecin
Cena od: 600 zł do 600 zł
Lek. med. Aleksander Żmudziński jest cenionym laryngologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz modelujących sylwetkę. Pracuje we własnej klinice Centrum Medyczne Olimedica, znajdującej się w Szczecinie.  Doświadczony specjalista w zakresie leczenia chorób uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. Entuzjasta stosowania małoinwazyjnych metod zabiegowych, w tym technik... (face lifting Szczecin)

dr Piotr Burszewski

Brak rekomendacji
Szczecin
Doktor Piotr Burszewski - specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Od lipca 2018 koordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w 109. Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w Szczecinie. Aktualnie również chirurg plastyczny w AMC Art Medical Center w Szczecinie – prywatnym centrum medycznym, które w całości zostało zaprojektowane oraz wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi i międzynarodowymi... (face lifting Szczecin)

Beauty Group (dawniej Artplastica) - Klinika Chirurgii Plastycznej

(6) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 10.000 zł do 13.000 zł
Baeuty Group to szczecińska klinika chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów zarówno z Polski jaki z zagranicy, personel kliniki biegle włada językami: polsim, niemeckim oraz angielskim.Szczeciński ośrodek Beauty Group specjalizuje się w chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycynie estetycznej. Pacjenci mogą się poddać takim zabiegom jak korekta nosa, lifting twarzy, podniesienie piersi, powiększenie... (face lifting Szczecin)

Katarzyna Ostrowska-Clark

(7) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 14.000 zł do 20.000 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (lifting twarzy Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(12) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 12.000 zł
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (lifting twarzy Szczecin)

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny

Brak rekomendacji
Szczecin
Profil kliniki Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się prywatną kliniką chirurgiczną istniejącą od 7 lat. Świadczymy usługi medyczne pacjentom z Polski jak również coraz większej ilości pacjentów z Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Wielkiej Brytanii. Nasze usługi Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów, niejednokrotnie z międzynarodowym doświadczeniem, świadczymy kompleksowe usługi w takich dziedzinach jak:... (face lifting Szczecin)

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski

(27) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 12.000 zł
Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski znajduje się w Kołobrzegu. Jedną z najważniejszych specjalizacji placówki są operacje powiększania i rekonstrukcji piersi. W klinice wykonuje się także małoinwazyjne zabiegi odmładzające z zakresu medycyny estetycznej oraz operacje ginekologii estetycznej.Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski może poszczycić się bardzo bogatą ofertą zarówno... (lifting twarzy Szczecin)

Aesthetic Med

(4) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 17.000 zł
Aestetic-med to najstarsza klinika chirurgii plastycznej w północno-zachodnim regionie Polsce. Powstała w 1991 roku z inicjatywy dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka - specjalisty chirurgii plastycznej, który jest jej właścicielem i ordynatorem. Klinika posiada w pełni wyposażony blok operacyjny oraz część hotelową dla pacjentów. Dwukrotnie zwyciężyła w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej, zajęła również drugie miejsce w plebiscycie... (face lifting Szczecin)

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

(17) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 12.800 zł
Dr n. med. Maciej Pastucha to doświadczony chirurg plastyk mieszkający i prowadzący swoją praktykę w miejscowości Dobra nieopodal Szczecina. To nie tylko doświadczony profesjonalista, ale wielki pasjonat wykonywanego zawodu. Od 2001 roku zajmuje się wyłącznie chirurgią estetyczną (plastyczną). W swojej karierze wykonał przeszło 4000 operacji estetycznych, w tym około 1400 operacji powiększania i rekonstrukcji piersi. Jest absolwentem Śląskiego... (face lifting Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Na zabieg umòwiłam się wysyłajac zdięcia mailem przez asystentke doktora-pania Nine(Mieszkam za granica,byłby problem z uzyskaniem dodatkowego dnia wolnego na podròz w tę i z powrotem) Wstepnie umowiłam się na lifting twarzy i dolnych powiek aczkolwiek wiedziałam,że może coš się zmienić po obejrzeniu twarzy przez doktora Przyleciałam 19marca,wszystkie badania zrobiono mi ma miejscu(wielki plus!!!),potem była konsultacja,gdzie okazało się ze nie kwalifikuję się do liftu dolnych powiek bo nie mam nadmiaru skòry ale zagłębienia oczodołów można wypełnić własnym tłuszczem. Kiedyś czytałam że większosc tłuszczu się szybko wchłania i trzeba nawet trzykrotnie dostrzykiwać ale Dr Dmytrzak zapewnił że jego metoda preparacji tłuszczu zapewnia przetrwanie 90%wstrzykniętego materiału Doktor zaproponował mi wypełnienie warg w gratisie Wieczorem odbył się zabieg (3,5godz),czułam się dobrze po wybudzeniu,bòlu nie było ale spania też nie bo pielęgniarki cała noc wchodziły do pokoju i monitorowały nasz stan (byłam w pokoju z pania po powiększeniu biustu, czego plusem jest posiadaniu towarzystwa do rozmowy w czasie nudy rekonwalescencji i wymiana doświadczen!) Rano zwymiotowałam śniadanie i cały dzień miałam objawy choroby lokomocyjnej. Problem z wkładaniem jedzenia do ust (limitowana szerokosc otwarcia) Cały czas doktorzy i pielęgniarki sa do dyspozycji ,klinika i pokoje przestronne i zaprojektowane z wielka dbałościa o detal przez architekta wnętrz-żone doktora (robi wrażenie,robiłam zdięcia) Piekne malarstwa na scianach,piękne szkło,meble,wyposażenie Wszystko z najlepszej pòłki Po 5dniach zdejmuja co drugi szew i wypuszczaja do domu Procz siniaka pod okiem i troche jeszcze obrzmiałej twarzy wyglada ok i nie straszę wygladem Bandaż zdięty Ogòlne bardzo pozytywne wrażenie, nie moge się nachwalić i kliniki i opieki i doktoròw Jedzenie tez pyszne i jak się jest na jakiejs diecie to uwzgledniaja Bardzo blisko przepiekny wielki park przechodzacy w las-wielki plus bo dwa ostatnie dni nie zważajac na mòj wyglad spedzałam miło na spacerach w lesie Klinika jest w centrum szczecina, łatwo dojechać,zagraniczni moga liczyc na pomoc pani Niny w organizacji przejazdu z lotniska i badan przedzabiegowych Ps.palacze maja komplikacje po zabiegach,gorzej się goi, radze rzeczywiscie rzucić palenie tak jak we wskazaniach Ogòlnie- bardzo polecam