Lek. med. Agnieszka Bronikowska

Lek. med. Agnieszka Bronikowska

(1 Opinia)·100% poleca
Dodaj opinię
Grzegórzecka 67C/U14, Kraków, Małopolskie
Lek. med. Agnieszka Bronikowska
Lek. med. Agnieszka Bronikowska
(1 Opinia)·100% poleca

Informacje

Lek. med. Agnieszka Bronikowska to specjalista dermatologii i wenerologii oraz lekarz medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE). Zawodowo związana z Centrum Medycznym Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii SCM Estetic w Krakowie.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i od 2007 roku praktykuje jako lekarz. W 2008 roku rozpoczęła pracę jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie, gdzie prowadzi też badania naukowe oraz jest zaangażowana w działalność dydaktyczną. W 2014 roku ukończyła specjalizację z dermatologii i wenerologii. W 2017 roku rozpoczęła studia doktoranckie; obszar prowadzonych przez nią badań obejmuje nowotwory skóry.

Lek. med. Agnieszka Bronikowska jest także specjalistą medycyny estetycznej – w 2012 roku ukończyła dwuletnie studia w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Stale poszerza swoją wiedzę w tej dziedzinie, uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Specjalizacje

Specjalistka na co dzień zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń dermatologicznych, a także wykonuje zabiegi medycyny estetycznej. Pacjenci mogą się do niej udać m.in. z takimi problemami jak łysienie, nadpotliwość, trądzik, rumień, brodawki i wiele innych. Poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w kongresach i szkoleniach z wyżej wymienionych dziedzin. Jej priorytetem są zdrowie, bezpieczeństwo i zadowolenie pacjentów.

Lokalizacja

Centrum Medycznym Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii SCM Estetic w Krakowie to nowoczesny prywatny ośrodek, którego oferta obejmuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, anti-aging i kosmetologii, a także chirurgii plastycznej. Klinika zapewnia specjalistom najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu oferowane zabiegi charakteryzują się wysokim profilem bezpieczeństwa, małą inwazyjnością i skutecznością. Klinika znajduje się w dzielnicy Grzegórzki, gdzie można łatwo dojechać transportem publicznym lub samochodem.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Opinie (1)

5.0
1 Opinia · 100% poleca
Leczenie trądziku

U doktor Bronikowskiej leczyłam się w SCM estetic. Jako osoba już dorosła trafiłam do niej z trądzikiem, z którym nie mogłam sobie poradzić całe życie. Pani doktor zastosowała u mnie kompleksowe leczenie, nie tylko wskazała mi odpowiednie zabiegi kos...Czytaj więcej

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.