lek. med. Jacek Ściborowicz

lek. med. Jacek Ściborowicz

(45 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Nowy Świat 66, Tarnów, Małopolskie
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1765239
lek. med. Jacek Ściborowicz
lek. med. Jacek Ściborowicz
(45 Opinii)·100% poleca

Informacje

Jestem lekarzem, kosmetologiem zajmującym się zawodowo medycyną estetyczną od 13 lat w swoim własnym Gabinecie Medivita w Tarnowie

Zanim rozpocząłem pracę jako lekarz medycyny estetycznej, swoją wiedzę zdobywałem dzięki wielu szkoleniom zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2007 roku ukończyłem studia podyplomowe „Kosmetologia dla lekarzy”, ale źródłem mojej wiedzy są głównie indywidualne szkolenia oraz kongresy i szkolenia organizowane m.in. przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej I Anti-Aging, WOSAAM – World Society of Anti Aging Medicine oraz specjalizacja międzynarodowa z medycyny estetycznej prowadzona przez prezydenta WOSAAM dr Thierry Herthoge, Kongresy w Dubaju ICAAM (International Congresin Aesthetic Anti-aging Medicine), w Monte Carlo – Anti Aging Medicine World Congres Monte Carlo, Neostrada Phisician Academy w Princeton w NY w USA oraz ponad 50 różnych indywidualnych szkoleń potwierdzonych certyfikatami.

W 1986 ukończyłem Akademię Medyczną im. Mikołaja Kopernika w Krakowie. W latach 1986-1987 pracowałem na stanowisku nauczyciela akademickiego i jako asystent Zakładu Anatomii Opisowej i Topograficznej AM w Krakowie. W latach 1987-1992 ukończyłem specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych. W 1992 roku rozpocząłem pracę w Prywatnym Gabinecie Internistycznym w Zakliczynie i w prywatnym Gabinecie Medycyny Estetycznej Medivita w Tarnowie, gdzie pracuję do dzisiaj. W latach 1993-2003 pracowałem w firmie farmaceutycznej KNOLL AG i ABBOTT jako konsultant naukowy i dyrektor regionalny. W latach 1997-1999 studiowałem Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku „Administracja i Zarządzanie Szpitalem”. Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w pracy w POZ, szpitalu oraz w zespołach reanimacyjnych Pomocy Doraźnej. Dysponuje rejestracją i prawem do wykonywania zawodu zarówno w UK, jak i Hiszpanii.

Jestem członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej i World Society of Anti-aging Medicine. Mogę się pochwalić dobrą znajomością języka angielskiego, podstawową znajomością języka hiszpańskiego i znajomością łaciny.

Co roku zapraszany jestem do Dubaju, gdzie wykonuję zabiegi u pacjentek ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Są to głównie zabiegi poprawiające wolumetrię twarzy, iniekcje toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.

Specjalizacje

Moim głównym zainteresowaniem i ukierunkowaniem zawodowym jest laseroterapia. W zespole gabinetów posiadam ponad 12 urządzeń laserowych, a każdy laser, jaki wybieram, jest najnowocześniejszym w swojej klasie.

W gabinecie Medi-Vita oferujemy również porady internistyczne, orzeczenia lekarskie do prawa jazdy i badanie EKG.

Moim podstawowym kryterium w leczeniu pacjentów jest uzyskanie satysfakcjonujących efektów terapeutycznych, ale w pierwszej kolejności zwracam uwagę na bezpieczeństwo terapii.

Klinika

Gabinet Medivita od kilku lat znajduje się w nowej siedzibie, 400 metrowym lokalu, w którym jest 9 gabinetów. W tej chwili dysponujemy najnowocześniejszymi na świecie urządzeniami posiadającymi certyfikaty FDA (w USA), które pozwalają na nieoperacyjne uzyskanie bardzo dobrych efektów terapeutycznych w leczeniu takich problemów jak blizny pooperacyjne, pooparzeniowe, potrądzikowe, w leczeniu przebarwień (w tym tak trudnych jak melasma), w redukcji zmarszczek i rozstępów, usuwaniu naczyniaków, poszerzonych naczyń, w leczeniu rumienia, usuwaniu tatuaży i wielu innych problemów i dysfunkcji.

Lokalizacja 

Gabinet MediVita działa w Tarnowie.

Opcja wideokonsultacji:

  • Tak

Konsultacje w języku:

  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Laserowe modelowanie nosa w schorzeniu Rhinophyma to alternatywa dla chirurgicznych zabiegów oraz do zabiegów wykonywanych elektrokoagulacją.

Opinie (45)

4.9
45 Opinii · 100% poleca
Skleroterapia

Usuwanie kępki żółtej. Od wejścia poczułam się zaopiekowana, pełen profesjonalizm, pan doktor wszystko wyjaśniał. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

lek. med. Jacek Ściborowicz
lek. med. Jacek Ściborowicz · 15 maj 2023

Szanowna Pani,
dziękujemy za wspaniałą opinię i serdecznie pozdrawiamy

Usuwanie tatuażu

Zgłosiłem się do gabinetu doktora Jacka Ściborowicza z tatuażem na ramieniu. Oczywiście chciałem się go całkowicie pozbyć, a nie miałem doświadczenia czy to jest możliwe w stu procentach. To był stary tatuaż, mój pierwszy i ostatni(!!!). Lata całe ni...Czytaj więcej

lek. med. Jacek Ściborowicz
lek. med. Jacek Ściborowicz · 5 gru 2022

Szanowny Panie,
to niezwykle miłe gdy zadowolony pacjent zechce się podzielić swoją opinią na publicznych forach. Cieszę się że mogliśmy być pomocni w rozwiązaniu Pańskiego problemu. Dziękuje za tę opinię w swoim imieniu oraz w imieniu personelu i serdecznie pozdrawiam.
lek. med Jacek Ściborowicz

Laserowe usuwanie zmian skórnych

We wrześniu miałam zabieg usunięcia drobnych włókniaków z powiek górnych i dolnych. Pan dr Jacek wykazał się profesjonalizmem i precyzją, a przy tym życzliwym podejściem do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu. Skóra łatwo się zagoił...Czytaj więcej

lek. med. Jacek Ściborowicz
lek. med. Jacek Ściborowicz · 17 paź 2022

Dziękujemy za tak dobrą opinie Zapraszamy ponownie kiedy tylko będzie taka potrzeba
Pozdrawiam
Lek med Jacek Ściborowicz

Laserowe usuwanie zmian skórnych

Jestem pod wrażeniem skuteczności laserowego usuwania brodawki. Męczyłam się z brodawką i bólem dwa miesiące, już ciężko było chodzić a po zabiegu dosłownie po dwóch dniach już nic nie czuję. Rana goi się w bardzo szybkim tempie, a Pan Jacek rewelacj...Czytaj więcej

lek. med. Jacek Ściborowicz
lek. med. Jacek Ściborowicz · 20 wrz 2022

Szanowna Pani
dziękujemy za umieszczenie wspaniałej opinii i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia
Z poważaniem
lek.med.Jacek Ściborowicz

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (32)

Witam, mam szeroki brzydki nos

Witam, mam szeroki brzydki nos. Jestem po dwóch operacjach fess, mam skłonność do polipow torbieli,nos jest opuchniety od alergii też, ogólnie cierpię na przewlekłe zapalenie zatok, naczynioruchowe zapalenie błony śluzowej nosa, i wydaje mi...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (71)

Filmy (16)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (563)

Blizny poparzeniowe bliznowce
Odpowiedź specjalisty · 6 maj 2024

Dzień dobry Bliznowców nie należy usuwac ani chirurgicznie anie elektrokoagulacją. Skutecznie leczy sie seria zabiegów laserem frakcyjnym C)2 lub /i las erem picosekundowym Warunkiem skuteczności jest bardzo dobry laser w rękach doświadczonego...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (3)

Więcej artykułów
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.