Katarzyna Ostrowska-Clark

(4.9) 100% poleca
Szczecin
Cena od 1.000 zł do 3.000 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (chirurgiczne usuwanie blizn Szczecin)

Dr n. med. Artur Śliwiński

(4.9) 100% poleca
Szczecin
Cena od 1.500 zł do 8.000 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center... (chirurgiczne usuwanie blizn Szczecin)

AMC Art Medical Center dr n. med. Artur Śliwiński

(5.0) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od 1.500 zł do 8.000 zł
AMC Art Medical Center Dr n. med.  ArturŚliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznejoraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielutowarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS,EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa ChirurgiiPlastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC ArtMedical Center. AMC Art... (chirurgiczne usuwanie blizn Szczecin)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Niemcy
  • Francja

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

(4.9) 100% poleca
Szczecin
Dr n. med. Maciej Pastucha to doświadczony chirurg plastyk mieszkający i prowadzący swoją praktykę w miejscowości Dobra nieopodal Szczecina. To nie tylko doświadczony profesjonalista, ale wielki pasjonat wykonywanego zawodu. Od 2001 roku zajmuje się wyłącznie chirurgią estetyczną (plastyczną). W swojej karierze wykonał przeszło 4000 operacji estetycznych, w tym około 1400 operacji powiększania i rekonstrukcji piersi. Jest absolwentem Śląskiego... (chirurgiczne usuwanie blizn Szczecin)

lek. med. Violetta Grącka-Chrzanowska

Brak opinii
Szczecin
Cena od 100 zł do 500 zł
Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska jest lekarzem medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w klinice Medestetic w Szczecinie.  Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska w swojej klinice Medestetic oferuje pacjentom zabiegi na twarz oraz ciało, które pomagają niwelować problemy takie jak: pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki, wiotkość skóry, wąskie usta, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, blizny, rostępy, przebarwienia, nadpotliwość... (plastyka blizn Szczecin)

Aesthetic Med

(4.8) 100% poleca
Szczecin
Cena od 2.000 zł do 5.000 zł
Aestetic-med to najstarsza klinika chirurgii plastycznej w północno-zachodnim regionie Polsce. Powstała w 1991 roku z inicjatywy dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka - specjalisty chirurgii plastycznej, który jest jej właścicielem i ordynatorem. Klinika posiada w pełni wyposażony blok operacyjny oraz część hotelową dla pacjentów. Dwukrotnie zwyciężyła w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej, zajęła również drugie miejsce w plebiscycie... (plastyka blizn Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(4.8) 100% poleca
Szczecin
Cena od 2.000 zł do 5.000 zł
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (plastyka blizn Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(4.5) 100% poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark. Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor... (chirurgiczne usuwanie blizn Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

kasia_zea

Córka została pogryziona przez psa 26.12.2017 r czyli zupełnie niedawno. Nie pojechaliśmy na zszywanie, ponieważ rana wydawała się powierzchowna. Miejsce bardzo szybko się zagoiło niestety kawałek skóry odstaje ponad blizną. Jest to niewielka zmiana jednak widać miejsce. Chirurg dziecięcy powiedział, że problemem nie jest blizna, ale skóra która się obkurczyła i tak zrosła. Nie wiem czy nie jest za wcześnie na jakiekolwiek interwencje, ale rozeznaje się w temacie, gdyż chcę, żeby moja córka nie miała z tego powodu kompleksów. Ma teraz ponad 8 lat. Lekarz powiedział, że miejsce może się trochę spłaszczyć razem z rośnięciem nosa ale nie będzie zupełnie płaskie. Nacieramy miejsce maściami contractubex i masujemy. Zdaje sobie sprawę, że ślad i tak zostanie, ale zależy mi na spłaszczeniu tego miejsca. Czekam na odpowiedź i moźliwości dalszego leczenia.