6

dr Aleksander Żmudziński

(5.0) 100 % poleca
Dodaj opinię
Krzywoustego 9-10, Szczecin, Zachodniopomorskie
Zobacz mapę
Specjalizacje Otorynolaryngologia, lekarz medycyny estetycznej

Opinie (5)

5.0
ogólna ocena
100 % poleca
Napisz opinię
Zdecydowanie polecam Pana doktora Aleksandra Żmudzińskiego! Przemiły, konkretny, profesjonalny lekarz z fantastycznym podejściem do dziecka. Mój syn miał od dawna problem z zatokami. Byliśmy u wielu laryngologów w Szczecinie, lecz niestety nie udało się całkowicie zniwelować problemu do momentu, kiedy przyszliśmy do Pana doktora!
Pan doktor Żmudziński jest wspaniałym specjalistą. Zawsze wracam do kliniki Olimedica z uśmiechem na twarzy, bo wiem, że czeka tam na mnie miła i uśmiechnięta obsługa i najlepszy specjalista, jakim jest pan doktor. Pan doktor odpowiada na każde pytanie wyczerpująco i nigdy nie zostawił mnie w niewiedzy. Polecam serdecznie każdemu!
Trafiłam do Pana doktora z polecenia wielu znajomych i faktycznie cała wizyta przebiegła profesjonalnie i co najważniejsze - skutecznie! Całe badanie przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Następnie konsultacja i pełny opis był bardzo szczegółowy. Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana doktora i również mogę gorąco polecić!
Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie. Czułam, że zajmuje się mną specjalista, wszystko dokładnie tłumaczył. Polecam!!!
Poproś dr Aleksander Żmudziński o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (6)

Poproś dr Aleksander Żmudziński o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!
dr Aleksander Żmudziński
(5.0) 5 opinie
- Dodaj opinię