Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

lekarz Aleksander Żmudziński

Otorynolaryngologia Szczecin  |  Medycyna Estetyczna Szczecin
Otorynolaryngologia Szczecin  |  Medycyna Estetyczna Szczecin
Olimedica Centrum Medyczne

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z lekarz Aleksander Żmudziński? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - lekarz Aleksander Żmudziński - Otorynolaryngologia Szczecin  |  Medycyna Estetyczna Szczecin

O mnie

Nazywam się Aleksander Żmudziński. Ukończyłem studia medyczne w 1988 roku. Specjalizację z zakresu otolaryngologii realizowałem w Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Gdańsku (I stopień) oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy, w którym pracowałem na stanowisku starszego asystenta (II stopień). Obecnie współpracuję z kilkoma placówkami medycznymi, m.in. szpitalami i klinikami w Gorzowie oraz Szczecinie. Prowadzę własną praktykę lekarską, której oferta obejmuje usługi z zakresu laryngologii i medycyny estetycznej.  Posiadam ponad 25-letnie doświadczenie kliniczne. Moje zainteresowania zawodowe obejmują zagadnienia diagnostyki oraz leczenia dzieci i dorosłych, m.in. chorób uszu, nosa, gardła oraz zatok, a także medycyny estetycznej.

Preferuję stosowanie małoinwazyjnych technik zabiegowych, które ograniczają pobyt pacjenta w szpitalu do minimum, umożliwiają powrót do zdrowia w warunkach domowych i skutkują krótkim okresem rekonwalescencji przy zachowaniu znakomitych efektów terapeutycznych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Jestem członkiem wielu towarzystw naukowych. Obszerna wiedza teoretyczna i praktyczna oraz znajomość nowych technik zabiegowych pozwalają w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Zakres leczenia operacyjnego to obszar: uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. Stosuję najnowsze techniki endoskopowe w leczeniu chorób nosa i zatok przynosowych (FESS), jak również wysoce efektywną metodę Celon wykorzystywaną w leczeniu chrapania. Zajmuję się również leczeniem operacyjnym nowotworów (m.in. ślinianek przyusznych) i wad wrodzonych (np. torbiele szyjne).

W ostatnich latach moją pasją jest medycyna estetyczna. Zabiegi jakie przeprowadzam mają na celu profilaktykę starzenia się skóry i leczenie np. wygładzanie zmarszczek, leczenie bruksizmu oraz nadpotliwości z zastosowaniem toksyny botulinowej. Iniekcje preparatów kwasu hialuronowego wykorzystuję w zabiegach wypełniania zmarszczek i bruzd, a także niewielkich korektach kształtu i wielkości np. nosa czy warg. Przeprowadzam procedury wykorzystujące osocze bogatopłytkowe pozyskane z krwi pacjenta, które wykazuje wyjątkowe własności stymulujące skórę do regeneracji i działanie liftingujące. W swojej praktyce wykorzystuję również nici liftingujące PDO i Aptos. Wykonuję zabiegi mezoterapii igłowej skóry, w tym także skóry głowy (leczenie łysienia) oraz implantację włosów Biofibre. Osobom borykającym się z lokalnymi nagromadzeniami tkanki tłuszczowej polecam liposukcję oraz – nieco mniej ingerencyjną – lipolizę iniekcyjną.

Filozofia zawodowa

Wierzymy, że zdrowie i piękno idą ze sobą w parze i mają duży wpływ na nasze życie. Misją Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechów jest zapewnienie naszym pacjentom najwyższej jakości diagnostyki, leczenia i opieki medycznej z zakresu laryngologii przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa. Bazujemy na najnowszych osiągnięciach współczesnej medycyny i naszym wieloletnim doświadczeniu.Na każdym kroku dbamy o komfort i zadowolenie pacjentów, wierząc, że pod okiem naszych profesjonalistów mogą dłużej cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i pięknym, zadbanym wyglądem.

Nasz gabinet/klinika

Centrum Medyczne Olimedica - posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w diagnostyce, leczeniu zachowawczym oraz chirurgii głowy i szyi zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Skutecznie leczymy chrapanie i bezdech senny, stosując zaawansowaną technologię i najnowsze małoinwazyjne metody leczenia, np. termoterapię bipolarną Celon. Stosujemy najnowsze metody leczenia endoskopowego chorób nosa i zatok przynosowych (operacje FESS). Większość zabiegów laryngologicznych przeprowadzamy w ramach chirurgii jednego dnia, co pozwala Pacjentom na szybszy powrót do zdrowia oraz codziennych obowiązków.

 

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją i wywiadem z Pacjentem oraz wnikliwą analizą stanu jego zdrowia, oczekiwań i potrzeb. Jedną z najważniejszych dla nas wartości jest holistyczne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta i jego problemu.

Dobry kontakt z Pacjentem ułatwia uzyskanie optymalnych i oczekiwanych przez niego efektów. Duże doświadczenie kliniczne, stale aktualizowana wiedza i umiejętności przekładają się na profesjonalizm i wysoką jakość usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do*
Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu Z 400 zł Do 900 zł
Anti aging - medycyna przeciwstarzeniowa botoks, kwas hialuronowy Z 300 zł
BOTOX® Z 200 zł
Korekcja brwi (Brow lift) kwas hialuronowy Z 600 zł Do 600 zł
Korekcja okolicy oka
Korekta nosa kwasem hialuronowym Do 600 zł
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) pachy, dłonie, stopy Z 1 200 zł Do 1 800 zł
Lipoliza iniekcyjna Lipoliza iniekcyjna Aqualyx Z 300 zł Do 1 000 zł
   Lipoliza iniekcyjna Aqualyx Z 300 zł Do 1 000 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 800 zł Do 950 zł
Nici liftingujące
   Lifting nici PDO Z 100 zł Do 600 zł
Peeling chemiczny Z 220 zł Do 370 zł
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Z 600 zł Do 1 000 zł
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe Z 800 zł Do 1 200 zł
Usuwanie przebarwień i zmian barwnikowych
Wypełnianie zmarszczek Z 300 zł Do 100 zł
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Z 600 zł
   Wolumetria kwas hialuronowy Z 1 200 zł Do 1 600 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Otorynolaryngologia Szczecin  |  Medycyna Estetyczna Szczecin
Adres
Krzywoustego 9-10
CHR Kupiec I piętro
70-250 Szczecin
Śródmieście
Polska