Klinika Llc Cieszyn

Klinika Llc Cieszyn

Brak opinii
Dodaj opinię
Krzywa 73, Cieszyn, Śląskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Klinika Llc Cieszyn
Klinika Llc Cieszyn
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Szefem kliniki jest lekarz MUDr. Igor Janik, Ph.D, chirurg w specjalności chirurgii głowy i szyi, specjalista w leczeniu laserem oraz chirurgii estetycznej i żylnej. Studia medyczne odbył na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu. Jest specjalistą z chirurgii ogólnej, członkiem CLK. Posiada licencję z chirurgii estetycznej laserowej i ogólnej. Jest członkiem wielu zagranicznych towarzystw wykorzystujących laser w medycynie. Ciągle podnosi swoje kwalifikacji i wprowadza nowości w swojej klinice.

Zespół 

Specjaliści pracujący w klinice toMUDr. Martin Rozprym – specjalista chirurgii plastycznej, MUDr. Jerzy Samlik – chirurg naczyniowy, specjalista w leczeniu laserami naczyniowymi, MUDr. Karol Matler – specjalista w dziedzinie chorób nosa wewnętrznego, chrapania i leczenia laserem (laryngologia), MUDr. Lada Hanuskova – internista, specjalizuje się w leczeniu nadwagi oraz w dziedzinie medycyny laserowej i estetycznej, MUDr. Ludmila Veselá – lekarz dermatolog i specjalista w dziedzinie dermatologii laserowej i korekcyjnej, MUDr. Bronislav Vřeský – specjalista chirurgii plastycznej.

Specjalizacje

Zespół lekarzy kliniki LLC świadczy usługi z zakresu chirurgii plastycznej na najwyższym poziomie, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt laserowy dostępny na rynku. Dzięki temu efekt operacji jest długotrwały oraz bardzo korzystny. Gwarantujemy bezpieczeństwo, najwyższą jakość zabiegów, komfort i dyskrecję oraz konkurencyjne ceny. Nasi pacjenci znajdują się pod stałą opieką wykwalifikowanego personelu. Klinika posiada dwie sale operacyjne, gabinety zabiegowe oraz lekarskie, jak i sale dla pacjentów. Zapewniamy miłą atmosferę. Mówimy w języku polskim, czeskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Metody wykonywanych zabiegów oraz ich efekty, a także wnętrza naszych klinik, gdzie spotykamy się z pacjentami, aby rozwiązać ich problemy mogą obejrzeć Państwo na zdjęciach. Nieodłączną częścią naszego centrum są nasi pracownicy, którzy starają się aby pacjenci byli zadowoleni. Mogą Państwo zaznajomić się z profilami lekarzy specjalistów pracujących dla nas, bez których nie osiągalibyśmy takich rezultatów, jakie mamy. Więcej informacji udzielą Państwu z przyjemnością pracownicy recepcji lub regionalny manager czy to telefonicznie czy poprzez e-mail.

Lokalizacja 

Klinika LLC Cieszyn mieści się w Cieszynie.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Bol piersi po leżeniu
Odpowiedź specjalisty · 17 sie 2021

Ból piersi po operacji może utrzymywać się długo jest to sprawa indywudualna.Proszę jednak umówić się do lekarza który panią operował na kontrolę .Jest to jeszcze wcześnie po operacji i na pewno ma przewidzianą kontrolę pooperacyjną,a jak nie...

Czytaj więcej
Bilirubina a znieczulenie ogólne
Odpowiedź specjalisty · 9 mar 2021

Proszę powtórzyć badanie bilirubiny i czy nie było pomyłki .Badania przedoperacyjne nie mogą być starsze niż dwa tygodnie.Z wynikami proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego i on zadecyduje czy nie ma przeciwwskazań do znieczulenia ogólnego.Jeszcze...

Czytaj więcej
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.